Forum › Włocławek

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za fachową i
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za fachową i troskliwą opiekę całemu personelowi Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej – Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku. Dzięki profesjonalizmowi, komfortowym warunkom i przyjaznemu klimatowi wytworzonemu przez pracowników oddziału poczułem, iż zawsze można na nich liczyć. ...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Sławomir WiśniewskiWłocławek
Nadchodzi zima i samotność ludziom nie służy. w związku
Nadchodzi zima i samotność ludziom nie służy. w związku z tym mam pytanie, gdzie we Włocławku osoby samotne, trzydziestoparoletnie poszukujące "bratniej duszy" mogą spędzić czas?
Komentarzy0
Wyświetleń532
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~PiotrWłocławek
Prezydent Miasta Włocławka wystąpił z propozycją emisji
Prezydent Miasta Włocławka wystąpił z propozycją emisji obligacji miejskich na kwotę 265 mln. złotych z datą wykupu w 2026 roku. Sprawą powyższą ma zająć się Rada Miasta Włocławka w dniu 01.12.2008r. ( punkt 17 porządku obrad ). Odniesieniem do tej kwoty muszą być dotychczas istniejące wysokości budżetu miasta....
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Sławomir KoprowskiWłocławek
gdybyś przeczytała Biblię zrozumiałabyś cos ze swojej
gdybyś przeczytała Biblię zrozumiałabyś cos ze swojej religii. Myślę, ze niewiele wiesz bo owszem czlowiek może być rozżalony ale ty zioniesz nienawiścią do księży i do całego kościola i negujesz istnienie Boga. Kompletnie poprzewracało ci sie w głowie i nie zalezy ci takl naprawdę na tym co jest prawda a co kłamstwem.Nie...
Komentarzy4
Wyświetleń897
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~aleksandra Włocławek
Jak slucham tej baby co klepie glupoty o urzedzie pracy to mi
Jak slucham tej baby co klepie glupoty o urzedzie pracy to mi sie zle robi, jak mozna tak mowic jesli zarabia sie kilka tysi i nic nie robi a w domku popija drinki do paczki fajakow. Wyslac ja na bezrobocie i zaoferowac robote za 700zl w delegacji w Warszawie a inaczej bedzie spiewala. Bezrobocie spada? bo ludziom juz sie nie chce tam chodzic,...
Komentarzy1
Wyświetleń696
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~romaWłocławek
Z Anwilem będzie tak jak z innymi sprzedanymi firmami.
Z Anwilem będzie tak jak z innymi sprzedanymi firmami. Zobaczcie, co się dzieje w dgs-ie. Też został sprzedany i ludzie coraz bardziej narzekają.
Komentarzy0
Wyświetleń547
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KacperWłocławek
Mieszkańcy budynku przy ul,polnej63 we włocławku,są co
Mieszkańcy budynku przy ul,polnej63 we włocławku,są co miesiąc obciążani opłatami za utrzymanie i konserwację terenów zielonych które są własnością gminy.Na ten HARACZ nikt nigdy nie wyrarzał zgody. Wspólnota mieszkaniowa wielokrotnie domagała się od ZARZĄDCY podstawy prawnej naliczania tego HARACZU,odp.płakać płacić.Jeśli...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Osiecki JózefWłocławek
Radzę ci jak przyjacielowi jak to jest WSH to daj sobie
Radzę ci jak przyjacielowi jak to jest WSH to daj sobie spokój,popsujesz sobie charakter bedziesz myślał ze skończyłeś studia a pracy zero, kasa w błoto, łatwo radzić ale co robić????? Widziałem już ogłoszenia zatrudnie po studiach jednakże z zaznaczeniem nie po WSH - bądz dobrej myśli.
Komentarzy2
Wyświetleń754
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ZbychWłocławek
Zwracam się do Państwa zaglądających do tej rubryki o
Zwracam się do Państwa zaglądających do tej rubryki o pomocne uwagi. Szukam pracy, studiuje zaocznie administrację. Jak to na ogół bywa w naszym mieście ze znalezieniem pracy nie jest łatwo. Jestem młody, nie mam znajomości, kontaktów. Gdzie ewentualnie mogę się zwrócić??? Moja obecna sytuacji się nieco skomplikowała dlatego...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~RRWłocławek
Kościół Katolicki ciągle kłamie i okłamuje ludzi,
Kościół Katolicki ciągle kłamie i okłamuje ludzi, łudzi, że jest BÓG !!!! Nie ma Boga, zniszczyliście mi życie, uwierzyłam im na słowo i ciągle na tacek dawałam, ofiary duże jak dla mnie po 20 złotych co niedziele, modliłam się, i na specjalną mszę dawałam, i na hospicjum pieniądze a ojciec i tak umarł, i jeszcze gorzej, bo...
Komentarzy8
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MagdaWłocławek
UWAZAJCIE NA REKLAMY Z PIĘKNYMI GĘBAMI REKLAMUJĄCYMI
UWAZAJCIE NA REKLAMY Z PIĘKNYMI GĘBAMI REKLAMUJĄCYMI CUDOWNE FIRMY ITD. http://www.tvn24.pl/-1,1574492,0,1,zawarles-umowe-i-nawet-o-tym-nie-wiesz,wiadomosc.html CHODZI MI O FIRME LIBERTY DIRECT, SAM BYLEM OSZUKANY I DZIS ZOBACZYLEM VIDEO O TYM ZE WIELU JEST TAKICH JAK JA. UWIERZYLEM CZLOWIEKOWI Z EKRANU MAX KOLONKO, ZE TO TAKA DOBRA...
Komentarzy1
Wyświetleń612
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~DAMIANWłocławek
Ciekawe kto młodzieży w czasie trwania imprezy sprzedaje
Ciekawe kto młodzieży w czasie trwania imprezy sprzedaje alkohol? Może warto skontrolować czasami takie imprezy? Dotyczy Połowinek.
Komentarzy1
Wyświetleń694
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez emigraWłocławek
mieszkancy włocławka zauwazcie w ostatnim czasie dochodza
mieszkancy włocławka zauwazcie w ostatnim czasie dochodza sluchy o upadlosci drumetu, o sprzedazy anwilu włocławek staje si degradowany. zamiast stawiac na nowe miejsca pracy to zabiera sie (lichwiduje) te w ktorych byly dobre zarobki i prace mialo wielu włocławian. na sprzedazy anwilu duzo straci nasze miasto. koszykowka,ktorej sponsorem...
Komentarzy1
Wyświetleń651
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~mieszkaniezWłocławek
Czesc internauci, jak myslicie bedzie ostra zima u nas w tym
Czesc internauci, jak myslicie bedzie ostra zima u nas w tym roku? Oplaca sie zmieniac juz opony? a jak wy zmieniliście juz?
Komentarzy4
Wyświetleń959
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~ewaWłocławek
czy ktos sie orietuje czy w naszym miescie jest gimnazjum
czy ktos sie orietuje czy w naszym miescie jest gimnazjum sportowe?
Komentarzy0
Wyświetleń545
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~agataWłocławek
Szkoda ze nie ma osoby kompetentnej która by sie
Szkoda ze nie ma osoby kompetentnej która by sie ustosunkowała do tego typu zarzutów. Wierzyć się nie chce ze nikt ze spółdzielni nie czyta tego co trapi mieszkańców osiedla Południe. Panie Prezesie a może Pan pierwszy przełamie zmowę milczenia i wytłumaczy mieszkańcom o co chodzi z tymi niejasnymi sytuacjami jakie ostatnio mają...
Komentarzy0
Wyświetleń599
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~EwaWłocławek
Centrum Medyczne "DIAGmed" Tyle pisało się o tej placówce
Centrum Medyczne "DIAGmed" Tyle pisało się o tej placówce więc napiszę coś od siebie. Zgłosiłem się na wykonanie badania związanego z pobraniem krwi, pani w recepcji przyjęła pieniążki po czym zaprowadziła mnie piętro wyżej do gabinetu zabiegowego i NIE MYJĄC RĄK, BEZ LATEKSOWYCH RĘKAWICZEK, BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZABEZPIECZENIA...
Komentarzy7
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~pacjentWłocławek
Było głośno o "kontroli" we włocławskich stacjach paliw
Było głośno o "kontroli" we włocławskich stacjach paliw i co ? Bydgoszcz - ON 3.56; wieśławek ON - 4.02; widać na pierwszy rzut oka ze jest różnica...
Komentarzy0
Wyświetleń595
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~JRL27Włocławek
Może się czepiam, ale czy to jest normalne, żeby
Może się czepiam, ale czy to jest normalne, żeby wiceszefem WTN został wiceszef miasta? Czy to nie lekka przesada z tym łączeniem stanowisk? Nawet jeśli jest to zgodne z prawem, regulaminami itp. to chyba są jakieś granice, które wyznacza rozsądek. A tak w ogóle to uważam, że we władzach towarzystwa naukowego nie powinni zasiadać...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~RozczarowanyWłocławek
Dlaczego między blokami jest tak mało ławek ?? Jeżeli
Dlaczego między blokami jest tak mało ławek ?? Jeżeli są, to na nich spotykamy często młodzież która popija piwka i zachowuje się jak bydło (niszczy,krzyczy,skacze,wyzywa ) Czy dla dorosłych ludzi już nie ma miejsca?? Czy jesteśmy skazani na to by tą młodzież akceptować i im pozwalać na takie zachowanie?
Komentarzy1
Wyświetleń764
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ZawiedzionaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA