Forum › Włocławek

kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa
kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ObserwatorWłocławek
kiedy i o ktorej otweiraja OBI
kiedy i o ktorej otweiraja OBI
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~aaaWłocławek
Oburza mnie to co piszą na stronie posła wojtkowskiego ze
Oburza mnie to co piszą na stronie posła wojtkowskiego ze włodarze miasta przybyli po mszy św. na uroczystości związane za dniem 11 listopada to właśnie włodarze uczestniczyli w całej mszy św. bo przedstawiciele naszej lokalnej władzy uczestniczą w mszy co niedziela i widać ich ale za to osoby należące do koła Platformy...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
szlak mnie trafia ze satfilm nie wlaczyl tvp sport i nie
szlak mnie trafia ze satfilm nie wlaczyl tvp sport i nie obejrze jutro meczu anwilu, jak mozna puszczac badziewiarskie programy typu sport club, puls czy ruska planeta a nie mozna wlaczyc kanalu z ktorym PLK podpisalo umowe ale tak to jest jak jedna firma ma monopol na rynku
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Może nie jestem super kierowcą ale bynajmniej staram się
Może nie jestem super kierowcą ale bynajmniej staram się jeździć by innym nie utrudniać jazdy, dlatego kiedy widzę kierowcę, który kurczowo trzyma kierownicę i jedzie lewym pasem , skutecznie utrudniając innym włączenie się do ruchu lub nawet wyminięcie -kierowca granatowego forda focusa CW 28... jechał , jechał, ale gdy chciał...
Komentarzy3
Wyświetleń937
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~szalonyWłocławek
witam wszystkich, ma ktos moze jakies namiary na sylwesta na
witam wszystkich, ma ktos moze jakies namiary na sylwesta na jakas sale. pozdrawiam
Komentarzy2
Wyświetleń768
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~kropekWłocławek
Gdzie można dowiedzieć się i jak to sprawdzić, czy
Gdzie można dowiedzieć się i jak to sprawdzić, czy instruktor nauki jazdy ma odpowiednie kwalifikacje i może wykonywać swój zawód? Zorientowanych proszę o odpowiedzi.
Komentarzy0
Wyświetleń579
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~xxxWłocławek
poseł Marek Wojtkowski będzie startował w następnych
poseł Marek Wojtkowski będzie startował w następnych wyborach na prezydenta Włocławka (99% pewne). Ja się nie zgadzam na to. Proponuje panu posłowi, żeby se wystartował w swoim rodzinnym, ukochanym przez niego Lubrańcu na sołtysa (z całym szacunkiem). Nie chcę, żeby moim miastem rządził człowiek, który w mieście jest od 2 lat...
Komentarzy18
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~chamWłocławek
Witam mam pytanko ktory z Włocławskich mechaników waszym
Witam mam pytanko ktory z Włocławskich mechaników waszym zdaniem jest dobry i uczciwy chodzi mi o remont silnika .Mam problem z moim samochodem ale niewiem do ktorego mechanika go oddac ,mi polecali goscia na Lisku podobno jest dobry co wy na to??
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~SokółWłocławek
Co buduja obok stacji paliw OLKOP, czy to bedzie jakis
Co buduja obok stacji paliw OLKOP, czy to bedzie jakis supermarket ? Jakiej sieci i kiedy bedzie otwarty ? A co sie bedzie robilo na terenie Pana Grządziela w przyszlym roku ?
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~RadekWłocławek
W Telepizzy dziewczyny przyjmują pieniądze na kasie,a potem
W Telepizzy dziewczyny przyjmują pieniądze na kasie,a potem bez mycia rąk robią pizze (widziałam 2-krotnie na własne oczy). Może jakaś inspekcja sanitarna by tam w końcu zajrzała? Przecież pieniądze są bardzo brudne! Fuj...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~BaśkaWłocławek
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji święta
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji święta odzyskania niepodległości.Szkoda tylko że po raz pierwszy jestem zmuszony napisać tak otwarcie że nie traktuję obecnego prezydenta jako mojego Prezydenta.Wstyd mi po prostu za jego zachowania,wstyd mi za to że nasz kraj stał się obiektem żartów z tytułu tak sprawowanej...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~PATRIOTWłocławek
Mam zamiar kupić nowy monitor LCD do PC,ale jest tego tyle
Mam zamiar kupić nowy monitor LCD do PC,ale jest tego tyle na rynku że nie wiem jaki kupić.Czy może mi ktoś doradzić jaki???
Komentarzy4
Wyświetleń980
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~nie zdecydowanyWłocławek
dziwie sie czemu biblioteki miejskie są dziś pozamykane,
dziwie sie czemu biblioteki miejskie są dziś pozamykane, rozumiem zmiejszyć czas pracy ale zamknąć absolutnie?
Komentarzy1
Wyświetleń743
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~?Włocławek
Dlaczego na włocławskich portalach internetowych na
Dlaczego na włocławskich portalach internetowych na wloclawek.info.pl również nie ma żadnych wiadomości w dniach wolnych od pracy. To właśnie wtedy mieszkańcy mają czas i mogą przeglądać wiadomości. Po to jest internet, żeby nie czekać na informacje drukowane w prasie tylko przeglądać je na bieżąco.
Komentarzy2
Wyświetleń730
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~JaninaWłocławek
Redakcja Włocławskiego Informatora Kulturalnego Pegaz
Redakcja Włocławskiego Informatora Kulturalnego Pegaz składa życzenia z okazji pierwszych urodzin serwisu. Aby Portal Informacyjny był zawsze dobrym źródłem wiadomości miejskich i kierował się zasadami społecznej sprawiedliwości i szerokiego dostępu do informacji. Pozdrawiamy Redakcja Pegaza
Komentarzy1
Wyświetleń714
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~PegazWłocławek
"Twarze włocławskiej bezpieki". To tytuł wystawy, która
"Twarze włocławskiej bezpieki". To tytuł wystawy, która wkrótce zagości we Włocławku. Organizatorem jest IPN. Wkrótce nowe informacje.
Komentarzy40
Wyświetleń5K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~SatyrWłocławek
I drugi raz całkiem na luzie. Fajny portal, extra atmosfera.
I drugi raz całkiem na luzie. Fajny portal, extra atmosfera. Popularność zwiększa się z dnia na dzień, o czym świadczy coraz większa liczba wpisów. Oby tak dalej.
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ananasWłocławek
Jako mieszkaniec Śródmieścia chciałbym zwrócić Wam
Jako mieszkaniec Śródmieścia chciałbym zwrócić Wam uwagę na pewien fakt. Mówiąc o patologii, zawsze mamy na myśli alkoholizm. A co z narkomanią? Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że w każdej klatce każdego bloku, mieszkają dzieciaki, które biorą. Przeczytałem dziś na pewnym forum, po raz kolejny, debilne wpisy propagujące...
Komentarzy2
Wyświetleń716
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ananasWłocławek
Bardzo dobrze, że powstają nowe odcinki dróg w naszym
Bardzo dobrze, że powstają nowe odcinki dróg w naszym mieście, jednak może by tak Zarząd Dróg i Straż Miejska pomyślały o parkujących na ulicach Ostrowska (miedzy Armi Krajowej a Żelazne Wody), Barska (między Leśną a Polną), Armi Krajowej i Żelazne Wody. Są to ulice na, których trzeba wykonywać istne slalomy. Właściciele...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~viper283Włocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA