Forum › Włocławek

Gdzie we Włocławku są fajne lumpeksy?
Gdzie we Włocławku są fajne lumpeksy?
Komentarzy2
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Warto przeczytać ten atrykuł i zastanowić sie nad nim. Czy
Warto przeczytać ten atrykuł i zastanowić sie nad nim. Czy jest we Włocławku choć jedna szkoła nauczająca etyki? http://wyborcza.pl/1,75480,5826831,Nie_chodza_na_ religie___wybor_I__d_.html
Komentarzy1
Wyświetleń707
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
Włocławski Ośrodek Medycyny Pracy . To co tam sie dzieje
Włocławski Ośrodek Medycyny Pracy . To co tam sie dzieje to koszmar oczekiwanie za wizytą to 4h a kasę się płaci jakies dziwne zwyczaje pani doktor anemiczna bez kija nie podchodź dwie osoby przyjmuje na 1h karty pacjęta z gabinetu nr 7 na telefon a kolejka się wydłuza a co na to kierownik przychodni.
Komentarzy5
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~BetiWłocławek
Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul
Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul :Kolanowszczyzna nareszcie bedą korzystać z własnych smietników a nie ze smietników bloków przyległych jak to sie dzieje do tej pory Może saniko powinno się tym zainteresować
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KolankoWłocławek
Ciekawi mnie,kiedy CHAMSTWO z bloku przy Ostrowskiej 32
Ciekawi mnie,kiedy CHAMSTWO z bloku przy Ostrowskiej 32 nauczy się śmieci wrzucać do pojemników w wybudowanym śmietniku a nie zostawiać je przed drzwiami tegoż śmietnika !?Kłódka nie wisi tam dla ozdoby i jeśli nie ma się klucza,to należy go sobie dorobić !!!Dotyczy to szczególnie nowych mieszkańców tego bloku ale...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ŁanowaWłocławek
Wczoraj w Nowościach Włocławskich czytałam artykuł p.
Wczoraj w Nowościach Włocławskich czytałam artykuł p. Gogołkiewicza, że policja znakuje samochody, że warto bo jeszcze żadnego ze znakowanych nie skradziono. A to ci niespodzianka- właśnie w te wakacje spod "nosa" wypchnięto nocą, mój znakowany przez policję samochód - passata , który do dziś się nie odnalazł.
Komentarzy1
Wyświetleń663
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~rozczarowanaWłocławek
Jak uważasz czy powinno się podwyższyć P. Prezydentowi
Jak uważasz czy powinno się podwyższyć P. Prezydentowi fundusz o 30 mln. złotych,do sumy 189 mln.Ja gdybym miał głosować to z czystym sumieniem bym głosował za obniżeniem. Jak można wydać miesięcznie prawie 16 mln. zł.[głowa boli]
Komentarzy1
Wyświetleń673
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Obserwator 2Włocławek
Powoli zaczynam się przekonywać do nowego portalu, mojego
Powoli zaczynam się przekonywać do nowego portalu, mojego rodzimego miasta. Szkoda, że nie można u Was koledzy zakładać blogów. Patrząc na nowy i stary portal ma się wrażenie, że tu jest Berlin Zachodni a tam Wschodni, ciekawe jak przebiega granica na mapie miasta :-) ? Panowie oby tak dalej, może w końcu się coś ruszy z posad. Ja...
Komentarzy0
Wyświetleń646
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~SaurusWłocławek
Komentarz do artykułu „Przejechać miasto nocą”
Komentarz do artykułu „Przejechać miasto nocą” NOWOŚCI / 21.10.2008 Jak czekasz to się doczekasz. Czekałem ponad półtora miesiąca na jakieś medialne zachwyty po X Festynie Solidarności. A tu nic. Ani złego ani dobrego i nie ma możliwości jak im „zasłużoną” łatkę z okazji dziesięciolecia przypiąć....
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
UŻYWANIE CZYICHŚ NICKÓW to coś nie tak. Uważam ,że za
UŻYWANIE CZYICHŚ NICKÓW to coś nie tak. Uważam ,że za każdym razem żeby napisać artykuł, lub komentarz do niego każdy powinien mieć swoj adres mailowy/ do wiadomości moderatora/ i się logować pod zarejestrowanym nickiem.
Komentarzy2
Wyświetleń858
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~robertWłocławek
chciałem poruszyć sprawę nietykalnego zarządu WTK Anwil
chciałem poruszyć sprawę nietykalnego zarządu WTK Anwil Włocławek. Jak to jest, że trenerzy się zmieniają, zawodnicy również, sukcesów nie ma od dawna, a zarząd niezmiennie trwa? Przecież to skandal! Czy znajdzie się taki kto w końcu zrobi tam porządek?
Komentarzy1
Wyświetleń700
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~chamWłocławek
niezrozumiale zachowuje się administrator tego
niezrozumiale zachowuje się administrator tego portalu. Zauważyłem,że kasuje teksty i to bez podania przyczyny.To,że wykasował artykuł o jakimś X to się sam przyznał.A co się stało z podziękowaniem dla pana inżyniera za życzenia z okazji inauguracji roku akademickiego,przesłane nam z ulicy Piwnej ? Co ? może myszy zjadły ? Oj...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~żakWłocławek
Czy w naszym mieście można kupić koraliki do wyroby
Czy w naszym mieście można kupić koraliki do wyroby biżuterii???
Komentarzy1
Wyświetleń698
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ZainteresowanaWłocławek
Podobno mamy prywatne przedszkole we Włocławku?
Podobno mamy prywatne przedszkole we Włocławku?
Komentarzy1
Wyświetleń779
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~MAXWłocławek
SIEDEM CUDÓW SOCJALIZMU 1. KAŻDY MIAŁ PRACĘ 2. MIMO
SIEDEM CUDÓW SOCJALIZMU 1. KAŻDY MIAŁ PRACĘ 2. MIMO ŻE KAŻDY MIAŁ PRACĘ , NIKT NIC NIE ROBIŁ 3. MIMO ŻE NIKT NIC NIE ROBIŁ, PLAN WYKONYWANO W 100% 4. MIMO ŻE PLAN WYKONYWANO W 100% NIGDZIE NICZEGO NIE BYŁO 5. MIMO ŻE NIGDZIE NICZEGO NIE BYŁO, KAŻDY WSZYSTKO MIAŁ 6. MIMO ŻE KAŻDY WSZYSTKO MIAŁ, WSZYSCY KRADLI 7. MIMO ŻE...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez negocjatorWłocławek
No teraz nam gaz podwyższyli ciekawe kiedy znwou prad,
No teraz nam gaz podwyższyli ciekawe kiedy znwou prad, benzyna i artykuly spozywcze. Przeciez w tym naszym kraju niedlugo zyc sie nie da. Inna sprawa wszyscy narzekaja bardzo a jak popatrzec na społeczeństwo nasze to jakby coraz bogatsze. Ciekawe jak oni to robia? Może ktoś wie i mi powie - też tak chciałbym.
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~rerWłocławek
Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl informuje, że
Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl informuje, że wykasowała artykuł dotyczący osoby "X" uwzględniając stanowisko osoby o której była mowa w artykule.
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez wloclawek.info.plWłocławek
Głodny byłeś śmieciu? Sprzątnął mi pajac świeże
Głodny byłeś śmieciu? Sprzątnął mi pajac świeże kotleciki z parapetu, caaały gar. A żebyś zdechł pokrako!!! Ja rozumiem że u was bida aż piszczy i nie ma co zjeść, ale wystarczyło poprosić, nakarmiłbym...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~spokoWłocławek
Powiedzcie kto powinien zapłacić za przelot samolotem do
Powiedzcie kto powinien zapłacić za przelot samolotem do Brukseli z Prezydentem, czy za wszystko mamy płacić my.Ja uważam że powinien zapłacić prezydent z własnej kieszeni a nie z naszej.Jak będzie tak robił to puści nas z torbami.
Komentarzy4
Wyświetleń985
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~MirekWłocławek
Witam! Poszukuje dobrego tapicera sampchodowego do obszycia
Witam! Poszukuje dobrego tapicera sampchodowego do obszycia siedzeń w samochodzie materiałem! chodzi o siedzenia przednie (bukełki)! Jeśli ktoś kogoś dobrego zna to proszę o informację! Z góry dziękuje z apomoc
Komentarzy2
Wyświetleń821
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ObserwatorWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA