To, co dzieje się we włocławskiej pomocy społecznej i...

To, co dzieje się we włocławskiej pomocy społecznej i urzędzie pracy budzi mój niesmak. Osoby po znajomości uzyskują wsparcie tych organizacji, a osoby naprawdę w potrzebie odchodzą z przysłowiowym kwitkiem. Zaniżanie dochodów, ukrywanie posiadania samochodu, itd- czy ktoś kontroluje niektóre rodziny, które otrzymują pomoc???Podobnie w PUP-ie, staże skierowane do osób spoza Włocławka, a w rzeczywistości???Na dodatek wyłudzanie jeszcze zwrotów za dojazdy MPK (np. z Modzerowa), czy opiekę nad dzieckiem...W ten sposób marnowane jest wiele publicznych pieniędzy.

2 komentarze

marekradomski

Też się odbiłem od tego budynku swego czasu, dali mi pracę...miałem sprzedawać pastę do zębów za 30 złotych, która kosztowała 10 złotych w kiosku

1 0
ID:51194

?????

,,Dzięki PUP-ie '' brat prawie wpakował się w ,,niesamowicie atrakcyjny ''- dla żydowskich banków -kredyt na założenie działalności gopspodarczej ..... Jednak opamiętanie przyszło w porę, inaczej do dziś by fundował nowe jarmułki , koszerne żarcie i wczasy na Bermudach dla ,,polskich bankierów'' z pejsami ...Dobrze się zastanówcie zanim dacie się nabrać na POlityczne kredyty z PUP ...czy nie lepiej wyjechać do normalnego kraju i notrmalnie zarabiać ,a nie jak niewolnik za 250Euro do 67 roku życia bez gwarancji na emeryturę ?

0 1
ID:51202


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA