W Grudziądzu otwierają właśnie sklep kolekcjonerski...

W Grudziądzu otwierają właśnie sklep kolekcjonerski dopalacze.com. Kiedy u nas? Jesteśmy gorsi od Grudziądza? Czekam z niecierpliwością

16 komentarzy

NEGOCJATOR

W GŁOWE SE STRZEL PAROLA ... BEDZIESZ MIAŁ LEPSZEGO DOPALACZA ! ZNORMALNIEJ TROCHE CZŁOWIEKU ...

0 0
ID:1627

:)

nagadał, hehe, wiesz co nie wypowiadaj sie jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. bardzo dobrze, popieram!!! chociażby dlatego ze jestem wolnym człowiekiem i sam bede decydował co jest odpowiednie dla mnie i mojej rodziny, żaden pies ani złodziej (od tych z góry) niech sie nie miesza w moje życie. to moje życie, a im ch... do tego .ZGADZA SIĘ?

0 0
ID:1629

ananas

Niewątpliwie masz rację. Jesteś wolnym człowiekiem. ZGADZA SIĘ.
Popierasz? Co, chciałbym się spytać? To, że niedoćpani gówniarze będą mogli legalnie kupić namiastkę dragów? Popierasz zamianę dilerów na sklepikarzy, gdzie fetę w tzw zamiennikach będzie mógł kupić każdy małolat? Nie jestem psem i nie mieszam się w Twoje życie. Ale zapamiętaj mój nick. Może kiedyś będziesz potrzebował wsparcia. Pomogę.

0 0
ID:1630

NEGOCJATOR

PRZYJDZIE TAKI DZIEN ZE BEDZIESZ MIAł DZIECKO ... TYLKO SPOłCZUC JAK SIE URODZI PO TYCH TWOICH DOPALACZACH CHORE NA JAKAS CHOROBE ... APELUJE O ROZWAGE BO TAKIE DOPALACZE TO TYLKO W GłOWIE MIESZAJA ...

0 0
ID:1633

sufragan

No co ty zajc taki nerwowy ,już na dopie?

0 0
ID:1635

malolepszy

niech zyje rudy!!!!!!!!dzis POlska jutro europa a PO jutrze swiat!!!!!ahahhahhahahhaha

0 0
ID:1636

anty

kolekcjoner, zdecydowanie cię popieram, też czekam na otwarcie filii w naszym mieście ;]

@negocjator
nie wiem czy wiesz, ale firma dopalacze.com prowadzi sprzedaż również przez net, tak więc dostęp do tych środków jest możliwy również bez sklepów klasycznych. dla nas, kolekcjonerów oznaczałoby to ograniczenie kosztów (bo przesyłka od nich dość sporo kosztuje), no i również możliwość rozmowy bezpośrednio ze sprzedawcą itp.
w ofercie firmy nie ma nic nielegalnego - poczytaj dokumenty z analiz laboratoryjnych przeprowadzonych przez policyjnych specjalistów.

w sejmie jest ustawa o zdelegalizowanie niektórych środków z dopalaczy, ale tylko tych zawierających BZP, czyli przede wszystkim kółka. ziołowe specyfiki były, są i będą legalne, bo chyba nikt nie wyobraża sobie że sprzedaż np. szałwii może być zakazana, a samo zioło zdelegalizowane ;p

'dzieci' jak będą chciały to zawsze znajdą sposób żeby zdobyć odurzające cuda, niezależnie od tego czy będą legalne czy też nie. w takim wypadku może lepiej robić to w świetle prawa, nie ryzykując trefnego towaru, konfliktu z prawem bądź ludźmi dilera. myślicie że wszystkie pobicia o których informuje policja w swoich kronikach kryminalnych są przypadkowe? otwórzcie szeroko oczy. uwolnijcie swoje umysły.

pokój dla tych co w pokoju.

0 0
ID:1641

kolecjoner

Jestem kolecjonerem, zbieram dopalacze, moje zycie to pasmo szczescia, moj mozg to oaza rozwoju !!

0 0
ID:1657

ananas

anty
pewnie ilu nas, tyle zdań. Może jestem niereformowalny, a może zbyt doświadczony. Wydaje mi się, że temat traktujesz lekko. Zbyt lekko. Być może wynika to z tego, że jesteś dojrzałym już człowiekiem, który potrafi wyznaczyć sobie granicę, której przekroczyć nie wolno. Jednak z drugiej strony lustra są dzieciaki, które dostają sygnał, że to co ja gadam, to o kant dupy można, bo przecież na legalu, w sklepie, więc o co cho..? W momencie kiedy nazywasz się kolekcjonerem, robisz oczko, bo co?. Wiemy co jest grane, co nie? Fajny w sumie tekst napisałeś, przeczytałem z zainteresowaniem. Tylko miej odwagę napisać, że palisz, wciągasz, czasem tylko wdychasz. Nie jesteś do końca szczery. Jako „kolekcjoner”, oczywiście. Czyli sam czujesz, że masz coś za uszami. Na koniec. Nie zdajesz sobie sprawy z wagi problemu, być może dlatego, że nie walnęło to Cię łeb, jak mnie. Póki nie doświadczysz, nie uwierzysz. Wiesz, z Monaru wychodzi tylko 30% potrafiących sobie dać radę w trzeźwym życiu? Reszta to śmieci. Niestety. Propagując „wolność i swobodę” w „kolekcjonowaniu”, zaniżysz i tak dramatyczny wynik. Pomyśl.

0 0
ID:1670

anty

ok, mogę napisać że palę zioła. chemicznych rzeczy nie dotykam, bo mi to się nie podoba, źle się po tym czuję i zdecydowanie bardziej preferuję stan nazwijmy to medytacji niż nadmiernego pobudzenia.

sformułowania "kolekcjonerzy" użyłem celowo, bo nie jestem na tyle naiwny żeby uważać że ktokolwiek wierzy że środki tam sprzedawane nie są spożywane/przyjmowane przez ludzi.

masz rację. uważam że wiem gdzie jest moja granica i nigdy ale to przenigdy jakiekolwiek używki nie wpłynęły na moje życie w negatywnym stopniu. bo jak to powiedział titus z acid drinkers u wojewódzkiego (mniej więcej w 2004 roku) "narkotyki są dla ludzi, ale nie są dla dzieci".

tak zupełnie szczerze i bez cienia ironii - dzięki za interesującą wymianę zdań. okazuje się że jednak można z kimś na tym forum podyskutować.
bless!

0 0
ID:1676

ananas

Wiesz anty?
Jeśli byś miał chęć, walnij do mnie na gg 6510233.
Nie krzyw się, pisz jeśli chcesz.

0 0
ID:1678

do anty

Kiedys zrozumiesz ze to co mowisz to glupota, moze juz to zrozumiales ale nie potrafisz sie z tym uporac.Powiedz szczerze ile razy juz budziles sie z mysla ze juz nigdy tego nie zapalisz a pozniej i tak to robiles bo nie miales sily zeby przestac? Wmawiasz sobie na te wszystkie teorie zeby byc wporzadku sam dla siebie;)

0 0
ID:1682

zxxc

Bzdura! Wmawianie, że ktoś jest uzależniony gdy nie jest to głupota. Korzystałem z ziół na dopalacze.com i na moje nie czynią większego spustoszenia (a wręcz o wiele mniejsze) niż alkohol. Czy uzależniają? Od wszystkiego można się uzależnić. Z wszystkiego trzeba umieć korzystać.

Na codzień nie piję alkoholu. Nie piję bo pracuję zdecydowanie większą część dnia a czasem i nocy (młodzi w tym mieście żeby uczciwie zarobić i MIEĆ muszą TYRAĆ), do tego potrzebny mi jest samochód więc alkohol i wszelkie używki odpadają na codzień. Ale kiedy już mam czas, mam chwilę, to zamiast umówić się na żłopanie wódy wole umówić się na jointa ze Spice GOLD. Relaksuje, jest sprawdzone, nie ma po tym żadnych zaburzeń wzroku, nie ma kaca i teraz najlepsze - jest legalne.

Przecież alkohol małolaty też kupują i to nie jest żaden argument... Problemem jest brak rozmowy na ten temat i zwiększania świadomości tak rodziców, nauczycieli, wychowawców czy szarych przechodniów. W tym kraju nie reaguje się z zasady żeby nie być posądzanym o donosicielstwo. A prawda jest taka, że małolat jak nie kupi legalnie to kupi nielegalnie, prawa rynku: popyt = podaż.

Te zioła dostępne ze strony i sieci tych sklepów jak i nawet konopie powinny być legalne. To duże wpływy do budżetu państwa z racji akcyzy/podatków, to wyeliminowanie czarnego rynku i przejęcie nad nim kontroli, to bezpieczeństwo użytkowników tych środków bo mają większą świadomość tego CO palą, a za jazdę pod wpływem karać tak samo jak za alkohol i zabierać samochody. I wilk syty i owca cała.

A historie z 18 latkami, dostającymi wyroki za posiadanie 0,5g jakiegoś ściemnionego jarania, którego jest tam może realnie 0,1g (czystego) się skończą i nie będą przekreślać trwale ich życiorysów.

Kompletnie wszystko zależy od podejścia, bo nie wystarczy zakazywać i sądzić że problem zniknął. A jeśli już zakazywać to czemu nie alkoholu? Dla mnie to zdecydowanie większe zło.

0 0
ID:1699

anty

@zxxc
dokładnie tak jak mówisz! też lubię spice gold, a przy najbliższej okazji zamawiam spice platinum ;]

@up
a ty ile razy obiecywałeś sobie na kacu że już nigdy więcej nie będziesz pił? ;p nigdy nie wmawiałem sobie że nigdy więcej nie zapalę.

0 0
ID:1701

matol

obudz sie czlowieku

0 0
ID:1706

qtt3

Polecam

0 0
ID:1716


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA