Forum › Włocławek

Parkomaty Znaleźć działający to już wyczyn lecz
Parkomaty Znaleźć działający to już wyczyn lecz niestety są to maszyny złodzieje, to że nie wydaje reszty to rozumiem, ale to ze wrzucając pieniądze nie otrzymujesz biletu to już przesada.
Komentarzy2
Wyświetleń781
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~JRLWłocławek
Co będzie w nowo budowanych pawilonie przy nowo co oddanej
Co będzie w nowo budowanych pawilonie przy nowo co oddanej we Włocławku stacji benzynowej na skrzyżowaniu Okrężna/Stodólna ? Jakiś fajny sklep podejrzam, że samoobslugowy, tylko czy na pewno i jakiej sieci i kiedy otworza ?
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~CiekawskaWłocławek
Zapowiadane przez rząd ograniczenia gazowe oznaczają
Zapowiadane przez rząd ograniczenia gazowe oznaczają wprowadzenie dla przemysłu tzw. 10 stopnia zasilania gazem. Dostawy według tego wskaźnika na pewno nie zapewniają utrzymania produkcji. Jeśli impas utrzyma się dłużej straty poniosą zakłady nawozowe, cementownie, przemysł szklarski. A wkrótce po tych ograniczeniach wezmą się...
Komentarzy3
Wyświetleń882
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pawełWłocławek
Chyba portal dotrzymał słowa i wszystko wróciło do normy
Chyba portal dotrzymał słowa i wszystko wróciło do normy i posty są wstawiane chronologicznie.
Komentarzy2
Wyświetleń615
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~pamarWłocławek
Zgadzam się w zupełności. Pracując w Bydgoszczy, gdzie
Zgadzam się w zupełności. Pracując w Bydgoszczy, gdzie codziennie pokonuje w obie strony odległość 300 km jestem w stanie zarobić mniej więcej dwu i pół krotność tego co zaproponowano mi na analogicznym stanowisku we Włocławku. Jest zresztą wielu takich ludzi - wystarczy przyjść w niedzielę wieczorem w okolice dworca - jak wielu...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Anna WołekWłocławek
tyle się mówi o podwyżkach w cieple i wodzie ale Pan
tyle się mówi o podwyżkach w cieple i wodzie ale Pan wiceprezes wodociągów stanowisko powstało ty dla tego że radny Sejmiku z SLD Pan Stanisław P nie miał gdzie się podziać to koledzy stworzyli mu cieplutką posadkę teraz ma wszystko gdzieś zarządza podwyżki a sam samochodem służbowym sobie jeździ z siemnówka(tam mieszka bo we...
Komentarzy4
Wyświetleń877
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~włocławianinWłocławek
Nasz
Nasz prezydent? http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=P&katalogId=3&subpageKa talogId=3&pageNo=1&nameId=1159 3&osobaId=20009&
Komentarzy17
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~IPNWłocławek
Przeczytałem dziś w Super Expresie artykuł o zabójstwie
Przeczytałem dziś w Super Expresie artykuł o zabójstwie 1,5 rocznego chłopca z Elbląga p.t."Mogliście uratować małego Szymusia".Tragedia.Tylko potwór mógł zgotować coś takiego dziecku.Wstrząsnęła mną nie tylko informacja o samym fakcie ale i sposób w jaki opisał to tragiczne wydarzenie dziennikarz SE,Stanisław Kryściński. Po...
Komentarzy0
Wyświetleń513
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~OBSERVERWłocławek
Może podzielicie się wrażeniami z organizowanych
Może podzielicie się wrażeniami z organizowanych „Sylwestrów”, ja jestem wielce zdegustowana- może 320 zł od pary to za mało, żeby organizator mógł zrobić kawę lub herbatę( brak szklanek), na 18 osób 1 „szampan” (za 6 zł- cena w delikatesach). Ponadto- włos w sałatce, dwugodzinne czekanie na zmianę...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~czarownicaWłocławek
KUPUJCIE PRODUKTY PRODUCENTÓW Z WŁOCŁAWKA, DAJMY ZAROBIĆ
KUPUJCIE PRODUKTY PRODUCENTÓW Z WŁOCŁAWKA, DAJMY ZAROBIĆ MIASTU I ZWIĘKSZAJMY SIŁĘ NASZYCH PRODUCENTÓW, KTÓRZY BĘDĄ ZATRUDNIAĆ WIĘCEJ LUDZI. GDYBY KAŻDY WŁOCŁAWIANIN KUPIŁ NP. JOGURT Z KESEMU ZAMIAST INNYCH FIRM PRODUKUJACYCH POZA WLOCLAWKIEM, ALBO KECZUP WLOCLAWSKI ZAMIAST JAKIEGOS BADZIEWIA Z TESCO ALBO REALA TO ROZWIJALBY SIE...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~WŁOCŁAWIANIN Włocławek
Dlaczego w autobusach MPK jest tak zimno? Przeciez te nowe na
Dlaczego w autobusach MPK jest tak zimno? Przeciez te nowe na bank maja webasto! Ja wam powiem - chodzi o to, że każdy kierowca MPK ma premię za małe zuzycie paliwa, a webasto chodzi właśnie na wachę. Panie prezesie MPK! Proszę o zlikwidowanie "premii paliwowej" na czas mrozów, bo ci kierowcy to przeginają! Na dworze -20, w autobusie -5,...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~passengerWłocławek
Czy ktos wie co to za Wojna sie toczny przy ul. Robotniczej 1
Czy ktos wie co to za Wojna sie toczny przy ul. Robotniczej 1 We wszystkich mediach glosnom o jakims parkingu ??? Co to za parking ze slychac o nim w calym miescie ???
Komentarzy1
Wyświetleń582
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Max Mayne Włocławek
Wszystkim tym którzy się dziwią że we Włocławku za
Wszystkim tym którzy się dziwią że we Włocławku za dużo rzeczy płaci się więcej niż gdzie indziej trzeba coś wyjaśnić.Jest to konsekwencja wciąż żyjącej opinii o Włocławku ,jako o "czerwonym Włocławku".Każda opcja polityczna która rządziła w Polsce sekowała nasze miasto.Szczególnie mocno było to widać za czasów...
Komentarzy4
Wyświetleń990
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Antek KowalskiWłocławek
Chciałabym zwrócic uwagę policji lub straży miejskiej na
Chciałabym zwrócic uwagę policji lub straży miejskiej na parking przy Hali Mistrzów w czasie ,dy odbywają się mecze koszykówki.Kierowcy parkująswoje auta ,że ....litość bierze i nerwy się traci . Samochody prawidłowo zaparkowane są blokowane przez inne ,tzw "na przyczepkę ".Ktos ,kto musiałby wyjechac podczas meczu ,niestety ,nie...
Komentarzy1
Wyświetleń677
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~jolkaWłocławek
mysle ze media lokalne powinny wiecej czasu poswiecac
mysle ze media lokalne powinny wiecej czasu poswiecac lokalnym politykom nie tylko przed i kroto po wyborach.
Komentarzy4
Wyświetleń916
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Co sie dzieje ze Stacją Paliw Bliska na ul.Szopena.Od dwóch
Co sie dzieje ze Stacją Paliw Bliska na ul.Szopena.Od dwóch dni nie ma żadnego paliwa.Czyżby likwidacja ?
Komentarzy3
Wyświetleń810
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~StachaWłocławek
W okolicach Sheffield w północnej Anglii grasuje szajka
W okolicach Sheffield w północnej Anglii grasuje szajka Polaków, którzy zatrudniają rodaków do pracy przy remontach domów, a potem im nie płacą. Sprawą zajęła się polska policja i Interpol. Wiadomo od zawsze,ze Polak potrafi...
Komentarzy1
Wyświetleń645
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~johnWłocławek
Nie mylmy pojęć:) Ja nie pytałem o interpelację. Nie
Nie mylmy pojęć:) Ja nie pytałem o interpelację. Nie kwestionuję aktywności pozasesyjnej radnego Mokrego. Te kilkanaście interpelacji złożonych przez tego radnego zapewne miało formę pisemną, a nie ustną. .... Z drugiej strony fakt, że radny Mokry nie zabiera głosu w dyskusji, w mojej ocenie nie powoduje, że jest najgorszym...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pytającyWłocławek
Drodzy Internauci!!! Czy ktoś z oglądających kiedykolwiek
Drodzy Internauci!!! Czy ktoś z oglądających kiedykolwiek retransmisję z sesji rady miasta widział, żeby niejaki radny Mokry zabrał głos?? Czy ten Pan zabrał kiedyś głos w dyskusji??;> Czy od pierwszego posiedzenia radnych w obecnym kształcie szanowny Pan radny wypowiedział się na jakiś temat. Dodam, że mnie nie dane było tego...
Komentarzy24
Wyświetleń6K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pytającyWłocławek
W 2009 r. uruchomione będzie centrum
W 2009 r. uruchomione będzie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe WZORCOWNIA. Czy w 2009 roku ktoś planuje rozpocząć jakąś inwestycje z działu handlu wielkopowierzchniowego ? Co planuje się we Włocławku obecnie, co jest w fazie pozwoleń, z czym ruszy budowa, gdzie co miałoby być itd ?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~konsumentWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA