Wlokę się ja dziś za samochodem straży miejskiej jadącym...

Wlokę się ja dziś za samochodem straży miejskiej jadącym 30 km/godz. Po chwili okazało się, że tenże był holowany przez inny pojazd, zresztą tej samej firmy. Nic by nie było w tym dziwnego, tylko...Jeśli się nie mylę, pojazd holowany powinien być oznakowany trójkątem ostrzegawczym lub powinien mieć włączone choćby awaryjne, co nie? A tu nic. Coby innych karać, najsamprzód (najsampierw?) trzeba samemu stosować się do obowiązujących przepisów, co nie, panowie? Municypalni :)))

10 komentarzy

kasiek

Pojazd holowany powinien mieć włączone światła "postojowe" i trójkąt ostrzegawczy, nie może mieć awaryjnych, one są używane tylko wtedy kiedy pojazd stoi a nie jedzie (jest holowany)
Pozdrawiam:D

0 0
ID:5396

cywil

Znowu jakiś oburzony na straż filozof usiłuje błysnąć swoim talentem wątpliwej jakości czepiając się detali.

0 0
ID:5398

Szapok

Tak jest. "ananas" próbuje pouczać, a sam nie ma świadomości, że jadąc pojazdem holowanym na światłach awaryjnych nie miałby możliwości ostrzegania przed zamiarem skrętu. Faktem jednakże jest, że widziałem we Włocławku takie numery.

0 0
ID:5399

łotr

oj daj spokój maja ostatnio więcej problemów na głowie jeden leży drugi siedzi na stołku a trzeci poluje jak ten myszołów a może kolegę z rowerem wieźli no co ....... tylko się .......;D

0 0
ID:5400

ananas

Tekst nie był długi, napisany prosto, a jednak panom (paniom) cywilowi i Szapokowi sprawiło olbrzymią trudność zrozumienie go. Oczywiście dałem plamę z awaryjnymi, ale co do trójkąta ostrzegawczego chyba nie ma wątpliwości. Nastąpiło złamanie przepisów ruchu drogowego? Szkoda, że koledzy ich nie przydybali, byłby mandacik :)))) Więc nie siepać się panowie (panie) tutaj, chyba, że cywil był kierowcą auta holującego, a Szapok holowanego. Jeśli tak, to ok. rozumiem to tupanie nóżkami.

0 0
ID:5427

anty

ananas, z niekłamaną satysfakcja napiszę że jesteś w błędzie. samochód holowany NIE MOŻE mieć włączonych świateł awaryjnych, bo one nie do tego służą.
lubisz pouczać innych co jest dla kogo dobre a co nie, a tak naprawdę niewielkie masz pojęcie o czymkolwiek widzę.
brak prestiżu człowieku.

0 0
ID:5433

ananas

anty, z niekłamaną satysfakcją podpowiem Tobie. Przeczytaj post wyżej. Nie tylko pisać, ale i czytać.

0 0
ID:5472

anty

czytałem :) pamiętaj, anty nie śpi ;p

0 0
ID:5478

ananas

anty, jak widać, brak snu powoduje, że percepcja spada. Śpij więcej, pisz mniej.

0 0
ID:5491

anty

nie będziesz mi mówić co mam robić, nie będziesz mi życia układać.

0 0
ID:5500


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA