Forum › Włocławek

Juz ustanol mi pod OBI aby jutro byc pierwszym klientem,
Juz ustanol mi pod OBI aby jutro byc pierwszym klientem, bedzie szal, wszystko kupie i bede mial do konca zycia tanio.
Komentarzy2
Wyświetleń713
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~WojtekWłocławek
Ja tez mam pytanie dlaczego nie opublikowano mojego linka
Ja tez mam pytanie dlaczego nie opublikowano mojego linka dotyczącego " moherów" nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moherowe_berety
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
500 ulice we wloclawku proponuje nazwac im. Tadeusza
500 ulice we wloclawku proponuje nazwac im. Tadeusza Sławińskiego. Był to wybitny mieszkaniec naszego miasta, zalozyciel ogromnej ilosci stowarzyszen sędzia, pisarz i aktywny działacz społeczny przez wiele wiele lat, a przede wszystkim wspanialy czlowiek, zawsze włocławianin.
Komentarzy0
Wyświetleń616
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~breatheWłocławek
Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???
Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~nieokiełznanyWłocławek
Sesje ady Miejskiej są w TV Kujawu NIESŁYSZALNE.Proszę
Sesje ady Miejskiej są w TV Kujawu NIESŁYSZALNE.Proszę poprawić nagłośnienie przy mównicy!!!
Komentarzy3
Wyświetleń864
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez bogdanWłocławek
DODAĆ TRZEBA JESZCZE ŻE ŚRODKI UNIJNE SĄ BO MAMY NIŻSZE
DODAĆ TRZEBA JESZCZE ŻE ŚRODKI UNIJNE SĄ BO MAMY NIŻSZE PKB OD ŚREDNIEJ UNIJNEJ, I NASTEPNA KWESTIA INWESTYCJE ZMIENIA OBLICZE MIASTA, ZATRZYMAJA ODPLYW LUDZI I PRZYCIAGNA NOWE OSOBY CHCACE TU MIESZKAC I INWESTOWAC, BO COS SIE ZMIENIA, COS IDZIE DO PRZODU, A GADANIE ZE OBLIGACJE SA ZLE TO LEPIEJ MOZE KREDYT KTORY KOSZTUJE MIN. 11 % JAK NA...
Komentarzy0
Wyświetleń764
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~głos opiniiWłocławek
Z wielkim zaciekawieniem przeczytałem tekst „Kończ
Z wielkim zaciekawieniem przeczytałem tekst „Kończ Waść, wstydu oszczędź”. Z jeszcze większą ciekawością czytałem opinie czytelników na jego temat. Z tego co dzieje się w tym urzędzie administracji publicznej maluje się taki oto obraz: grupa kolesiów dorwała się do władzy i stara się jak najwięcej nagrabić do...
Komentarzy3
Wyświetleń902
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~wloocekWłocławek
Uważam, że na swoim ostatnim posiedzeniu Rada Miasta
Uważam, że na swoim ostatnim posiedzeniu Rada Miasta wykazała się odpowiedzialnością zdejmując z porządku obrad punkt dotyczący emisji obligacji miejskich. Teraz zaś powinien pójść następny krok – Rada Miasta powinna wyegzekwować od Prezydenta dokładny plan emisji obligacji wraz z ich przeznaczeniem na konkretne inwestycje....
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Sławomir KoprowskiWłocławek
WYKUP MIESZKAŃ KOMUNALNYCH Władze "naszego kochanego"
WYKUP MIESZKAŃ KOMUNALNYCH Władze "naszego kochanego" miasta szykują nową niespodziankę dla najemców lokali komunalnych, którzy zdecydowali się na wykup tych mieszkań. Złożyłem odpowiedni wniosek w styczniu tego roku, ponieważ warunki na jakich miasto oferowało sprzedaż lokalu były dla mnie korzystne (nadmieniam, że mieszkanie na...
Komentarzy0
Wyświetleń737
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~mieszkaniecWłocławek
Super kolejne podwyżki w naszym miescie, za wode, za prad,
Super kolejne podwyżki w naszym miescie, za wode, za prad, ceny paliw sa największe, a gdzie nasze wypłaty ktos cos wie na ten temat. Halllllloooo??????? gdzie powyżka pensji!!!!
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~eneWłocławek
Czy ta restauracja portofino tak cienko przędzie, że
Czy ta restauracja portofino tak cienko przędzie, że reklamuje się przez cb radio, w pierwszym momencie to pomyślałem sobie ze to jakiś przydrożny bar dla tirówek, ciekawe, czy obsługa imrez jest w tym samym stylu, a tak na przyszłość cb radio nie służy do reklam!!!
Komentarzy0
Wyświetleń495
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~vienioWłocławek
Tak sobie przeczytałem dzisiejszą gazetę kujawską, a w
Tak sobie przeczytałem dzisiejszą gazetę kujawską, a w niej artykuł pt."Nasze miasto"; gdzie tłusty drukiem napisano "(...)prezydent miasta spełnił prawie wszystkie z dwudziestu jeden obietnic wyborczych, choć to dopiero półmetek kadencji" Oniemiałem. Nie było mnie? Nie widziałem czegoś? Pobudowano coś nowego? Ciekawość moja...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~x i yWłocławek
super ze wreszcie jest bezposredni autobus z michelina na os.
super ze wreszcie jest bezposredni autobus z michelina na os. kazimierza wielkiego wreszcie sie doczekalismy bo przeciez na michelinie sami bogacze nie mieszkaja dziekuje ze wreszcie do pracy moge jezdzic bez przesiadek
Komentarzy0
Wyświetleń575
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~niuniaWłocławek
Sprzedaż ANWILU – Cd. Pozostawię to bez komentarza
Sprzedaż ANWILU – Cd. Pozostawię to bez komentarza – trochę już na ten temat pisałem, może teraz niech wypowie się osoba bardziej kompetentna. wg http://zalewskimanagement.com/?anwil-na-zakrecie,122 Do Załogi Spółki Anwil i Spółek grupy kapitałowej Anwilu we Włocławku
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ChasmWłocławek
Dziś Anwil, jutro Dgs, pojutrze Drumet. I trza zapalić tą
Dziś Anwil, jutro Dgs, pojutrze Drumet. I trza zapalić tą lampkę. A co za miesiąc?
Komentarzy2
Wyświetleń887
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~KacperWłocławek
wszystkiego naj .. w dniu imienin
wszystkiego naj .. w dniu imienin
Komentarzy0
Wyświetleń627
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~AndrzejWłocławek
Czy ktoś był na wykładzie prof. Einsteina w WSHE ??? W
Czy ktoś był na wykładzie prof. Einsteina w WSHE ??? W ubieglym tygodniu to było
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MikaWłocławek
Minęła właśnie połowa kadencji władz miasta i jak
Minęła właśnie połowa kadencji władz miasta i jak każda taka rocznica wymaga ona jakiegoś podsumowania. Chciałbym podzielić się swoją własną subiektywną oceną dwóch lat sprawowania władzy przez prezydenta Włocławka. Moim zdaniem te dwa lata to lata dla miasta stracone i to stracone pod każdym względem. Przez cały ten okres...
Komentarzy2
Wyświetleń779
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Sławomir KoprowskiWłocławek
Chixalabym prosic o opinie na temat jak organizuja wesela w
Chixalabym prosic o opinie na temat jak organizuja wesela w Falborku w Brzesciu Kuj.Byl ktos tam moze na weselu.jak jedzenie itp
Komentarzy2
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~sala na weseleWłocławek
Amnezja czy świadomy plagiat. „Włocławscy
Amnezja czy świadomy plagiat. „Włocławscy rajcowie wychodzą do ludzi” – dowiadujemy się z artykułu Macieja Gogołkiewicza (Nowości, 2008.11.27). Przeciętny Włocławianin odpowie - lepiej późno, niż dopiero w kampanii wyborczej. Niech odpowiedzą bezpośrednio i teraz na zadawane pytania. Dlaczego tak głosują a...
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~DionizyWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA