Forum › Włocławek

Czy we Włocławku są jakieś agencje towarzyskie? Robimy
Czy we Włocławku są jakieś agencje towarzyskie? Robimy kumplowi kawalerskie i chcemy go zabrać gdzieś?Nie wiemy jak to zorganizować!! a może jakieś inne propozycje? Pozdrawiam
Komentarzy0
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~JasiekWłocławek
powołując się na Radio Gra,Gazeta Pomorska
powołując się na Radio Gra,Gazeta Pomorska poinformowała,że nasi lokalni politycy preferują jazdę rowerem i z "jakiejś tam okazji" wzięli dzisiaj udział w wycieczce rowerowej,w której uczestniczył również nasz przewodniczący Rady Miasta. Z TEJ TO OKAZJI skreślam kilka słów do Pana Przewodniczącego,z nadzieją,że to forum nie...
Komentarzy3
Wyświetleń959
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~jan kowalskiWłocławek
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi naszymi włocławskimi portalami, że na obu są identyczne słowo w słowo artykuły? Kto z kogo zżyna?
Komentarzy2
Wyświetleń842
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~RobertWłocławek
W przyszłym roku w wakacje odbędzie się mój ślub. W
W przyszłym roku w wakacje odbędzie się mój ślub. W związku z tym szukam dobrej i sprawdzonej orkiestry, zespołu na wesele. Orkiestra najlepiej 3-osobowa (lub więcej), mile widziany saksofon. Jeśli ktoś z Was zna zespół, orkiestrę naprawdę godny polecenia to bardzo proszę o wszelki opinie. Będę bardzo wdzięczny, bo wiadomo, iż...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~mati002Włocławek
na konkurencyjnym portalu ukazał się sponsorowany artykuł
na konkurencyjnym portalu ukazał się sponsorowany artykuł z okazji otwarcia nowego hotelu wraz z całym "przybytkiem". Właściciele wraz z autorem tekstu przypominają historię tego lokalu.Zapomnieli tylko napisać,że w latach powojennych aż do zamknięcia działalności u schyłku XX wieku.hotel i restauracja to były odrębne...
Komentarzy1
Wyświetleń854
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~freeWłocławek
Komentarz do artykułu "Przeciw ręcznemu sterowaniu" w
Komentarz do artykułu "Przeciw ręcznemu sterowaniu" w Nowościach A może ruletka? Czy związek zawodowy jest partią polityczną? Teoretycznie nie powinien, ale praktycznie tak. Przynajmniej we Włocławku. Niejednokrotnie przekonywali nas i nadal przekonują o tym przewodniczący oświatowej "Solidarności" we Włocławku, pan...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
sam słyszałem jak mówili w telewizji ,że rząd
sam słyszałem jak mówili w telewizji ,że rząd postanowił iż w tym roku będzie ostatni pobór do wojska. A dzisiaj przeczytałem ogłoszenie,że rozpoczyna się rejestracja przedpoborowych ur. w 1990 roku. Czy to były tylko obiecanki,tak jak z abonamentem rtv ? Cz ktoś wie o co tu chodzi ?
Komentarzy2
Wyświetleń854
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~młodyWłocławek
# w dzisiejszej gazecie prawnej,w dyskusji nt. starszych
# w dzisiejszej gazecie prawnej,w dyskusji nt. starszych pracowników i ochrony ich przed zwolnieniem,mimo iż mogą przejść na emeryturę,ktoś zabrał głos "w takiej tonacji". Tak się zastanawiam,czy aby ma ten dyskutant rację ? 23: ezan (2008-09-19 16:09) fakt! starsi ludzie,skoro mają uprawnienia do świadczeń emerytalnych-powinni...
Komentarzy0
Wyświetleń604
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~zezWłocławek
Ja też mam rejestracje CWL. Mieszkam poza Włoclawkiem ale
Ja też mam rejestracje CWL. Mieszkam poza Włoclawkiem ale od ponad 20 lat pracuje we Włocławku. Jeżdże samochodem po całej Polsce i pomimo, że mam rejestracje CWL to radze sobie dośc dobrze w róznych sytuacjach na drodze. Nie pisze celowo dobrze i bardzo dobrze, poniewaz uważam , że nie ma idealnych kierowców. zgadzam sie z tym, że...
Komentarzy0
Wyświetleń715
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ten co ma rejestracje CWLWłocławek
Jestem mieszkańcem powiatu i w związku z tym posiadam
Jestem mieszkańcem powiatu i w związku z tym posiadam samochód z rejestracją CWL... Jednak większość kilometrów pokonuję po drogach miasta Włocławek i wielu innych dużych miast. Jak większość kierowców pewnie i mi zdarzyło się popełnić jakiś błąd, jednak nienawidzę jak ktoś pisze o tym, że CWL są powodem korków, braku...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~CWLWłocławek
ludzie musimy cos zrobic z kierowcami CWL, dzisiaj jade
ludzie musimy cos zrobic z kierowcami CWL, dzisiaj jade samochodem a kierowca Peguota granatowego, jak by nigdy nic jedzie sobie Jadwigą szkoda tylko ze przeciwnym pasem :( trabie na niego, swiatlami mrygam a on nic jedzie sobie zadowolony.
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~kierowcaWłocławek
Tak niedawno uruchomiono sygnalizację świetlną przy
Tak niedawno uruchomiono sygnalizację świetlną przy ul.Wroniej/ przed wiaduktem ,patrząc od strony ronda /.Jest niezmiernie potrzebna i daje minimum bezpiecznego przejścia przez jezdnię.Wyhamowuje skutecznie rozpędzone auta ,ruszające od trasy Okrzei,niczym charty zerwane ze smyczy. Ale uwaga !DZISIAJ JUŻ SYGNALIZACJA NIE DZIAŁA !!!...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~bbcWłocławek
q4 ukradło wam pomysł na współprace z mieszakncami akcja
q4 ukradło wam pomysł na współprace z mieszakncami akcja agent q4, buahahaha, przeciez to jest ten temat co "zapraszamy do współpracy" tyle ze wy zrobiliście to jak zykle lepiej od nich, szerzej i w ogóle (a przede wszystkim wczesniej). ktos powie - "przeciez oni mogli to wymyslec sami" nie prawda przez 10 lat na rynku na to nie wpadli,...
Komentarzy20
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~chamWłocławek
Nie wiem, czy zaglądają tutaj, na forum rodzice a może i
Nie wiem, czy zaglądają tutaj, na forum rodzice a może i dziadkowie "milutkich i ładniutkich " pociech zamieszkujących przy ul.Wienieckiej 48 i Wesołej 16,14. a "wychowujących się samopas" za zespołem garaży i w pobliskim lasku.Warto aby choć raz posłuchali jak ich pupile rozmawiają ze sobą,jak blużnią ,ich rodzicielskie uszy na...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~mierszkaniec z.Włocławek
WIADOMOŚĆ WAŻNA: DZIŚ tj. 10 września w GAZECIE
WIADOMOŚĆ WAŻNA: DZIŚ tj. 10 września w GAZECIE WYBORCZEJ JEST DODATEK, CENA GAZETY WRAZ DODATKIEM to TYLKO 1,50 złotych. TYM DODATKIEM JEST PŁYTA UNIWERSALNYM JĘZYKIEM ESPERANTO, PISZE, ŻEBYŚCIE SOBIE KUPI JA BO TO ŻADEN PIENIĄDZ, A WARTO TO MIEĆ W DOMU, ZWŁASZCZA, ŻE OD KILKU LAT W UNII TOCZY SIĘ BATALIA NAD JEDNYM JĘZYKIEM...
Komentarzy0
Wyświetleń655
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~czytelnikWłocławek
Kiedy wreszcie coś zacznie się dziać na Placu Wolności?
Kiedy wreszcie coś zacznie się dziać na Placu Wolności? Miał być odnawiany?
Komentarzy0
Wyświetleń675
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~placowyWłocławek
Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy mecz sezonu. W
Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy mecz sezonu. W sobotę 13września o godzinie 17 na stadionie OSiRu zmierzą się jedenastki Włocłavii Włocławek i Górnika Konin. Zapowiada się emocjonujące widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach gdyż pierwszy raz po wielu latach przerwy zawita do nas liczna grupa kibiców gości....
Komentarzy2
Wyświetleń835
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~wloclavia.dbv.plWłocławek
Kiedyś z nadzieją patrzyliśmy na włocławską uczelnię.
Kiedyś z nadzieją patrzyliśmy na włocławską uczelnię. Teraz wyszło szydło z worka. Okazało się, że WTN nie chodzi o przyszłość studentów i uczelni, ale o własną... kieszeń.
Komentarzy0
Wyświetleń653
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~WSHEWłocławek
Odkąd rządzi obecna ekipa wszystko zdrożało. Wywóz
Odkąd rządzi obecna ekipa wszystko zdrożało. Wywóz śmieci (Saniko), woda i ścieki (MPWIK) , ciepło (MPEC), bilety (MPK) i cholera wie co jeszcze - jednym słowem wszystko co miejskie (czyli nasze niby). jak to jest że obecna władza ciągle tylko podnosi ceny?? Warto dodać, że spółki te non stop dostają jakieś nagrody (fair play,...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ChamWłocławek
A podpalaczy m.in. biblioteki na Zazamczu dalej nie złapano.
A podpalaczy m.in. biblioteki na Zazamczu dalej nie złapano. Hahahahaha.
Komentarzy2
Wyświetleń772
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA