w czasie wszech obecnego głoszenia sytuacji na temat...

w czasie wszech obecnego głoszenia sytuacji na temat kryzysu gospodarczego firma w której mam okazję i mozliwosc pracy rozwija sie dynamicznie i za co chwali sie zarzad spółki mamy prace nawet po 12 godzin na dobe ... drodzy przedsiebiorcy brac przykład i nie dajcie sie medialnej fobi...

10 komentarzy

Q

Gratuluję ,tylko czy Wam za te nadgodziny płacą ,czy też jest to,, dobrowolna'' składka na nową terenówkę dla żony szefa,lub na paliwo dla zarządu(przykłady nie wyssane z palca)co jest obecnie powszechną u ,,biznesmenów'' praktyką.

0 0
ID:3733

Krystyna

Niektorzy korzystaja z kryzysu aby po prostu zamknac przedsiebiorstwo, zeby nie miec wiecej klopotow z zarzadzaniem. Nieraz szefowie zakladow uciekaja z pieniedzmi, sprzedaja maszyny, nie placa wunagrodzen i wyrzucaja ludzi na bruk.

0 0
ID:3734

ananas

Q
A z czego wnioskujesz, że jest to powszechna praktyka? Szef mojej firmy (niewielkiej, sto-kilkanaście osób) zebrał nas do kupy, przedstawił wszystkie możliwe warianty na ten rok, jasno, wyraźnie. Trzęsienia ziemi nie będzie, priorytetem jest utrzymanie stanu zatrudnienia, pewne ograniczenia mogą nastąpić, ale dotyczą zarówno nas jak i jego, więc nie mam żadnych podstaw, żeby źle o nim mówić. Jeździ wypasioną bryczką dobrze we Włocku znaną, i co? Nawet gdyby sobie zmieniał ją dwa razy do roku, to co z tego? Jego firma, jego kasa, więc o co cho? Chcesz żyć na takim poziomie? Załóż sobie firmę, wejdź na rynek i kupuj żonie wózek pod kolor butów. Nieudacznikom zawsze źle.
Adam, pozdrawiam

0 0
ID:3737

Q

ANANAS -czyżbyś był w zarządzie lub może.............no nie, ta opcja jest chyba niemożliwa ,chociaż syn szefa(fura za 120tyś) mojego kolegi też na temat tatusia wygłasza mowy pochwalne,i ubolewa nad trudną sytuacja firmy ,a ludzie pracują za 1200 brutto...ale jest fajnie....jego kasa ..jego firma...jego ludzie?????

0 0
ID:3742

ananas

Za „nieudacznika”, sorki.
Jeśli zaś chodzi o mnie, jestem zwykłym robolkiem. Zarząd, powiadasz. W moim przypadku, zarząd to pojęcie wirtualne, wiemy, że jest i dobrze działa, czego efektem jest stabilizacja, np. płacowa, a to duży komfort. Dla robolka. Co do bryczki mojego szefa hmm... 120 tys? Mało, mało. Wiem, że poprzedni kosztował 250. Ludzie pracują za 1200 brutto? Też. A z drugiej strony, pomyśl, czy lepiej odbierać 600 zetek za beznadzieję, czy też „zaryzykować” 1200 brutto z perspektywą na przyszłość.
pzdr

0 0
ID:3745

Q

ANANAS -czy to znaczy ,że będąc w UNII zgadzasz się na zarobek brutto 300Euro -przepraszam czy ,,robolek " nie ponosi kosztów mieszkania ,ubrania ,jedzenia ,nie kształci swoich dzieci, a 300 euro to godna pensja w kraju w którym poseł dostaje 20tys zł co miesiąc .Powiedziałem to Niemcowi -wyśmiał mnie i stwierdził ,,Polaki to dziwny kraj" -przytoczyłem tylko jego argumenty.

0 0
ID:3753

Stacha

W Holandii 400 euro otrzymuje osoba,która nigdy nie pracowała - a jest na utrzymaniu męża.Jestesmy w UE tylko kasa Nam się nie zgadza.

0 0
ID:3758

Tomahawk

Tak oto komuna swieci triumf za marne pieniadze a moze w przyszlosci za jedzenie ludzie sa gotowi pracowac oodsuwajac swoje aspiacje.(bo jakie aspiracje mozna miec zarabiajac 1200)

0 0
ID:3759

licealista

ludzie przedsiębiorczy są przyszłością tego Narodu, mówię to bez patosu, zakończmy z tym socjalem i niech Naród ruszy cztery litery do roboty. Kto umie, ten poradzi sobie w kryzysie.

0 0
ID:3761

Q

W NORMALNYCH krajach uczciwy obywatel prócz obowiązków ma PRAWA.A podstawą prawa do godnej egzystencji jest MINIMUM SOCJALNE ,o którym ,,nasi wybrańcy ''notorycznie zapominają,bo siedzą w kieszeni biznesu, którym prawa pracownicze są nie na rękę.Na takich prawach opiera się cała ,,stara " unia ,niedowiarki niech niech odważą się na osobistą wizytę w celach poznawczych.Wtedy żaden pseudo biznesmen im w głowie nie zamąci.

0 0
ID:3763


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA