Forum › Włocławek

Nie rozumiem co ma wspólnego znieczulica z wodą w
Nie rozumiem co ma wspólnego znieczulica z wodą w mieszkaniach na ul.Ceglanej. Nie jestem złośliwy ale realnie patrzący. Chyba nikt nie liczy na to, że urzędnicy z Urzędu Miasta będą nosili wodę do mieszkań na ulicę Ceglaną. Nie jest to jedyna ulica we Włocławku gdzie mieszkają ludzie starsi i schorowani. Tacy mieszkają...
Komentarzy0
Wyświetleń713
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~wodnikWłocławek
Witam. Mam pytanie , czy ktoś z Państwa ma do polecenia
Witam. Mam pytanie , czy ktoś z Państwa ma do polecenia dobrego adwokata zajmujacego sie sprawami dot. zniesienia współwłasności, itp. dzialającego na terenie m.Włocławka.
Komentarzy2
Wyświetleń957
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~ola Włocławek
Co do cenzury, to sie zgadzam. Na tym drugim to koszmar,
Co do cenzury, to sie zgadzam. Na tym drugim to koszmar, wszystko podlega cenzurze. Tragedia po prostu. Włocławianie nikt nam nie zamknie ust!!!
Komentarzy0
Wyświetleń624
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KamiWłocławek
Mandragona- nie licz na to ze ktos z szanownych wymienionych
Mandragona- nie licz na to ze ktos z szanownych wymienionych wstanie z ciepłego fotela i zajmie sie ul. Ceglaną.Nie wiedza oni że z czasem beda starzy i moze im sie noga podwinac i zamieszkaja na starosc na ul. Ceglanej.Oj wtedy by narzekali . Znieczulica jest tak powszechną choroba,a wystarczy tylko odpowiednio karac,no ale kto ruszy...
Komentarzy1
Wyświetleń886
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~OluniaWłocławek
Czy ktoś może wie kiedy szanowna administracja i szanowny
Czy ktoś może wie kiedy szanowna administracja i szanowny Urzad Miasta pofatyguje się aby mieszkancy ul:Ceglanej na włocławkism zazamczu w XXI wieku mieli w swoich mieszkaniach wode ,przecież tam mieszkają starsze i schorowane osoby.
Komentarzy0
Wyświetleń647
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~mandragonaWłocławek
Na włocławskim portalu internetowym nie da się pisać,bo
Na włocławskim portalu internetowym nie da się pisać,bo cenzura najlepiej chce imię i nazwisko,a przecież to już kiedyś było...chciałem dodać tam komentarz o wynagrodzeniu w sektorze prywatnym:podwyżek nie ma,a wymagania są coraz większe!Panowie przedsiębiorcy:zacznijcie szanować swoich pracowników i nie traktujcie nas jako taniej...
Komentarzy0
Wyświetleń722
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~keypaxWłocławek
Mam przyjemność pracować w firmie,która mieści się w
Mam przyjemność pracować w firmie,która mieści się w Nowej Wsi i myśli ciepło o swoich klientach,ale nie o pracownikach!Dręczą mnie pytania następującej treści:dlaczego pracownik nie ma dostępu do toalety tylko musi biegać po kluczyk?Dlaczego po zakończonej pracy nie można od razu opuścić terenu zakładu,tylko trzeba czekać 10...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Szanowany pracownikWłocławek
Włocławinie-dlaczego nic nie piszecie na tym
Włocławinie-dlaczego nic nie piszecie na tym portalu? Cała Polska na was czeka.
Komentarzy1
Wyświetleń742
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Urodzony we WłocławkuWłocławek
Jestem pod wrażeniem jednego z postojów taksówek we
Jestem pod wrażeniem jednego z postojów taksówek we Włocławku, oto na ulicy Promiennej przy postoju codzień leży... SKRZYNKA!!! Tak zwykła drewniana skrzynka ale co ona robi na jezdni? Czy jest to ochrona przed kałużą samochodów taksówkarzy?? Chyba nie bo przecież panowie w taksówkach to też kierowcy i dbają o bezpieczeństwo...
Komentarzy1
Wyświetleń786
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Mieszkaniec ZazamczaWłocławek
dokoncze jeszcze waatek napisze dalej o naszym miescie
dokoncze jeszcze waatek napisze dalej o naszym miescie kolejny etap to kluby w naszym miescie akutat to jest ok niktorzy pisza wecej klubów a na co włocłąwek to nie jest duza metropolia takie bravo i piekarnia wystarczy i tych kilka małych na placu nawet tu nie ma duzego "przemiału"ludzi czyli studentow i turystów ale tu trzeba miejsc zeby...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~lukasWłocławek
no sa rózne opinie o włocławku ale gdzie kolwiek bysmy
no sa rózne opinie o włocławku ale gdzie kolwiek bysmy byli to zawsze miasto bedzie miało wady i poztywy ale włocłąwek ma jeden konkretny minus ba olbrzymi jest taki ze jest mało tych poztywnych stron (raczej znikome) nie ma co sie oszukiwac zaczne od wyglondu i prezentacij miasta to jest masakra rosyjskie miasto normalnie zamisat...
Komentarzy0
Wyświetleń701
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~lukasWłocławek
Dlaczego w Polsce powraca się do lat powojennych,kiedy to
Dlaczego w Polsce powraca się do lat powojennych,kiedy to pochodzenie żydowskie decydowało o otrzymaniu intratnej posady?Chyba za bardzo staramy się brać przykład z USA czy innych krajów europejskich.We Włocławku również dzieje się to samo-zwłaszcza w polityce,handlu i bankowości.Widać z tego ,że historia lubi sie powtarzać-oby...
Komentarzy0
Wyświetleń647
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~PolakWłocławek
Przykro patrzeć jako powstaje we przy ul. Okrężnej kolejny
Przykro patrzeć jako powstaje we przy ul. Okrężnej kolejny kicz budowlany.Zlepek różnych stylów architektonicznych,byle jakie materiały i wykonanie.Ostatnie piętro z cegły pochodzącej z rozbiórki koszar to żenada.Gołym okiem widać brak zachowanej symetrii wieżyczek.Na końcu wszystko na pewno zatynkują,żeby nie było widać...
Komentarzy0
Wyświetleń758
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KolegaWłocławek
Włocławek - miasto paranoi. Tak twierdzi mój kolega,
Włocławek - miasto paranoi. Tak twierdzi mój kolega, przyjezdny, mieszkający tu od kilku lat, więc jeszcze jakby spoglądający "z zewnątrz". Trudno się z nim nie zgodzić. Jedna z paranoi - nie mogłem w naszym mieście kupić ekogroszku. Zabawne, nie? Sezon, mimo wysokich temperatur, ciągle zimowy, a opału nie ma. I nie wiadomo...
Komentarzy0
Wyświetleń745
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ChasmWłocławek
Dobrze że tu na portalu nie ma takiej chamskiej cenzury jak
Dobrze że tu na portalu nie ma takiej chamskiej cenzury jak u konkurencji. Tam to już nic nie można napisać, pewnie mają w tym jakis interes...
Komentarzy1
Wyświetleń863
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~AniaWłocławek
Na rogu Ostrowska/Okrężna budują stację benzynową,
Na rogu Ostrowska/Okrężna budują stację benzynową, jakiej sieci i kiedy ją otworzą dla klientów ? Natomiast niedaleko lidl, na Południu, niedaleko skrzyżowania przy któym jest Polomarket budują jakiś obiekt zadaszony, z pustaków, co tam będzie i kiedy ? Jakiś market może ?
Komentarzy1
Wyświetleń847
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~spacerowiczWłocławek
ja jestem ciekawa kiedy sie zakaczy werfikacja list w
ja jestem ciekawa kiedy sie zakaczy werfikacja list w lokalowce prosze o kontakt czy ktos wie na ten temat cos
Komentarzy0
Wyświetleń774
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~malutkaWłocławek
Przeglądając forum z przykrością stwierdzam, że bardzo
Przeglądając forum z przykrością stwierdzam, że bardzo wiele postów zawiera w sobie olbrzymią dawkę agresji, negatywnych emocji, narzekania, ciągłego kąsania i biadolenia. Pojawiają się czasem teksty pisane przez ludzi, którzy reprezentują swoją osobą coś więcej niż ten wszędobylski prymitywizm forumowy. Ostatnie posty...
Komentarzy1
Wyświetleń811
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~PiotrWłocławek
Mozecie mi powiedziec, za ile we Włocławku można kupić
Mozecie mi powiedziec, za ile we Włocławku można kupić nowe mieszkanie, w jakich lokalizacjach, ile metr kwadr. kosztuje itd ? Z gory dziekuje
Komentarzy1
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Adam DroweckiWłocławek
Chcę napisać o tym co wyprawia się we Włocłaskij firmie
Chcę napisać o tym co wyprawia się we Włocłaskij firmie DGS. Praca tam to totalna poraźka za 6,50 chcieliby aby charować w totalnym chałasie. To jest normalna poraźka. W takich warunkach jak oni w "" oferują to niech sobie sami robią. Wszędzie szum potworny i przełożeni pogięci. To jest zakład karny dla nie znających realiów tego...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Piotr ZielińskiWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA