Forum › Włocławek

Tak się zachowują członkowie PiS-u i Solidarności cyt. za
Tak się zachowują członkowie PiS-u i Solidarności cyt. za Gazetą...W śledztwie Kalinowski tłumaczył się, że nie wiedział, co podpisuje i zrzucił całą winę na nieżyjącego prezesa WTK...
Komentarzy2
Wyświetleń767
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szuja/sufraganaWłocławek
Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie,
Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie, kilka sal kinowych, klima, surround i w ogóle bajka. A tu klima rzadko odpalana, surround to taki, że z drugiej sali przebija dźwięk w kilku salach te same filmy przez kilkanaście tygodni. Ja nie wiem dla kogo są te seanse, sama chała. Od kilku ładnych tygodni chce iść na coś...
Komentarzy2
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kinomanWłocławek
Niedawno na Włocławskim cmentarzu komunalnym pochowałem
Niedawno na Włocławskim cmentarzu komunalnym pochowałem bliską mi osobę.Właśnie przeglądam rachunki za wykonaną usługę i co .... koszt uruchomienia dzwonu na terenie cmentarza 45zł... liczyłem się z kosztami ale opłata za dzwon...rozumiem że kasa miasta potrzebuje finansów... nadmieniam że nie chodzi mi o pieniądze a o...
Komentarzy3
Wyświetleń842
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Adam Włocławek
Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie
Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie jakiegoś dziecka.Wysyłam i za to muszę jeszcze zapłacić 22 procent kary,przecież to państwo powinno leczyć ludzi a nie karać mnie i innych za to że pomagamy, to jest barbarzyństwo, na nieszczęściu chcą zarabiać,co za kretyn ustanowił takie prawo, tyle posłów i senatorów i...
Komentarzy4
Wyświetleń907
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~JolaWłocławek
"Zjawisko seksu za pracę jest poważnym, choć
"Zjawisko seksu za pracę jest poważnym, choć bagatelizowanym problemem społecznym. Seks stał się narzędziem do uzyskania korzyści zawodowych. Ja nazywam to prostytucją sponsoringową" - mówi autor badań prof. Mariusz Jędrzejko. Najwięcej takich przypadków jest w instytucjach finansowych, agencjach reklamowych i firmach związanych z...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~normaWłocławek
Coś mi się wydaje, że W.P.I . nie wywiązuje się z
Coś mi się wydaje, że W.P.I . nie wywiązuje się z obietnic. Tzn powrót do starej, dobrej formuły, chronologicznego ukazywania się postów. Pewnie, jakiś ruch na forum jest, ale obraca się to wokół tych samych nicków, mających tzw. parcie na szkło (monitora). Kilka osób, jak widzę odpadło. Pomyślcie, po co pisać o czymś w np....
Komentarzy2
Wyświetleń942
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ananasWłocławek
Jak dotychczas oceniasz prezydenta Paluckiego w skali
Jak dotychczas oceniasz prezydenta Paluckiego w skali szkolnej(1-6) ja daje 3
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Tekst z portalu TVN24: "Sześć osób, w tym jedno dziecko,
Tekst z portalu TVN24: "Sześć osób, w tym jedno dziecko, zostało rannych w wyniku zderzenia czterech samochodów. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 1 przy wyjeździe z Włocławka w kierunku Torunia i Łodzi." Jak widać nawet w warszawie nie znają się na geografii ;-)
Komentarzy3
Wyświetleń955
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez janopsikWłocławek
Przepraszam Kacpra i pozostałych dwóch królów.To byli
Przepraszam Kacpra i pozostałych dwóch królów.To byli pierwsi lobbiści
Komentarzy0
Wyświetleń533
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~SufraganWłocławek
Przeszło dwie trzecie mieszkańców Londynu nie wierzy w
Przeszło dwie trzecie mieszkańców Londynu nie wierzy w biblijną opowieść o narodzeniu Jezusa - wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie londyńskiego kościoła Św. Heleny. Najbardziej sceptyczna jest młodzież. 78 proc. osób w wieku od 16 do 24 lat twierdzi, że nie jest przekonana o prawdziwości tego przekazu biblijnego. 70...
Komentarzy19
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~zdziwionyWłocławek
Jeszcze powinni zrobic porzadek z idiotyczna jedyna ustawa PO
Jeszcze powinni zrobic porzadek z idiotyczna jedyna ustawa PO w poprzedniej kadencji o obowiazku jazdy na swiatlach przez caly rok 24h.Ja wiem ze jak pan marszalek jezdzi sobie 140 PO miescie to trzeba miec wlaczone swiatla zeby lepiej nas bylo widac :)
Komentarzy0
Wyświetleń573
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Już się nie mogę doczekać Nowego Roku. Takie fajne
Już się nie mogę doczekać Nowego Roku. Takie fajne podwyżki zafundował nam Andrzej Pałucki.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~lewyWłocławek
Wiesz Młody nie dodałeś jeszcze jednego,że można jechać
Wiesz Młody nie dodałeś jeszcze jednego,że można jechać na Cypr i tam się ślinić. Jeśli chodzi o przekręty to dlaczego Kalinowskiemu Urząd Skarbowy prowadzi dochodzenie.Kuropatwiński z Samoobrony pisać dobrze nie umiał ale nie musi do końca życia jako skrzypek na dachu grać. Ha,ha,ha
Komentarzy22
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Stary czy ty wogule oglądasz inne telewizje,czy kiedykolwiek
Stary czy ty wogule oglądasz inne telewizje,czy kiedykolwiek widziałeś inne miejskie telewizje.Tam są poprostu prezenterzy na swoim miejscu,czujący to co robią.Tej laski osobiście nie znam moze byc super dziewczyna-prywatnie. Na antenie jest poprostu koszmarem. A co do zbieranych pieniędzy na polepszenie Tv Kujawy,daje 5 zł.to już mamy...
Komentarzy3
Wyświetleń933
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~do Karola P.Włocławek
Jestem z pochodzenia Włocławianinem i interesują mnie
Jestem z pochodzenia Włocławianinem i interesują mnie lokalne informacje,dlatego też włączam na codzień jedyną włocławską telewizję Kujawy.To jest dramat co tam widzę???informacje raczej bieżące i interesujące z których można się wielu rzeczy dowiedzieć,lecz przerażenie mnie ogarnia,kiedy widzę młodą blondynkę...
Komentarzy18
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Zbigniew KalwasWłocławek
Od dnia 1 grudnia 2008 roku, w którym to odbyła się XXIV
Od dnia 1 grudnia 2008 roku, w którym to odbyła się XXIV sesja Rady Miasta Włocławek, minęło już 17 dni. Niestety Biuro Rady Miasta nie spieszy się z opublikowaniem dokumentów z sesji. Jedynie opublikowano interpelacje, ale odnoszę wrażenie, że to nie wszystko, o czym mówiono w punkcie interpelacje, lecz nie ma z czym porównać. ...
Komentarzy23
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek
czy ktoś z Was ,tutejszych bywalców, wie kiedy i gdzie
czy ktoś z Was ,tutejszych bywalców, wie kiedy i gdzie zaczną sprzedawać żywe choinki świerkowe ?
Komentarzy0
Wyświetleń577
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~jagnaWłocławek
poszukuję świadków kolizji która zdażyła się dnia
poszukuję świadków kolizji która zdażyła się dnia 18-12-2008 przy ulicy Stodólnej 6 około godziny 15 sprawa jest dla mnie bardzo ważna
Komentarzy1
Wyświetleń628
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~betiWłocławek
Bezczelnosc i arogancja pan z UM włocławek w tym gabinetu
Bezczelnosc i arogancja pan z UM włocławek w tym gabinetu prezydenta jest porazajaca.Oni powinni nam sluzyc a w rzeczywistosci trudno uzyskac jakie kolwiek informacje.
Komentarzy1
Wyświetleń641
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~nataszaWłocławek
Minął rok więc pewnie niedługo przyjdzie pora na wielkie
Minął rok więc pewnie niedługo przyjdzie pora na wielkie podsumowania... Przeczytałam z uwagą wszystkie felietony w dziale "bez ogródek" i tak chyba można pokusić się o pewien wniosek...Pan Krzysztof Kukucki jest chyba najbardziej aktywnym pisarzem, niezła składnia i dobry ton sugeruje nam że mamy do czynienia z osobą doświadczoną...
Komentarzy16
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Anna WołekWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA