CWL, CLI, CRA - panie przydencie, niech pan założy szlabany...

CWL, CLI, CRA - panie przydencie, niech pan założy szlabany przy wjeździe do miasta i nie wpuszcza tych, którzy nie umieją jeździc po ulicach! Ludzie, jezdnia to nie pole, tu obowiązują znaki i kierunkowskazy! A na dwupsamówce do jazy 30km/h jest PRAWY pas, a nie lewy! Ale co się dziwić, skoro instruktor z Lipna uczył kursanta na Zazamczu parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych!

49 komentarzy

xxx

Taka osoba w dniu wczorajszym 2 razy osoby nie bede wymieniał z jaka rejestracja zajechały mi droge, szczescie ze nie jechało nic z przeciwka bo nie miał bym gdzie sie zmieścic samochodem:/ a lewy pas to chyba kochaja jezdza tylko tym pasem:/

0 0
ID:3328

AntekKowalski

Sobota g.11,30 .Koło dworca z prawego pasa zjazd prosto w lewoskręt w kierunku Torunia.Dobrze że jak widzę CLI to się trzymam 20 m z tyłu.Gdyby nie to ,to miałbym cały bok skasowany.Powinno się odszukać instruktora tego asa i zabrać mu licencję.

0 0
ID:3329

AntekKowalski

Piszemy tu o niedouczonych kierowcach z powiatu,ale to co zrobił dziś kierowca starego zielonego polo o nr.CW O7364 na skrzyżowaniu Wroniej i Okrzei to już szczyt kretynizmu.Oba krótkie pasy na wysokości wysepki w kier. Chmielnej były zajęte ,więc z pasa wewnętrznego ominął te dwa zajęte i pojechał do Chopina.Żeby z tego pasa zrobić taki manewr ,trzeba przez pas od Łodzi pojechać prawie pod prąd.
Zaznaczam od razu że jestem rodowitym włocławiakiem i jeżdżę już ponad 30 lat.Głupocie nie popuszczę,obojętnie skąd ona jest.

0 0
ID:3332

OBSERVER

Nie tylko u nas mają problemy z takimi.Np.w Toruniu na pojazd z rej CAL... mówią California, CTR....człowiek Tadeusza Rydzyka... mnie jednak najbardziej podoba się nasz rodzimy CWL... nie będę rozwijał pełnej nazwy :)))

0 0
ID:3333

kierowcaa

do czarnej kaczuszki ok rozumiem eLka jechala 30 km na h lewym pasem ale chyba po to jesta nauka jazdy instruktor uczy te osoby i niemoze przewidziec co zrobi zdazaja sie straszne sytuacjie i straszne błedy w wykonaniu eLek ale to jest NAUKA jazdy
lepiej zajac sie tymi co po miescie jezdza po 80 km/h
stwarzaja wieksze zagrozenie niz Lka jadaca 30 ;]

a w ogole to lewy pas jest jedynie do wyprzedzania po wykonaniu manewru powinno sie zjechac na prawy ;]

0 0
ID:3334

cham

za jazde 30km/h po miescie powinien byc wysoki mandat, szcególnie w godzinach szczytu! to jest blokowanie ruchu i uniemożliwianie włocławianom swobodnego poruszania się po swoim mieście. Nie mam zamiaru wlec się wraz z 30 innymi samochodami za elką pędzącą 30km/h. W londynie ziomuś, to byś dostał mandat za taka jazdę, właśnie za blokowanie ruchu. no ale to Polska...

0 0
ID:3335

szalona

a mnie w piątek na skrzyżowaniu Kruszyńskiej z Królową Jadwigą, piękna pani w czerwonym garbusie, mało że wymusiła pierwszeństwo to wyjechała na czerwonym świetle z podporządkowanej i zapewniam, że jej rejestracja była CW, a pod Lidlem inny osobnik, też z Włocławską rejestracją w lewo na jednokierunkowej wyjeżdżał z prawego pasa. Nie ważne jaką kto ma rejestrację ważne jak kto jeździ. CZasami wystarczy mniej brawury a wiecej patrzeć na znaki drogowe

0 0
ID:3336

czarna kaczuszka

Do kierowcaa: Małe sprostowanko - instruktor na CLI uczył pod moim blokiem kursanta parkowania na kopercie dla inwalidów. Dobre, co? ;)

A co do parkowania to kolejna kwestia, która wymaga wyjaśnienia.
Niedziela, po kościele. Parking pod Kauflandem (bo tam najtaniej). I dla normalnego mieszczucha zaczyznają się schody! Parkują jak się da - pod skosem, w poprzeg, tarasując przejazd - i zawsze tak, żeby obok nikt już się nie zmieścił ani nie przejechał! Dyrekcja marketu też coś z tym powinna zrobic. Przez nich nikt już tam nie kupuje, bo nikomu się nie chce denerwowac przy niedzieli. A najgorsze, że zaczynają sie jescze coraz liczniej pchac pod Real....

0 0
ID:3341

xd

Ale chciałbyś mieszkać w pięknym domku za Wisłą , numer rejestracyjny CWL by nie przeszkadzał !!! Lepiej mieć CW i kisić się na 30 m.

0 0
ID:3343

maslana

ja rowerem jeżdżę i jest dobrze

0 0
ID:3344

myszka

ludzie co wy znowu z tym CWL?pani która się udziela chyba sama malo siedzi za kółkiem bo nie widzi jakie BZDURY wypisuje

0 0
ID:3346

olek

CWL to skaza na psychice na dzien dobry widac ze burak

0 0
ID:3348

Stacha

Uważajcie na samochody z rejestracja CW szczególnie na CW 36...-daltonista.Dzisiaj ok,16 z minutami wjechał od strony Pl.Wolności na czerwonym świetle na skrzyżowanie Starodębska-Królewiecka Chopina. i skręcił w ul.Bojańczyka Dobrze,że nie doszło do tragedii-tamtędy wracają dzieci ze szkoły.Nie musi to być CWL.CRA.CLI ale włocławianie też nie jeżdżą prawidłowo.

0 0
ID:3349

Torunianin

Witam wszystkich "genialnych" kierowców z Włocławka!
Ilekroć na toruńskich ulicach widzę samochód z rejestracją CW, tylekroć dla bezpieczeństwa wolę trzymać się od niego w odległości co najmniej 50 metrów, nawet zjechać na bok, gdy "umiejętności" Pani/Pana kierowcy zdecydowanie naruszają nie tylko zasady ruchu drogowego, lecz granice zdrowego rozsądku, wkraczając w sferę niebezpiecznego absurdu. Pozdrawiam!

0 0
ID:3350

IM

Może zanim człowiek nauczy się jeździć samochodem, mógłby nauczyć się pisać PO POLSKU. Bo aż przykro czytać te wypociny.

XXX czy ty wiesz co to jest przecinek? Taka kreska malutka. Stosuj ją czasem. Twój post jest niezbyt czytelny. Poza tym napisałeś: taka osoba (...) zajechały mi drogę. Czytajmy to co napiszemy.
Antku Kowalski, jesteś WŁOCŁAWIANINEM a nie włocławiakiem.
Kierowcaa za to nie zna żadnych znaków interpunkcyjnych. Ale "buźki" zna nawet dość fikuśne.
Czarna Kaczuszko! Nie pisze się w poprzeg lecz w poprzek (inaczej PO PRZEKĄTNEJ a nie po przegątnej).

Bardzo przepraszam za ten wywód, ale musiałam. Innych drobnych błędów wytykała nie będę, bo mogą się każdemu zdarzyć. Te po prostu były dla mnie nie do zniesienia.

0 0
ID:3351

do TORUNIANINA

uwozej choloku bo ci sloma z butow wystoje

0 0
ID:3352

Torunianin

Co, boli prawda prosto w oczy?! Niestety, w życiu tak już jest, że czasem coś musi boleć. Aleś "koleś" zabłysnął, niczym blacha na żyłce przy spiningu, gdy słońce w nią zaświeci, zwłaszcza wczesnym rankiem i na mrozie. Co za "wysublimowana" i delikatna, aluzyjna ironia, rzekłbym: najwyższej próby.

0 0
ID:3354

do torunianina

to jest forum dla wloclawian

0 0
ID:3356

Rafał

Tak się składa że pracuje w Toruniu kolego i widzę że Włocławianie tam jeżdżacy robią to lepiej niż niektórzy "rodowici" mieszkańcy tego grodu a szczegulnie Ci z blaszką CTR, dodam że chyba znacznie gorzej jazda krzyrzaczkom wychodzi we Włocławku niż Włocławianom w Toruniu :)

0 0
ID:3357

asica

Taaak... "szanowni" kierowcy CW są za to wzorowymi użytkownikami dróg; zmiana pasa bez kierunku, jazda 80 przy ograniczeniach do 30, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to tylko niektóre "wzorowe" zachowania rodowitych włocławian...Tylko jak trzeba jechać do większego miasta np. Warszawy to szanownym kierowcom oczka wychodzą na wierzch i dziwią się, dlaczego inni ciągle na nich trąbią... heh

0 0
ID:3359

AntekKowalski

Do IM:określenia takie jak;
włocławiak-włocławianin
krakowiak-krakowianin
warszawiak-warszawianin,są sobie równoznaczne.Mówi o tym jasno i jednoznacznie słownik ortograficzny.Możesz to sprawdzić nawet w internecie.Jeżeli uważasz się za polonistkę ,to chyba taką od polowań.Poza tym,nie wszyscy są doskonali.Uwazam że takie zachowanie jak Twoje,to piękny przykład przerostu formy nad treścią.A tak w ogóle, to poruszamy tu tematy motoryzacyjne ,a nie właściwej pisowni.

Pa.Buziaczki.

0 0
ID:3363

NEGOCJATOR

WCZORAJ NA SKRZYŻOWANIU STODÓLNA Z KRĘŻNĄ ( NA WYSOKOŚCI STACJI OLKOP ) STOJĄC NA SKRZYŻOWANIU NA CZERWONYM ŚWIETLE ZOBACZYŁEM COŚ CO ZDUMIAŁO MOJE OCZY ! JADAC W KIERUNKU KAZIMIERZA WIELKIEGO ZOBACZYŁEM JAK OPEL VECTRA NA NUMERACH CLI PRZEJEŹDZA PRZEZ SKRZYŻOWANIE NA CZERONYM ŚWIETLE W OGÓLE NIE ZWRACAJAC NA TO JAKIE SIE PALI ŚWIATŁO I TO JESZCZE Z NADMIERNĄ PRĘDKOŚCIĄ ! TYLKO CUD ŻE NIKT AKURAT NIE PRZEJEŹDZAŁ BO BY BYŁ TAKI DZWON ŻE SZOK ! ! ! DLATEGO SWOJEGO ZDANIA CO DO JAZDY AUT Z REJESTRACJA "CLI" NIE ZMIENIE ! ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE PO GODZINIE 17:00 ... CIEKAWE CZY DA SIE UKARAĆ KIEROWCE NA PODSTAWIE NAGRANIA Z KAMERY ?! BARDZO BYM TEGO CHCIAŁ! BO TO BYŁ ZWYCZAJNY PIRAT DROGOWY

0 0
ID:3366

...wybrałam....

Ludzie !!!,co Wy tak krzyczycie na osoby poruszające się autami o rejestracjach CWL,CRA,i inne-sami włocławianie nie jeżdżą super,mimo ,iż się zwą rodowitymi mieszczuchami-co Wam zawiniliśmy? A co jeśli ja np. mieszkam i pracuję we Włocławku?-też mi założycie blokadę na koła? bo mam jeszcze rejestracje CRA? Ileż to razy jadąc do domu z pracy wyprzedził albo wcisnał się przedemnie kierowca z CW-bez kierunkowskazu!!!!!!!!!!!!!!!!...

0 0
ID:3369

obserwator-prowokator

Równie dobrze mógłbym się podpisać inaczej, a więc nie jako torunianin, lecz np. bydgoszczanin, łodzianin czy warszawianin (tudzież - warszawiak) itp., ale naprawdę to nie było istotne, bo nie o to w tym chodziło. Po prostu, chciałem zwrócić uwagę wszystkich zacietrzewionych w swoich "racjach" kierowców, którzy na swych samochodach chełpią się tablicami "CW", często bez podstawie obrażając wszystkich tych, którzy gdzie indziej (tj. poza Włocławkiem) mieszkają i przez to - rzekomo - zawsze byli i będą gorszymi kierowcami, o czym świadczą tablice "CWL", "CLI", "CRA", że ktoś może spojrzeć na Wasze wypowiedzi z zupełnie innego punktu widzenia, "z zewnątrz", jako kierowca z innej większej miejscowości, a tym samym bardzo skrzywdzić. Przede wszystkim jednak sądziłem, że wreszcie skończycie tę jakże chamską, prymitywną i totalnie żenującą "licytację", opartą na zasadzie dowodzenia wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia. Jak widać, myliłem się, i to bardzo.
Rafale, jeśli komentujesz czyjąś wypowiedź, to wpierw zajrzyj do słownika ortograficznego, koniecznie z zasadami interpunkcji (czyli stawianiem kropek, przecinków itp. znaków). Szczególnie, a nie "szczegulnie" (komputerek nie podkreślił?), a jeśli już mieszkańców Torunia nazywasz tak jak nazwałeś, to "Krzyżacy" - "ż" (drugie jest zet z kropką, a nie "rz"!). Poza tym, z tego co wiem, to tablice "CTR" wcale nie mają samochody torunian, lecz mieszkańców tamtejszego powiatu (odpowiednik naszego "CWL").Pozdrawiam.

0 0
ID:3373

Do Antka Kowalskiego

Zgoda - co do "Krakowiak" = "krakowianin" (pogardliwie "Krakus", tudzież "Lajkonik") i "Warszawiak" = "warszawianin", ale już nie co do "włocławianin", bo w tym przypadku żaden słownik chociażby ortograficzny (pod red. prof. Edwarda Polańskiego) nie wymienia jako drugiej, prawidłowej formy: "Włocławiak" (nawet WORD podkreśla, że jest to błąd!). Podobnie jest w przypadku Torunia: tylko "torunianin", a już nie "Toruńczyk", Bydgoszczy: tylko "bydgoszczanin", czy Łodzi: jedynie "łodzianin", a nie "Łodziak". Szersza wachlarz jest natomiast w przypadku mieszkańca Poznania: potocznie - "Poznaniak", prawidłowo - "poznanianin", ale także "Poznańczyk". Pozdrawiam, Obserwator-prowokator.

0 0
ID:3375

IM

Antku Kowalski. Ja nie uważam się za polonistkę lecz za Polkę, dla której język ojczysty jest bardzo ważny. Powinniśmy dbać o jego czystość. Szczególnie na tego typu, dostępnych dla każdego, forach. Język, którym się posługujemy, świadczy o nas. I naprawdę nie jest istotne czy to wątek o motoryzacji (chociaż moim zdaniem wcale ten wątek motoryzacji nie dotyczy - prędzej jest to wątek o dogryzaniu sobie nawzajem i udowadnianiu wyższości właścicieli jednych tablic rejestracyjnych nad innymi), czy o gotowaniu, czy o sprzątaniu psich kupek.

0 0
ID:3376

Jarek

Gratuluję tej sensownej wypowiedzi, to naprawdę jest koszmar, tylko czy ktoś zechce coś z tym zrobić? Odpowiem - WĄTPIĘ ...

0 0
ID:3380

Rafał

Jeżeli już wypominasz mi błedy literowe to zwróć uwagę na to co sam piszesz(nie pisze się- bez podstawni ale bezpodstawnie -2 błędy), co do interpunkcji to nie sztuką jest stawiać przecinki ale trzeba to jeszcze robić poprawnie ( tej sztuki ty nie opanowałeś).Wracajac do temetu, teraz widać kim jesteś, podajac się raz za obserwatora innym razem za torunianina a tak naprawdę jesteś osoba która pewnie nawet nie ma prawka a jezeli ma to jeździ tak że inni stale na niego trąbią, parkując myśli tylko o sobie a skrecając z Wienieckiej w prawo na Okrzej czeka aż nic nie będzie jechało mimo iż ma do dyspozycji pas do bezkolizyjnego właczenia się do ruchu z linią ciągłą!!.I co zatkało?

0 0
ID:3382

Drogi rafale!

Jeśli taka wola Twa, to niech Ci będzie, że to błąd, ale gwoli ścisłości wyjaśniam Ci, że chodziło mi o słowa "bez podstawy", a nie o "bezpodstawnie", nie mniej jednak wkradła się literówka "zamiast "-wy" jest "-wie", co mogło Ci zasugerować, iż popełniłem podwójnego ortografa (aczkolwiek wiem, że w istocie rzeczy oba te wyrazy znaczą dokładnie to samo, czyli brak podstaw). O ile literówka zawsze może zdarzyć się każdemu, nikt przecież nie jest perfekcyjny, o tyle tak ordynarne błędy jakie Ty popełniłeś, to raczej zdarzają się nie każdemu, lecz jedynie tym, u których mniej lub bardziej ograniczona jest percepcja w przyswojeniu sobie prawideł polskiej ortografii i interpunkcji. Co to za ulica "Okrzej", bo nie wiem, choć 40 lat żyję?. Owszem, jest ul. Okrzei (bo Okrzeja). Nie, nie zatkało mnie, bo nie miało co, zbyt ubogie i płytkie jest Twoje słowo pisane. Prawo jazdy, i to zawodowe, mam od roku 1987, więc nie jestem "zielonym listkiem". Przede wszystkim jednak - od bardzo dawna nie mieszkam już we Włocławku, toteż nie włączam (na każdej klawiaturze jest możliwość zrobienia "ą", bo wystarczy wcisnąć: alt + a) się do ruchu na włocławskich ulicach, tym bardziej zaś - skręcając z ul. Wienieckiej w ul. Okrzei nie czekam aż nic nie będzie jechało. Jedyną konsekwencją Twojej "riposty" (repliki) na moją krytykę Twojej wypowiedzi było to, że ze śmiechu nad Twoją nieudolnością puściły mi zwieracze....

0 0
ID:3391

obserwator-prowokator

Przykład - cytat z Rafała:
"Wracajac do temetu, teraz widać kim jesteś, podajac się raz za obserwatora innym razem za torunianina a tak naprawdę jesteś osoba która pewnie nawet nie ma prawka a jezeli ma to jeździ tak że inni stale na niego trąbią, parkując myśli tylko o sobie a skrecając z Wienieckiej w prawo na Okrzej czeka aż nic nie będzie jechało mimo iż ma do dyspozycji pas do bezkolizyjnego właczenia się do ruchu z linią ciągłą!!"

Jeśli już, to raczej powinno być co najmniej tak:
Wracając do tematu, teraz widać, kim jesteś, podając się raz za obserwatora, innym razem za torunianina, a tak naprawdę jesteś osobą, która pewnie nawet nie ma prawka a jeżeli ma, to jeździ tak, że inni stale na niego trąbią, parkując myśli tylko o sobie, a skręcając z Wienieckiej w prawo na Okrzei czeka aż nic nie będzie jechało, mimo iż ma do dyspozycji pas do bezkolizyjnego włączenia się do ruchu z linią ciągłą!!.

0 0
ID:3392

Rafał

To że pracujesz w redakcji i najpierw zmieniasz posty a później je krytykujesz nie znaczy że jesteś cwany, okularniku

0 0
ID:3399

pazdzioch

od zawsze wiedzialem ze z ciebie obserwator to wiesniak ale to prawo jazdy to ci chyba wydali jak biegales w pampersach

0 0
ID:3400

.....wybrałam.....

LUDZIE WIECIE CO -JESTEŚCIE SMIESZNI!!!!!!WYKSZTAŁCENI,MĄDRZY,A SMIESZNI-CHYBA SIĘ NUDZICIE I TAKIE DYRDYMAŁY WYPISUJECIE-KAŻDY POWINIEN JEZDZIĆ TAK,ŻEBY NIE SPOWODOWAĆ KOLIZJI-CZYŻ NIE? OBOJĘTNIE JAKĄ MA REJESTRACJE....

0 0
ID:3408

obserwator-prowokator

Na miejscu redaktora niniejszego portalu co najmniej zdenerwowałbym się, gdy jakiś prymityw publicznie sugerował, że dopuszczam się fałszowania (zmiany) treści nadesłanych postów, które następnie krytykuję, a do tego ubliża mi od okularników (tutaj chyba na takiej zasadzie, że jak się nie wie, kto zawinił, to winni są komuniści, Żydzie albo cykliści, w tym przypadku - intelektualiści, czyli - jak mniemam - zarazem muszą to intelektualiści, bo chodzą w okularach). Pan paździoch po raz N-ty (i raczej nie ostatni) udowodnił, że również nie potrafi policzyć w zakresie do 40 (gwoli przypomnienia: skoro mam 40 lat, to urodziłem się w roku 1969, a jeśli prawo jazdy mam od roku 1987, to wtenczas miałem lat 18). Pan paździoch po prostu nie jest w stanie sobie uzmysłowić, że ktoś był na tyle, a przynajmniej o wiele bardziej niż on sam, dojrzały, iż bez żadnego problemu prawo jazdy uzyskał już w wieku 18 lat, kiedy jeszcze był uczniem "samochodówki" (z czego zresztą jest bardzo dumny, bo wtedy szkoła ta stała na dość wysokim poziomie, nie wyłączając instruktorów nauki jazdy). I nie była to li tylko ówczesna kategoria "B", lecz także "A", "C" i "T".

0 0
ID:3412

Rafał

No jeśli ty jesteś CWL to ja z Tobą nie dyskutuje

0 0
ID:3421

pazdzioch

panie blaszka,hmm, CWL:),hmm,,no tak,,,,buhahhahhahhhahhahahhahhahahhahhahhahahhahhahahhahhahh

0 0
ID:3425

ananas

bserwator-prowokator
Choć bardziej wydaje mi się, jak sądzę, obserwator. Naszych małomiasteczkowych zachowań.. I choć Twoje spostrzerzenia są nadzwyczaj celne, nie licz na poklask. Popatrz kto tu się zagnieździł. Facet, który przekręca nicki, żeby obrazić adwersarza, gość kato-skrzywiony, opluwający wszystkich niezaPISanych. Dzieci, których rodzice sprzedali gospodarstwa i po trzech miesiącach zmienili CWL na CW. Pomyśl, czy warto wchodzić z nimi w dyskusje? Czy nie masz wrażenia, że to forum staje się, przepraszam, wieśniackie? Przepraszam wszystkich urodzonych poza „metropolią” Włocławek. sformułowanie wieśniackie, dotyczy kategorii wpisów, a nie pochodzenia udzielających się tu internautów.
Pozdrawiam.

0 0
ID:3430

obserwator-prowokator

Ot, prostacki sylogizm pierwszego pokolenia potomków chłopo-robotników - jak ktoś ma prawo jazdy na traktor, to od razu musi być ze wsi. Tylko ... mógł zdobyć się na tak prymitywne rozumowanie, o ile to "coś" w ogóle można tak nazwać.

0 0
ID:3431

CW

Pewnie jesteś profesorem stym prawkiem na traktor a magistra zrobileś w samochodówce, wiesku

0 0
ID:3436

pazdzioch

nie dosc ze CWL to jeszcze traktorboy buhahahhahhahhhhahhah

0 0
ID:3437

obserwator-prowokator

Bardzo leniwie, najwolniej jak tylko można zsuwam się ze ściany, na którą odrzuciła mnie nieskończona głębia paździochowej wypowiedzi. Ile w niej potężnej energii, nieodpartego blasku prawdy, nadzwyczaj trafnej konkluzji, jak poważne i istotne są podniesione w niej argumenty, merytorycznie niezwykle wysublimowane, skonkretyzowane i ważkie. Przede wszystkim jednak zachwyca w niej wprost niezmierna elokwencja, bogaty wachlarz słownictwa, przeogromny zasób inteligentnych aluzji i ironicznych metafor, świadczący o niebywale wysokim poziomie jej autora. Niewątpliwie jest to wybitny humanista.

0 0
ID:3438

Rafał

Ty traktorzysta a te komenty to CI mama pisze czy z encyklopedią sie ożeniłeś? ręka Cie jeszcze nie boli od wertowania?

0 0
ID:3439

pazdzioch

traktor wez nie przesadzaj z ta glebia buahahhaha , glebie to ty masz w studni

0 0
ID:3440

CW

i tylku:)hahhahahhah CWL

0 0
ID:3443

im

A miałam się już nie uzewnętrzniać. No ale muszę.
Szanowny CW. Co to, do diabła, jest STYM? To rzeczownik, czasownik, przymiotnik? No litości. Jak nie umiesz się poprawnie wyrażać, to nie wyrażaj się wcale z łaski swojej. Bo twoje wypowiedzi nic sensownego nie wnoszą. Są na poziomie nierozgarniętego dwunastolatka. Odpuść sobie. BŁAGAM!!!!
(a teraz może "po twojemu" napiszę, żeby mieć pewność, że dotrze: Ogarnijta się człowieku, bo wiochę siejeta!)

0 0
ID:3447

obserwator

Paździoszku, rafałku i CW (co za tupet, by nadużywać tych liter, obrażając miasto, którego nie jest godzien!), bardzo proszę, napiszcie coś jeszcze, ale równie pięknego, wartościowego i "mądrego", jak dotąd. Toż to dla mnie czysty miód, gdy tak się bezgranicznie żenująco kompromitujecie. Niezmiernie mnie interesuje, jak długie jeszcze są wasze zwoje mózgowe, czy też nic więcej ponad to już w główeczkach nie wymyślicie, bo tam tylko wielkie, bezkresne przestrzenie niepofałdowanej gładzi idealnej... Rafałku, wyobraź sobie, choć wiem jak trudne jest to dla ciebie, iż oprócz encyklopedii, są również różnego rodzaju słowniki i leksykony. No, ale żeby o tym cokolwiek wiedzieć, to, niestety, trzeba było się edukować dalej, a nie skończyć tylko na elementarnej wiedzy z zakresu szkoły powszechnej (choć bardzo ograniczonej, szczątkowej.). Nie, nie boli mnie prawa ręka, bo nie wertuję, bo jeśli już, to lewą, ale jednak nie, gdyż w tym samym czasie w lewej ręce dzierżę kufelek z browarkiem, by "inspiracja" była większa. Strasznie trudno jest zachować "zimną krew", gdy czyta się takie treści jak wasze. A teraz napiszę coś, czego nie jesteś w stanie zrozumieć, ale to już nie jest moja wina - dla niektórych ludzi takie słownictwo jak moje jest zupełnie czymś normalnym, codziennym, bez konieczności subsydiowania się na przykład encyklopedią, tudzież - "Wikipedią". Wasze szczęście, że głupota nie ma skrzydeł, bo wszyscy bylibyście bez komputerów...
Do IM: zdecydowana przesada z tym nierozgarniętym 12-latkiem! Obrażasz wszystkie dzieci w tym wieku.

0 0
ID:3450

CW

Wiesiek reaktywacja, następne wcielenie obserwatora wibratora.
HAhahhahahhahah powiedz stary skąd się wywodzisz Nasiegniewo,Baruchowo czy Bądkowo a może Kozia Wólka co traktorku?Naprawdę błysnąłeś tym prawkiem z 96 i dumą z posiadanego prawa jazdy na traktor uzyskanego w samochodówce PANIE BLASZKA

0 0
ID:3453

obserwator-prowokator

Do Im:
Oni wcale wiochy nie sieją, bo nie muszą. Nie można zmienić prawdy, lecz ta jedynie może wyjść na jaw. A że osprzęt wadliwy, chamski, prymitywny (prostacki) i ordynarny... Cóż, taki oręż, jacy agresorzy... Zazwyczaj właśnie tak a nie inaczej reagują ci, którzy są najbardziej zakompleksieni (totalnie skompleksiali): na punkcie braków w wiedzy w związku z mizernym wykształceniem, proweniencji (już widzę jak przerażeni tym nowym słowem żywiołowo wertują słowniki lub encyklopedie, choć najprędzej wejdą do "Wikipedii" (tego rodzaju książki widzieli tylko w księgarni lub bibliotece, o ile takową wybudowali tam, skąd wyemigrowali do miasta, gdzie rżną miastowych "z krwi i kości"), by zrozumieć jego znaczenie), zamożności, fatalnych umiejętności w kierowaniu zdezelowanym acz wizualnie "podrasowanym" samochodem (który tylko wygląda jak nowy, lecz nigdy nim nie był i już nie będzie, plotąc androny niemożebne o tym, czego to w tych brykach nie mają), itp. Psychiczny konglomerat! Jak mówi stara paremia: "Najbardziej nadęci są kastraci i impotenci!". Rustykalni kamikadze o inteligencji mikroba i mentalności troglodyty.

0 0
ID:3454

obserwator-prowokator

Cały Wieśku, Ty nawet cyfr nie rozróżniasz. Gorzej niż u Paździocha. Dla Ciebie 96 jest tym samym co 87. Gratuluję. Co do prawa jazdy ABCT - niewątpliwie zazdrościsz, bo widać, że przeżyć nie możesz. Ponieważ Twoja wiedza nie jest zbyt szeroka, toteż wyjaśniłem ci raz jeszcze, iż dawniej, za moich czasów co prawda było mniej kategorii prawa jazdy (A, B, C, D, E i T), ale - wbrew fałszywej opinii - zdecydowanie trudniej było je uzyskać niż teraz, a praktyczna nauka jazdy wtenczas również była o wiele bardziej fachowa i rzetelna. Wiem, że nie wisz, że na ciągnik rolniczy (potocznie zwany traktorem) też trzeba mieć stosowne uprawnienie do kierowania nim, gdyż najczęściej traktorami (chyba, że nadal koniem, ale przecież to relikt) "jeździta" bez uprawnień, bez świateł i po pijaku, nie mniej jednak ja takowe posiadam, mimo że nigdy go nie używałem, bo poza szkolnym placem manewrowym już nigdy nie jeździłem traktorem. Nie da się w mieście!
PS. Zamaluj sobie kredą "L" na tablicy, bo ostatnio spadł sążnisty deszcz i częściowo zmył poprzedni kamuflaż.

0 0
ID:3455


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA