Bardzo ładne zachowanie RADIA HIT, jechałem samochodem i...

Bardzo ładne zachowanie RADIA HIT, jechałem samochodem i szukałem stacji radiowej, która o godzinie 21:37 puści piosenkę Barki dla Papieża i tylko włocławskie Radio Hit i Program 1 dali na antenie. Ehh szkoda, szkoda moim zdaniem wszystkie powinny na chwile wstrzymać program i puścić w imię pamięci.

3 komentarze

kuba

Na szczęście nie wszystkie stacje radiowe są nawiedzone i sztucznie podtrzymują pamięć o naszym "wielkim rodaku", który jak nikt inny przyczynił się do pandemii aids w afryce i dzięki któremu w Polsce nie mamy pluralizmu wyznaniowego i obyczajowego, a kler jest tak silny i tak manipuluje ludźmi jak w krajach trzeciego świata.

0 0
ID:3814

im

Chcecie pamiętać, to pamiętajcie. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie dla wszystkich papież był postacią świętą. I nie każdy chce przez cały dzień wysłuchiwać w radiu i oglądać w telewizji jak to Polska nadal rozpacza.Trzeba się z tym pogodzić.
A radio Hit to mogłoby poinformować swojego prowadzącego (na marginesie studenta filologi polskiej- nie wiem jakim cudem), że mamy rok DWA TYSIĄCE DZIEWIĄTY, a nie dwutysięczny dziewiąty.

0 0
ID:3821

jutu

podpisuję się pod obydwoma artykułami/Kuby i im /.

0 0
ID:3826


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA