"Czy marihuana powinna być w Polsce...

"Czy marihuana powinna być w Polsce dozwolona?"

http://proca.pl/pokaz/4330/czy_marihuana_powinna_byc_w_polsce_dozwolona

a jakie jest zdanie włocławian?

14 komentarzy

Taaaa

Tylko w sejmie ...

0 0
ID:12415

mab

oczywiście ze tak, m a świecie już to zrozumieli , że psują młodzież wsadzając ją z kryminalistami za "skręta". czemu nie sadzają za wódkę i szlugi? Przecież to jest dużo bardziej szkodliwe. Nieszkodliwość, a nawet właściwości lecznicze popularnej "trawki" zostały potwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), niestety raport został utajniony, gdyż jest niewygodny dla władz, koncernów farmaceutycznych i wielu, wielu innych kręcących biznes na naszej naiwności i głupocie. Na legazlizacji zyskaliby wszyscy - od społeczeństwa (dlaczego ktokolwiek nam czegokolwiek zabrania? co to korea?), przez policje (zamiast łapać gówniarzy z połówką jarania, zajęliby się w końcu prawdziwymi przestępcami) aż do państwa (dziura budżetowa załatana w 2 lata, zmniejszenie bezrobocia itp.) Straciłaby na tym tylko i wyłącznie mafia, która główne zyski na swą działalność czerpie właśnie ze sprzedaży trawy, którą pali się na potęgę w każdym miejscu na Ziemi, a która obłożona jest chorą światową prohibicją.

0 0
ID:12419

GEORGE BEST

U nas w naszym katolickim i patriotycznym kraju chcesz zalegalizowania marychy?Zalegalizowane to jest pamięć o wojnach i rocznicach śmierci.Jak masz możliwość to wyjedź z tego kraju jak najprędzej deprecha,psychika i czekanie na poprawę może długo trwać zawsze możesz się pomodlić ...

0 0
ID:12421

negocjator

zalegalizować ... wódka i papierochy robią gorsze szkody niż THC

0 0
ID:12422

Mr.BetterKnow

Ja jestem tego zdania ze da się zmienić wszystko potrzeba tylko odpowiedniej ilości głosów i ludzi gotowych walczyć o swoje prawa.

Pamiętajcie rząd bez naszej siły jest nikim i nie może zrobić nic.

Trzeba mu to uświadomić a są na to sposoby.

0 0
ID:12425

A-Z

Przyanac wszystkim imunitet i nie trzeba bedzie zmieniac prawa, bo teraz to nasi wybrancy maja prawo - Piesiewicz i inni

0 0
ID:12426

Aneta . W

Miom zdaniem tak jaki sami lekarze twierdza to jes zdrowsze niz papieros . Ale oczywiscie my jestesmy sto lat za murzynami jak zawsze . A podrugie z czasem to by sie znudzilo jak w holandii . wiecej miejsc bylo by we wieziwniach bo by zamylaki tych co powinni a nie drobnych palaczy .

0 0
ID:12429

wadera

Tak naprawdę to można się jednak uzależnić tak samo jak od papierosów i alkoholu.Naprawdę trzeba brać? Nie można cieszyć się życiem tak po prostu?

0 0
ID:12437

leniwa

Czytałam artykuł na ten temat i naukowcy twierdzą że osoby które palą trawkę rzadziej zapadają na choroby nowotworowe .Jeśli to miało by byc prawdą to jestem za .skasowała bym papierosy a alkohol ograniczyła .Ktoś tu trafnie zauważył że nie potrzebnie we więzieniach siedzą małolaty za posiadanie małej działki ,a mafia się dorabia .

0 0
ID:12441

sru!

Obyście nie obudzili się z ręką w nocniku. Żebyście nie musieli szukać swoim dzieciom miejsca w poradniach, Monarach, itp. Jakby coś, służę pomocą. Ludzie typu negocjatora, powinni być wyeliminowani ze społeczeństwa. Dla dobra tegoż.http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/5931_narkotyki_mo%C5%BCe_dotyczy%C4%87.html

0 0
ID:12450

cyklista

Czy stając do wyborów na prezydenta miasta z hasłem "Palarnie opium w każdej dzielnicy" jestem w stanie wygrać wybory? Czy może lepiej byłoby "Palarnia opium na każdej ulicy".Dlaczego policjant ma zostac ukarany?Czy chodowla konopii tak jak produkcja wina dla własnych potrzeb- bez odsprzedaży musi być karane?

0 0
ID:12466

szuja

A ja nie wiem czy się pali liści suszone czy okwiat,naprawdę nie wiem.

0 0
ID:12495


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA