Polozyc KRES tyranii Paluckiego! Nie mozna patrzyc na Jego...

Polozyc KRES tyranii Paluckiego! Nie mozna patrzyc na Jego PLAKATY ZWIASTUJACE kolejne "CHUDE" lata dla WLOCLAWKA! Daje szanse Zbonikowskiemu! Wczesniej zarezykowalem Paluckiego i sie srogo zawiodlem. Czas na LEPSZE, czas na Zbonikowskiego!

18 komentarzy

-babcia-

Ja już przeżyłam chudsze lata niż te za Pałuckiego,
A czy wybierając innego kandydata będzie lepiej???

4 0
ID:20665

profek412

Byle nie meleks. No chyba, że obieca po meleksie dla każdego mieszkańca.

4 0
ID:20666

negocjator

a Zbonikowski co zrobi lepszego ?! z pustego to i Salomon nie naleje !

4 0
ID:20669

cyklista

Szanowny Zenku.
Hasło " Włocławek dla pokoleń " w domyśle dla pokoleń rodzin i spadkobierców
probolszewickiej PZPR.
Dość nepotyzmów i czerwonej oligarchii w mieście.
Nie bez podstawy zarówno wiceprezydent pan Horonziak oraz znajdujący się na drugim biegunie polityki Pan poseł Zbonikowski wyrażnie podkreślają działania obecnego prezydenta miasta.
Nie chodzi tu o dobro mieszkańców ale o dobro jedynej ,słusznej (oczywiście w oczach byłych partyjniaków) następczyni "mateczki nieboszczki' -SLD.
Gdzie by tu jeszcze towarzysze was upchnąć do emerytury.
Do sowitej emerytury.
Póżniej tylko aleja zasłużonych towarzyszy partyjnych na cmentarzu komunalnym.
Obowiązkowo bez krzyża na nagrobku.

2 2
ID:20676

alpacino

Most oświetlił pan Pałucki , aby uatrakcyjnić otoczenie pałacu biskupa. Za ponad 2 miliony zł. A w procesjach trzymał baldachim . Na kolanach po władzę pójdzie nawet komunista.

1 4
ID:20678

Stanisław Zaparucha

koledzy partyjni Pałuckiego mówią na niego Hans. Uważam że Włocławek zasługuje na lepszego prezydenta niż ten urodzony w Chełmicy

1 3
ID:20679

cool

Jeżeli miałbym wybierać wg.wyglądu i pomysłu umiejscowienia plakatów wyborczych to na pewno zagłosował bym na Zbonikowskiego.
Ale jednak wybiorę kandydata wiernego Lewicy ,który nie wspiera klechów tak jak Pałucki.

2 0
ID:20681

Stacha

Z dwojga złego wybieram Trzeciego- Henryka Kierzkowskiego.

1 2
ID:20685

Onufry

Zenek, lepsze to już było. Głosując na Zbonikowskiego wybierasz Kaczyńskiego i jego politykę. Otwórz oczy i uszy. To będzie dyktatura gorsza niż za PZPR.

5 0
ID:20695

szuja

Szanowny Cyklisto ,co się stało ?Pan i PiS. Ja się zastrzelę. Jaki komuch z Pałuckiego? Przekrętów też nie narobił a jeżeli małe to w porównaniu z innym może do nieba iść. Nie lubię osobiście Pałuckiego ale nie ma we Włocławku kandydata lepszego,na chwilę obecną. Katolikiem to za bardzo nie jesteś wypominając w innym poście . Cyklista wybaczając winy , wali w lico na forum bez litości,uchowaj Boże od takiej pobożności. Z Bogiem waść trzymasz czy z diabłem?

1 1
ID:20701

wadera

~Zenek, 91.203.134.xxx, 13-11-2010, 10:29:34

0 0
ID:20702

PERON

Pałucki i tak wygra a wam wara opadnie

3 0
ID:20704

cyklista

Czcigodny Szujo.
Żadnych samobójstw-co warte byłoby forum bez szanownego Szuii. W żadnym wypadku PiS.Przytoczyłem li tylko słowa obu Panów w stosunku do postępowania obecnego prezydenta - SLD na pierwszym miejscu.
Czyż nie można w spokoju przyjmować eucharystii pod postacią chleba i wina we
włocławskiej cerkwi ? Czy prawowierny jest gorszy od katolika ?
A może by tak jednak Pan Złotnikiewicz lub Pan Lebiedziński

1 0
ID:20709

szuja

~PERON | dziś, 17:30:51
Na kolana do katedry,lewicowy człowieku .Idź za przykładem kolegów i nie grzesz więcej.

0 1
ID:20715

Wir

Co ten Zbonikowski może nam zmienić na lepsze. A ty cyklisto to chyba jesteś chory na głowę.Od tej twojej mateczki nieboszczki to już się odbija. Repertuar ciągle masz ten sam. Przejrzyj wreszcie na oczy i skończ te swoje głupie wywody.

1 0
ID:20719

;-/ janek z fabianek

Palucki chce upchnac swoich czerwonych kolegow jak tylko moze. Co do chudych lat: babcia PO CO MAMY MIEC kolejne chude lata pod prezydentura PALUCKIEGO 2 Wojna Swiatowa juz sie skonczyla nie trzeba GLODOWAC inne miasta sie rozwijaja i to w POLSCE. Mam nadzieje ze pomoglem, ... to co RUSZAMY i ZMIENIAMY!!!!

1 1
ID:20723

cuma

Szuja cmoknij mnie w .... .nogę bo już słuchać ciebie nie mogę.

1 0
ID:20735

szuja

~cuma | dziś, 20:09:16 Masz jak w protezie ,same korniki.Hahaha

0 1
ID:20742


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA