Forum › Włocławek

Proponuję aby ten cały K..... dalej się nie kompromitował
Proponuję aby ten cały K..... dalej się nie kompromitował swoimi wywodami pseudo-inteligenta. To on zatrudniał w MPEC kolesi, którzy kołowali i wyciągnęli z naszej miejskiej firmy kupę kasy. (...) Część tekstu została przez portal usunięta ze względu na nie przyzwoity tekst. Przypominamy również, że każdy tekst pisany na...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~ZZWłocławek
Zastanawia mnie skad Ci wielcy medzerowie wlocafskich firm
Zastanawia mnie skad Ci wielcy medzerowie wlocafskich firm biora swoje pytania na rozmowach kwalifikacyjnych;)To co Ci ludzi mowia to jest jakas paranoja, naczytali sie kilku gazetek kolorowych i mysla ze wszystkie rozumy pozjadali a pozniej efekty ich pracy widac golym okiem,WIELCY ZNAFCY, sami balcerowicze w mordzie kopani.POCALUJCIE NAS W 4...
Komentarzy1
Wyświetleń709
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~mariuszekWłocławek
Pozdro przyjmuję choć na tym okręcie jestem tylko
Pozdro przyjmuję choć na tym okręcie jestem tylko marynarzem. Naprawdę starałem się Ciebie nie obrazić a jeżeli uważasz inaczej to przepraszam.
Komentarzy0
Wyświetleń500
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Nareszcie !Jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie
Nareszcie !Jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych , m.in. o wykupie mieszkań lokatorskich za przysłowiową złotówkę.Wyrok TK kompromituje ustawę ale również kompromituje autorów tej ustawy. Chce mi się krzyknąć " autor,autor,autor" .Ale autor nie słyszy a przecież jest blisko...
Komentarzy20
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~voxWłocławek
Ostatnimi czasy na Włocławskich portalach ukazało się
Ostatnimi czasy na Włocławskich portalach ukazało się kilka informacji o tym iż ZSB (Zespół Szkół Budowlanych) walczy z CKU (Centrum Kształcenia Ustawicznego) w sprawie sal które zajmują uczestnicy UTW (Uniwersytet Trzeciego Wieku)- napisane również było ze pan Prezydent nie podejmuje żadnych kroków bo na tamtejsze życzenia...
Komentarzy1
Wyświetleń667
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kibicWłocławek
chcialabym ostrzec robiacych zakupy w galerii milenium ,ktora
chcialabym ostrzec robiacych zakupy w galerii milenium ,ktora to rzadzi sie swoimi prawami.towar tam zakupiony nie mozna zwrocic ani wymienic.ciekawe co na to prawo konsumenta?
Komentarzy0
Wyświetleń523
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~niezadowolona Włocławek
Poniżej link do bezkrytycznych zwolenników obligacji:
Poniżej link do bezkrytycznych zwolenników obligacji: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,77367,6070907,Powiat_klodzki _otrzyma_pozyczke_z_Ministerst wa_Finansow.html -
Komentarzy0
Wyświetleń528
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~pawel33Włocławek
szkoda,że donosiciel siedzi w Radzie Nadzorczej WSM i
szkoda,że donosiciel siedzi w Radzie Nadzorczej WSM i pobiera nasze pieniądze
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~PELAGIAWłocławek
Stała się dziś rzecz niesłychana – sukces
Stała się dziś rzecz niesłychana – sukces Prezydenta prawie na miarę zakończenia remontu krajowej 1 i pobudowania trzech krytych basenów w mieście ……., mianowicie Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała budżet miasta. Cóż to za sukces – że informacja o nim pojawiła się wszędzie gdzie to tylko...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pawel 33Włocławek
Pogłoski o zwolnieniach u jednego z większych
Pogłoski o zwolnieniach u jednego z większych włocławskich pracodawców - po "pracownikach tymczasowych", teraz kolej na zatrudnionych przez Manometry? Po mieście chodzą słuchy, że 100 osób ma lada dzień stracić pracę a ponad 300 jest zagrożonych, jeżeli związkowcy nie wyrażą zgody na 4 dniowy tydzień pracy (czytaj 20% obniżki...
Komentarzy1
Wyświetleń656
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KFM-owiecWłocławek
TVN24 dotarła do raportu cypryjskiej policji ws. incydentu w
TVN24 dotarła do raportu cypryjskiej policji ws. incydentu w hotelu. Według hotelu posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski byli pijani i zniszczyli wózki golfowe. Posłowie - czytamy w raporcie - odmówili składania zeznań i pobrania materiału genetycznego, zasłaniając się poselskim immunitetem. Karol Karski zaprzecza tym...
Komentarzy2
Wyświetleń823
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~everWłocławek
Panowie internauci --jak się zapatrujecie na składkę dla
Panowie internauci --jak się zapatrujecie na składkę dla posła Zbonikowskiego za zniszczenie wózków golfowych,przecież to "NASZ" poseł,szkoda chłopa,a kto nam załatwi Tamę, Anwil ??
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~MarianWłocławek
Może nie zauważyłem ale coś mi się wydaje ,że
Może nie zauważyłem ale coś mi się wydaje ,że Policjanci dalej podpalaczy z Zazamcza nie ujęli.Ha.ha.ha
Komentarzy2
Wyświetleń727
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
HALO --- internauci spotykamy się na wystawie TWARZE
HALO --- internauci spotykamy się na wystawie TWARZE BEZPIEKI obejrzeć naszych donosicieli,abyśmy wiedzieli komu podziękować za "wszystko dobre" co nas spotkało za komuny.
Komentarzy31
Wyświetleń4K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~MirekWłocławek
Oj szuja zmień nazwę bo wydaje mi się że aż tak złym
Oj szuja zmień nazwę bo wydaje mi się że aż tak złym człowiekiem nie jesteś, ale to co piszesz o ukaraniu to żle świadczy o tobie.Idąc tym tropem to należy wszystkich chorych karać, przecież to jest choroba.
Komentarzy3
Wyświetleń943
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MariaWłocławek
Przed wczoraj wspólnie z reakcją portalu wloclawek.info.pl
Przed wczoraj wspólnie z reakcją portalu wloclawek.info.pl mieliśmy okazję do niesienia pomocy potrzebującej Eli która napisała że ma dość życia i chce się z nim rozstać.Na szczęście nie doszło do tragedii.Chciałbym dziś podziękować Eli za to że nie odrzuciła wyciągniętych do niej pomocnych rąk,chciałem podziękować...
Komentarzy3
Wyświetleń986
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Mark i 56 SGR Włocławek
Czytałem w "Nowościach" artykuł "Udaremniono próbę
Czytałem w "Nowościach" artykuł "Udaremniono próbę samobójstwa", w którym pochwalono portal wloclawek.info.pl że dzięki administratorowi tego portalu uniknięto prawdopodobnie samobójstwa. Polecam przeczytać na portalu "Nowości".Widać z tego że portal rośnie w siłę mimo że ma dopiero 1 rok {powinien dopiero raczkować}....
Komentarzy22
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MarianWłocławek
Popieram!!! Na Orlenie nie tankuję już od dawna! Uważam,
Popieram!!! Na Orlenie nie tankuję już od dawna! Uważam, że akcja z blokadą jedynki byłaby bardziej widoczna. Jest jednak pewien warunek. Politykom i ludziom z nim związanym zaraz wstępu!!! Powinna to być akcja obywatelska.
Komentarzy1
Wyświetleń729
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~wloocekWłocławek
No Polacy! Czas odkurzyć ułańskie mundury po naszych
No Polacy! Czas odkurzyć ułańskie mundury po naszych dziadkach, osiodłać konika i wio na tych niedobrych Rusków. Najpierw KGB chciało zastrzelić naszego ukochanego Pana Prezydenta. To jeszcze jestem w stanie przebaczyć. Ale tego, że Ruscy agenci spiskują przeciw POSłOWI ZIEMI KUJAWSKIEJ nie jestem w stanie zdzierżyć. Chociaż z...
Komentarzy0
Wyświetleń599
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~kubaWłocławek
Poseł Karol Karski wciąż nie może dojść do siebie po
Poseł Karol Karski wciąż nie może dojść do siebie po demolce, jaką z sejmowym kolegą urządził w luksusowym hotelu na Cyprze. Nie przyznaje się do zdewastowania w pijackim szale dwóch wózków golfowych i uważa, że cała afera to robota rosyjskiego wywiadu - czytamy w "Super Ekspressie". Jeżeli ten człowiek opowiada takie bzdety...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~nadiWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA