witam zaczął się sezon motorowy naprawdę fajna sprawa...

witam zaczął się sezon motorowy naprawdę fajna sprawa motor jego moc i dźwięk pewnie dla miłośników jak i widzów nie zastąpiony ale jeden taki to chyba myśli ze jest fajny lata na tym swoim motorku "ścigaczu" nie wiem co zrobił z tym tłumikiem ale naprawdę jest tak głośny ze zal mi go ,i on chyba ,myśli ze jak ludzie się na niego patrzą to z podziwu ale chyba głupoty bo ten dźwięk " podkręcony" jest nie do zniesienia

11 komentarzy

szuja

Widzisz zafir ja go trochę rozumiem bo sam od Jawy odkręcałem.Wszystko przychodzi i przechodzi z czasem.

2 3
ID:28763

negocjator

jak widzę kulturę jazdy motocyklistów to przechodzi ludzkie pojęcie ! dziś już mi taki driver w ostatniej chwili wyskoczył nie wiadomo skąd ... tak pędził że usłyszałem tylko ziiiuuuuummmmm !!!! typowy dawca organów ! no w sumie ludziom z chorymi nerkami czekającymi na przeszczep dadzą szansę na dalsze lepsze życie ...

2 2
ID:28768

zielony

A za kaloryfer udzielam korków z kawałów:
1.dzwonek do drzwi . Starszy goŚciu podnosi się od stołu, idzie, otwiera drzwi, spogląda a tam maleńka Śmierć na wycieraczce . Ta uŚmiecha się szeroko i rzecze - Nie pękaj, ja po chomika .
2.jechał chłop wozem wolno , więc smagnął batem konia .Koń się zatrzymał , obejrzał za siebie i mówi: - Jak mnie jeszcze raz smagniesz batem , takiego kopa ci sprzedam , że dolecisz prędzej ode mnie do domu .
Chłop przeciera oczy .
- Pierwszy raz słyszę żeby koń mówił .
- Ja też - poparł chłopa siedzący obok niego pies .
Chłop znów sięgnął po butelkę .

1 3
ID:28769

Pytanie

a czy przypadkiem nie jest to taka zależność - im większy prymityw tym głośniejszy motor na którym jeźdźi ?

4 1
ID:28775

babsztyl

skonczyl sie temat kupek psich i na tapecie motory?? Nie ma mocnych na tych zalosnych polykaczy szos. Szuja pisze ze przejdzie z czasem bo jemu przeszlo? Oj ale rzucilo sie na inny organ ciala wiec chyba lepsze bylo uganianie sie na Jawie...

3 1
ID:28776

zafir

ja wiem ze go rozumiesz i ja tez rozumie bo to fajna sprawa ale on naprawdę przesadził pewnie go usłyszysz w tym sezonie to przyznasz racje

0 0
ID:28781

cykluś

Nie ma jak Racket III -Triumf.Jedyny na świecie trzycylindrowiec.Napęd nie jakieś gumy czy łańcuchy ale wał Cardana.142 KM mocy przerobowej.Chłodzenie -woda;.Nie słychać pracy silnika.Troche cena przerażą nowego modelu-71.000 zł.
Ale mozna kupić 4-5 latka i jeszcze na nim pojeżdzic.Oczywiscie trzeba kupować z pierwszej reki od miłośnika Trumpha,który zmienia swó motor na nowy model.

1 1
ID:28785

szuja

@~babsztyl
A jak u ciebie z... organami ciała...smar na poślizg tłoka jest ?Hahaha

3 2
ID:28787

kat

Motocykliści sami powinniście piętnować motomatołów pałętajacych się między Wami i nie dziwcie się, że zachowanie tych prostaków jest tak postrzegane. Niestety wśród motocyklistów panuje jeszcze gorsza kultura jazdy jak wśród samochodziarzy. Samochodem nikt nie jeździ na 2 kołach po drodze publicznej ani nie dziurawi tłumika żeby wywołać podziw sobie podobnym ograniczonym umysłowo postaciom. Prawo jazdy na motocykl powinno być wydawane tylko kierowcom z co najmniej 5 letnim stażem po skontrolowaniu historii wykroczeń. W przypadku posiadania dużego "dorobku" mandatów i punktów brak zezwolenia na uzyskanie uprawnień do kierowania motocyklem. Proste i całkiem możliwe do wykonania. Najwyżej taki zawziety miłośnik 2 kółek nie kwalifikujący się do uzysaknia prawa jazdy bedzie sobie pomykał na skuterku do 50cm3 i wtedy nie bedzie stwarzał zagrożenia na drodze, najwyżej poobija sobie kolana albo wjedzie do rowu ale nie bedzie siał postarchu i zagrożenia życia...

1 1
ID:28794

szuja

Widzisz kat na skuterku do 50 cm3 można śmigać 80 km/h, a jak dotrze tłok albo głowicę to 100-ka jak nic.

0 0
ID:28802

babsztyl

ej Szuja Szuja monotematyczny jestes az przykro! No coz od jazdy na Jawie intelektu nie przybywa... niestety!

0 0
ID:28850


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA