Koło DiagMedu a dokładnie szczyt DiagMedu jak się idzie w...

Koło DiagMedu a dokładnie szczyt DiagMedu jak się idzie w stronę wzorcowni (przy stacji paliw) jest nowy chodnik jakiś czas temu tam powstał. Dlaczego samochodu sobie robią z niego parking i stają na chodniku blokując nam drogę. Idąc w stronę Wzorcowni trzeba iść po błocie bo szanowni kierowcy muszą parkować w szeregu samochodami bo nie mają już miejsca. (...)

11 komentarzy

negocjator

straż miejska i dzwoń a nie sie pytasz

1 0
ID:24873

Darusiaczek

ja sie nikogo o nic nie pytam... to jest zalenie się piszę tak jak większość ludzi. :-) a Zapewne Negocjatorze poruszasz się samochodem więc nie wiesz co znaczy chodzić :-)

1 0
ID:24874

anty

jak się zalałeś to korzystaj z fazy, a nie siedzisz przed kompem i wypisujesz gorzkie żale ;p

0 0
ID:24876

Pytanie

Darusiaczku - A czy we Wlocławku jest wystarczająca ilość parkingów dla UPRAWNIONYCH PODATNIKÓW ?

1 0
ID:24878

wolf

Widzisz ~Darusiaczku?Możesz sobie chodzić po ścianach,bo ty nie jesteś uprawnionym podatnikiem (bo nie masz samochodu).Burak z samochodem musi!!! zaparkować gdzie uzna za stosowne,bo przecież burak nie po to kupił"fure",żeby dokądkolwiek musiał dojść pieszo choćby sto metrów.

1 0
ID:24883

Darusiaczek

do Anty : Jestem kobietą Darusiaczek to od imienia Daria jakbyś nie wiedział... co do Wolf to masz racje nic innego mi nie pozostało jak ściany. a Ty Anty widać że nie jesteś z tych chodzących tylko ten co wozi sobie tyłek

0 0
ID:24963

dzonny_killer

@Negocjator ma rację. Telefon do SM i zacieszasz się widząc, jak za parę minut zakładają takie fajne żółte na lewe przednie koło :p

1 0
ID:24965

zxxc

@~wolf: burak z samochodu? Może większemu burakowi przeszkadza że doturlał się pks'em i zazdrości innym że nie muszą?

A tak na poważnie - nie jestem za stawianiem samochodów na chodnikach. Ale mając na uwadze stawianie pod Kauflandem i wszelkiego typu burakowozy parkujące w alejkach paraliżując ruch... to już chyba wolałbym na chodniku zostawić :)

2 0
ID:24966

Darusiaczek

Ja nie mam zamiaru nigdzie dzwonić i komuś uprzykrzać życie. Skoro dla niektórych się żalę to nie musicie tego komentować bo większość z nas się żali. Mówię jak jest i co myślę a chyba od tego są fora ? Ja tylko piszę bo może czytają właśnie tacy kierowcy którzy myślą tylko o swoich 4 kołach. A jak się komuś nie podoba to nie trzeba tego komentować w taki sposób. Myślę,że trochę kultury by się przydało tym co jeżdżą

1 0
ID:24973

dzonny_killer

Masz rację Darusia, ale i Zxxc ma rację pisząc o idiotach parkujących w alejkach przejazdowych na parkingu przy kauflandzie... większość to rejestracje spoza Włocławka...

1 0
ID:24993

negocjator

najgorsza rejestracja to CLI ... ci są mistrzami parkowania i przepisów w mieście !

1 0
ID:25011


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA