Forum › Włocławek

CHCE POWIEDZIEC ZE W NASZYM MIESCIE SIE NIC NIE DZIEJE JEST
CHCE POWIEDZIEC ZE W NASZYM MIESCIE SIE NIC NIE DZIEJE JEST NUDNO I W OGOLE NIE CHCE SIE WYCHODZIC Z DOMU. ZWŁASZCZA W NIEDZIELE. NAPRAWDE FAJNE KLUBY I RESTAURACJE SA ZAMKNIETE. SZKODA BO MOZNA BY WTEDY ZMNIEJSZYĆ BEZROBOCIE. UWAŻAM ŻE KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ. NIECH NASZE WŁADZE W KOŃCU SIE WYKAZA.
Komentarzy1
Wyświetleń755
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ewelinkaaaWłocławek
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą krawcową która
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą krawcową która dobrze przerobi garnitur?
Komentarzy1
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Ktoś Tam Włocławek
Wczoraj w godzinach popłudniowych poważny wypadek obok
Wczoraj w godzinach popłudniowych poważny wypadek obok Lubania! Audi i 8 osób w nim, Kierowca pod wpływem alkocholu - z tyłu 6 pasażerów - 3 niezyje :(:(:( .... cóż więcej dodac...16-19 lat....
Komentarzy1
Wyświetleń789
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~LUBANIE ANWILWłocławek
A co myślicie o naszym prezydencie Kaczyńskim. Obejrzałem
A co myślicie o naszym prezydencie Kaczyńskim. Obejrzałem na portalu You Yube jego wypowiedz na temat meczu i stwierdził że najlepszym graczem polskim był "Roger Gerejro"- załamka.
Komentarzy2
Wyświetleń888
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~LucekWłocławek
Co sądzicie drodzy Włocławianie o usługach naszego
Co sądzicie drodzy Włocławianie o usługach naszego lokalnego MPK..:)
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Józek z BagienWłocławek
Kto jest odpowiedzialny za tereny zielone- skwerek
Kto jest odpowiedzialny za tereny zielone- skwerek Chopina-Okrzei czy inne zieleńce?Od ponad miesiąca panują upały czy ktoś zadbał aby je podlać? Nikogo to nie interesuje,że jest sucho,- kwiatki posadzone , trawka skoszona i finito.Kiedyś to chyba służby miejskie dbały o zieleń a teraz narobiło się prywatnych firm ale chyba do...
Komentarzy2
Wyświetleń888
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~SteniaWłocławek
Mnie zastanawia czy wogóle ktoś czyta to co my tu
Mnie zastanawia czy wogóle ktoś czyta to co my tu piszemy Apeluje o to aby policja albo straż miejska zainteresowała się ulicami takimi jak Matebudy,Wiślana,Maślana czy Zielony Rynek, na tych ulicach a konkretnie na ich rogach codziennie, czasami nawet cały dzień a zdarza się że nawet całą noc stoją chuligani!!!!!bo jak można...
Komentarzy2
Wyświetleń864
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ZałamanaWłocławek
czy most po remoncie będzie podświetlony?
czy most po remoncie będzie podświetlony?
Komentarzy1
Wyświetleń746
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~oskar mastalerWłocławek
POPROSTU PRZESTAC DOTOWAC TO DZIADOSTWO, ROZMNAZAJA SIE JAK
POPROSTU PRZESTAC DOTOWAC TO DZIADOSTWO, ROZMNAZAJA SIE JAK PSY, JUZ DAWNO PEWIEN PAN W XVIII W. STWIERDZIL ZALEZNOSC MIEDZY POZYWIENIEM A LICZBA DZIECI W TAKICH SLUMSACH, NIE TRZEBA WCALE CZYTAC JEGO KSIAZKI, ZEBY TO STWIERDZIC DZISIAJ, CZAS PRZESTAC ICH DOTOWAC, ZADNYCH OBIADOW, ZADNYCH MIESZKAN, JAK NIE TO NA BRUK I NIECH ZDYCHAJA, ZACZNIJCIE...
Komentarzy3
Wyświetleń932
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Czlowiek idealistaWłocławek
nie ma takiego miejsca w miescie w ktorym mozna by wieczorem
nie ma takiego miejsca w miescie w ktorym mozna by wieczorem wyjsc i sie rozerwać.
Komentarzy0
Wyświetleń614
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ewelinkaaaWłocławek
myslę ze obecne wladze miasta lekcewaza sobie nas wyborcow
myslę ze obecne wladze miasta lekcewaza sobie nas wyborcow ktorzy na niego głosowalismy
Komentarzy2
Wyświetleń879
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ewelinkaaaWłocławek
Odradzam zakup wszelkiego rodzaju mięs z rożna i grila w
Odradzam zakup wszelkiego rodzaju mięs z rożna i grila w najwiekszym hipermarkecie we Włocławku Real taka "Wyżerka " o mało nie skończyła się zatruciem pokarmowym -mieso mialo zapach i smak środków czyszczących może przydałby sie Sanepid
Komentarzy3
Wyświetleń954
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~madiWłocławek
Meszki dalej rządzą Włocławkiem. Niby specjalistyczne
Meszki dalej rządzą Włocławkiem. Niby specjalistyczne firmy zajęły się zwalczaniem ale z miernym skutkiem.Nikogo to nie obchodzi,że musimy siedzieć w domu zamiast korzystać z pięknej pogody i wyjść np.do parku czy posiedzieć w ogródku piwnym czy przydomowym.
Komentarzy0
Wyświetleń691
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek
Widze w naszym mieście już dużo samochodów z flagami
Widze w naszym mieście już dużo samochodów z flagami jeździ bardzo fajnie :) Jak myślicie jak będzie wygramy? Jeżeli wiecie gdzie w lokalach puszczać będą mecze, albo coś lokale organizują dajcie znać. Pozdrawiam GO POLSKA
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ManiekWłocławek
Świadomie czy pomyłka wyborczej? Są we Włocławku
Świadomie czy pomyłka wyborczej? Są we Włocławku politycy związani z konkretnymi mediami. Mnie na szczęście na to nie stać. Dziękuję, że na tym portalu mogę się wypowiedzieć. Metropolia Bydgoszcz-Toruń. Czarno to widzę dla Włocławka. Po trójmieście Bydgoszcz-Toruń-Włocławek można się spodziewać euro dla Włocławka...
Komentarzy0
Wyświetleń684
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Kochani i co z tym lokalem gejowskim we Wloclawku,czy ktos z
Kochani i co z tym lokalem gejowskim we Wloclawku,czy ktos z was juz wie gdzie on sie bedzie znajdowal?
Komentarzy1
Wyświetleń736
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez amoreczek19Włocławek
dlaczego rowerzyści nagminnie jeżdżą chodnikami? raz
dlaczego rowerzyści nagminnie jeżdżą chodnikami? raz jeden idiota prawie mnie rozjechał (na przystanku stałam). Szczególnie nasilone jest to zjawisko w Mielęcinie. Zeby było śmieszniej, po drugiej stronie ulicy jest śliczna ścieżka rowerowa. ale po co, przecież lepiej chodnikiem ganiać pieszych. Proszę Straż Miejską o...
Komentarzy2
Wyświetleń898
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Kaśka B.Włocławek
Dlaczego nie ma żadnej kawiarenki w mieście??? Ludzie,
Dlaczego nie ma żadnej kawiarenki w mieście??? Ludzie, przeciez to jest przegięcie. W każdym innym mieście w tym temacie wszystko się rozwija. U nas jak zwykle na odwrót. Nie ma gdzie wyjść, nawet w lato kafejki zabrali, banda komunmistów. Pewnie nie ma sensu ich rozstawiać, bo iu tak by nas meszki9 zeżarły. ZA KADENCJI POPRZEDNIKA TO...
Komentarzy0
Wyświetleń697
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~DirtyWłocławek
Autorka tekstu "Nie wieszajcie psów na prezydencie zapewne
Autorka tekstu "Nie wieszajcie psów na prezydencie zapewne pracuje w Urzędzie Miasta albo spółce miejskiej. Pracuj, pracuj na chwałę partii i samorządu!
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Radek CietrzewWłocławek
Nie wieszajcie wszystkich psów na Prezydencie. Obdzielcie
Nie wieszajcie wszystkich psów na Prezydencie. Obdzielcie nimi naszych wybranych w wyborach demokratycznych 25 obecnie (bez)radnych. Przewodniczący RM, Pan Sobolewski (PO) nie zwołuje sesji a to jest samorządowa władza naszego miasta. Widocznie Platformie Obywatelskiej skończył się już pomysł na rządzenie, a może to tylko chwilowe...
Komentarzy2
Wyświetleń851
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA