"Obudzili mnie w łóżku słowami - Dzień dobry, pan...

"Obudzili mnie w łóżku słowami - Dzień dobry, pan wstanie"
Przedwczoraj (8 listopada) do mieszkań działaczy organizacji patriotycznych organizujących Marsz Niepodległości weszły służby: ABW i Policja.
Zarekwirowano komputery, telefony, nośniki pamięci i inne przedmioty.

14 komentarzy

?????

To coś przypomina .......SB ,ZOMO ,Stan wojenny ,Jaruzelski ,Kiszczak .......

6 9
ID:46930

marekradomski

mi też kilka razy coś zabrano - nie musiałem tego zapisać i potem czytać. Rozumiem, że to szok pourazowy lub jakiś rodzaj demencji, której nie znam ale widać ją wyraźnie. Patrioci.

2 3
ID:46934

anty

No i bardzo dobrze, tępić neonazistów chowających się za ładnymi i nośnymi hasłami patriotyzmu.

9 7
ID:46936

zbuntowany_kaloryfer

Dokładnie @anty. Tępić ich i nie dawać im chwili wytchnienia.

10 7
ID:46937

dzonny_killer

@~?????: a gdzie np. pałucki? skleroza cię ogarnęła? :p

1 1
ID:46939

pietreq

Ta ilustracja przedstawia typowych polskich faszystów:
http://www.nama-hatta.pl/images/photoalbum2/album_148/typowi-polscy-faszysci.preview.jpg

7 0
ID:46941

?????

@dzonny_killer: Nie ,tylko przypominam sobie jak zabierali mojego sąsiada przed stanem wojennym -pod pozostałymi każdymi dzwiami na klatce postawili po jednym BANDYCIE KISZCZAKA i nie pozwolili wyglądać na klatkę by zobaczyć co tam się dzieje .Jednego z tych BANDYTÓW widziałem ostatnio na ulicy w Bydgoszczy ....pod komendą.....Policji ....

2 2
ID:46944

OLO

W demokratycznym panstwie niewszyscy moga swietowac jak sie okazuje duzo osób z poza Stolicy ma problemy z dojazdem do Warszawy ,albo nawet wyjazdem ze swoich miast.......Pod róznymi dziwnymi pretekstami

4 0
ID:46945

amityr

@~?????:
Czy można bez osądzenia nazywać kogoś bandytą????? .Kto to jest bandyta?

3 1
ID:46957

george best

Ja mam tylko pytanie jak się mieszka w Unii europejskiej nie zauwazyły puste głowy ze Polska jest dla wszystkich od żydow po ciemnoskórych i juz nic wam nie pomoze w tych pustych łbach.

5 2
ID:46962

?????

@amityr: Bandyta to ten który bez zgody własciciela mieszkania narusza w nocy jego prawo do snu z powiodu przekonań plitycznych -podobnie Niemcy wyprowadzali z domów mieszkanców wsi które pomagały partyzantom ....o tym można poczytać , nie jest to wiedza tajemna .

1 5
ID:46966

?????

@~george best: Powinieneś dodać ,,dla wszystkich uczciwych''

2 2
ID:46968

amityr

@~?????:
Wszystko ci się pokręciło. Co ty robiłeś przez ten czas jak Polski nie było?Pilnowałeś ludzi w mamrze?

4 2
ID:46973

?????

@amityr: biedaku stanu wojennego nie pamiętasz ? Godziny milicyjnej nie pamiętasz , braku sygnału telewizyjmego i telefonów też nie pamiętasz ? A Urabana pamietasz ? A to może było w innym ,,filmie'' lub na innej kasecie .... z Rambo ?

0 3
ID:47029


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA