Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych...

Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia w ŻYDOWSKICH BANKACH. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatro***ujcie " internet

6 komentarzy

ozon

Zima jest długa i efekty braku ciepełka widać gołym okiem..."gościu".

5 6
ID:51120

?

Przylaczam sie do tego wpisu. Beznadziejna religia prywatyzacji przyniosla zaglade naszego kraju, zniszczyla ludnosc. Ale niestety, obecne pokolenie nauczone jest nowej ekonomii, tej liberalnej i nie widza nic innego. Wystarczy sledzic komentarze duzej ilosci osob. Przeciez to jest wbrew jakiejkolwiek logiki. Jak moze trwac ekonomia i oparcie calej egzystencji krajow na fikcyjnej spekulacji gieldowej bez ekonomii realnej. To nie moze trwac w nieskonczonosc.

5 4
ID:51123

marekradomski

Szanowny gośc

2 0
ID:51136

zbuntowany_kaloryfer

Wypraszam sobie: piszę wyłącznie co do łba mi przyjdzie. No chyba, że akurat trafię na jakiś fajny tekst.

0 2
ID:51138

poliszynell

@gość - wklejają tylko forma ciut inna:

- Posterunek Policji, słucham?
- Chcę zgłosić przestępstwo, od kilkunastu lat mam problem z grupą bandziorów! Jak tylko zarobię jakieś pieniądze znaczną część mi zabierają. Zostawiają parę groszy na życie, a ostatnio grożą, że będą zabierać jeszcze więcej. Nie mam już siły, proszę coś z tym zrobić!
- Ma pan jakieś ich dane, nazwiska?
- Nie znam wszystkich, wiem tylko, że dziuplę mają na Wiejskiej:)

A za sprywatyzowanie tego, owego i tamtego wg mnie nie tylko politycy są odpowiedzialni, również hierarchowie krk. Można śmiało powiedzieć, że JP II zastał Polskę skolektywizowaną a zostawił sprywatyzowaną.
Rączka w rączkę:) - Jak słusznie zauważył Szanowny@~? "religia prywatyzacji"

serdecznie pozdrawiam

0 0
ID:51157

?????

@~poliszynell: Dobre ...takiej dziupli jeszcze w Polsce nie było . Ale ta dziupla ma swoje POdziuple i tylko dzięki nim istnieje .A my jak mamy taka POdziuple w zasięgu ....to powinnismy je natychmiast unieszkodliwić ....przy najbliższych wyborach ....

1 1
ID:51180


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA