Jak nazwać trzydziestopięcioletniego faceta, który w...

Jak nazwać trzydziestopięcioletniego faceta, który w momencie, gdy jest potrzebny swojej kobiecie przeżywającej najtrudniejszy okres w życiu, znika? Tuz przed zniknięciem obrzuca ją obelgami. A potem idzie imprezować z dwudziestoletnimi osiedlowymi ....dajkami. A po wszystkim mówi, że kocha i przecież nic nie zrobił.
Wszyscy tak macie?

19 komentarzy

dzonny_killer

no ja tak nie mam :p
a poważnie... współczuję... wyrzuć chwasta...

12 5
ID:28609

anty

wszyscy =]

2 0
ID:28614

facet

o coś musiał się zdenerwować na ciebie. Może nie posprzątałaś albo przesoliłaś obiad. Widocznie czegoś mu w tobie brakuje skoro imprezuje z innymi. I od razu dajki... najlepiej kogoś pochopnie ocenić.

2 4
ID:28621

negocjator

wywal go z chałupy ... widocznie mentalnie nadal ma 20 lat i gania z małolatami ... facet po 30 powinien się zachowywać jak na jego wiek przystało ... ten Twój widocznie nadal jest dzieckiem ! może chętnie by jeszcze possał cycusia mamusi ?

8 4
ID:28624

zbuntowany_kaloryfer

Takiego faceta możesz nazwać: "W przeszłości dokonałam niewłaściwego wyboru";)))
Inna sprawa, że w całej historii możemy zwrócić uwagę na dwie opcje:
- facet jest totalnym ....., bo nie potrafi się ukryć. Kto kalkulujący i starający się o życiową stabilizację stuka panienki mieszkające dwie ulice dalej??? Takie rzeczy to się uskutecznia na drugim końcu miasta, a najlepiej w innym mieście;)
- opcja druga jest po części pochodną pierwszej - facetowi kompletnie na Tobie już nie zależy i celowo "robi trzodę", abyś to Ty odeszła (ew. pierwsza wystąpiła o rozwód)
Reasumując: opcja 1 mówi, że facet nie jest szczególnie bystry, natomiast opcja 2 pozwala zakładać, że jest dość leniwym sadystą;)))))))
Pozostaje mi życzyć powodzenia Miła Świnko Peppo;)

8 3
ID:28625

Numizmatyk

Kryteria "miłości" są bardzo proste, widać, że ten facet nie spełnia najmniejszego z nich!!! I tyle.

2 3
ID:28635

Pytanie

A czy on zasługuje na miano ,,faceta''?

4 3
ID:28640

wadera

@świnka napisała...kobiecie przeżywającej najtrudniejszy okres w życiu,....
Bardzo ciekawe? Co to może być za najtrudniejszy okres w życiu 30-to letniej kobiety.Jakbyś miała około 50 -ki ...............ale tak !

1 2
ID:28649

mr.betterknow

Nie można tu nikogo oceniać bo nie wiemy co było powodem sytuacji.
Ja polecam zastanawiać się z kim się planuje życie a nie biec za "profitami" czy niewyżyciem seksualnym.Potem tak to się kończy.I płacz i rozwody ,bo to nie tak miało być bo coś tam......I niestety świnko oceniłaś z góry że te koleżanki to dajki...równie dobrze Ciebie też tak ktoś może pochopnie ocenić.
Dużo też w tym twojego problemu z psychiką skoro wyrzucasz takie smutki w internecie.

Jeśli chcesz z kimś być na długo najpierw go poznaj a potem z nim bądź...nie odwrotnie.

1 2
ID:28654

świnka Peppa

"Dużo też w tym twojego problemu z psychiką skoro wyrzucasz takie smutki w internecie". Wydawało mi się, że tylko postawiłam dwa pytania. Mr.betterknow dokonał mojej dogłębnej psychoanalizy :) To ciekawe ile człowiek o sobie dowie się od obcych ludzi.
A koleżanki ....dajki. No cóż, jeśli piecze się chleb, to jest się piekarzem, jeśli czyści się kominy, jest się kominiarzem, jeśli się kradnie, jest się złodziejem, jeśli zaś daje się tyłka każdemu kto zaproponuje, to jest się ....dajką. Nikogo pochopnie nie oceniłam. Przedstawiłam fakty znane otoczeniu bliskiemu (i dalszemu też) tych dziewcząt.

1 0
ID:28660

zbuntowany_kaloryfer

Mr. Bet. zwrócił uwagę na ciekawy aspekt całej sprawy... Powiedzmy, że kobieta zaczęłaby nagle wymagać ode mnie żebym wyglądał jak G. Clooney i jednocześnie miał umysł Einsteina.... No cóż, pomęczyłbym się kilka tygodni, spróbowałbym poczekać, a kiedy nie byłoby rezultatów poszukałbym "dajki", która mnie zaakceptuje takiego, jakim jestem. No życie, co tu dużo mówić.

3 1
ID:28674

mr.betterknow

Świnko po prostu masz problem idź do psychologa .Bo szukanie odpowiedzi na temat swojego życia na portalach to według mnie głupie rozwiązanie.A po drugie ciekaw jestem czy chociaż porozmawiałaś ze swoim facetem najpierw na ten temat.Po trzecie nie możemy oceniać znając tylko jedną stronę konfliktu.Bo ciekawe co o Tobie by napisał na internecie twój facet.

Popieram Szanownego Zbuntowanego za realne i życiowe podejście do sprawy.

1 1
ID:28675

dzonny_killer

przecież klunej to... bzidal :p

1 1
ID:28676

świnka Peppa

To w takim razie mr. better wskaż mi jeden cytat, choć jedno słowo z mej wypowiedzi wskazujące, że wyżej opisana sytuacja dotyczy mojej osoby. Gdybym chciała wylać żale, sformułowałabym tekst zupełnie inaczej. Postawiłam dwa pytania, otrzymałam kilka odpowiedzi na nie. A tu jakieś tezy, przemyślenia dotyczące życia osoby zupełnie obcej. Oj ludzie ludzie, wszystkich byście zaraz do psychologa wysyłali :) Takie podejście kwalifikuje sie do... psychologa :P
Dzonny, tu się zgadzam, Javier Bardem to co innego.

0 0
ID:28680

mr.betterknow

Świnko sama się motasz...skoro nie pasują Tobie komentarze to nie wstawiaj tu jakiś wywodów i pytań proste.Ja wyraziłem moje osobiste zdanie.I mam do tego prawo.Nikogo nie obraziłem.Dyskutowałem z wieloma psychologami i coś o tym wiem.I popatrz co Ty piszesz:

"Oj ludzie ludzie, wszystkich byście zaraz do psychologa wysyłali :) Takie podejście kwalifikuje się do... psychologa :P"

Czyli sądzisz że ktoś kto poleca psychologa sam do niego powinien pójść.Czy to nie aby absurd i masło maślane?

A jeśli wynika z tego że to nie o Tobie to samo co napisałem przekierowuje do osoby której dotyczy sprawa.

I nie denerwuj się bo nie jestem osobą której zależy by komuś dogryzać.
Ale jak człowiek ma coś zmieniać w życiu to nie ma się co cackać...konkrety a nie bzdety....

1 1
ID:28681

szuja

szuja to szuja a świnia to świnia.

0 1
ID:28685

świnka Peppa

Oj mr. better, a o sarkazmie słyszałeś?
Jakaś śmieszna, niepotrzebna dyskusja się zrobiła. Zadałam pytanie, otrzymałam odpowiedzi, ja poszłam dalej, mr. better dalej analizuje.

Szuja to szuja, świnia to świnia, świnka Peppa to świnka Peppa, Dzonny to Dzonny, Mr. betterknow to Mr. betterknow, Doda to Doda, a Nergal to Nergal. Nic z tego nie wynika, ale mogę w nieskończoność. Dla zabicia nudy.

1 0
ID:28688

mr.betterknow

Mi się nie nudzi.Do większości spraw podchodzę poważnie.A jak się Tobie nudzi to się zajmij sobą a nie jak dzieciak na NK piszesz.

0 1
ID:28697

zbuntowany_kaloryfer

Dzonny, o Kluneju napisałem dlatego, że dobrze znam taką jedną, której bardzo się on podoba;))

2 1
ID:28707


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA