Forum › Włocławek

Mamy to szczęście, że przez miasto przechodzi trasa
Mamy to szczęście, że przez miasto przechodzi trasa Okrzei i tą trasą przejeżdża cała Polska.Nie dosyć, że słyszę na CBradio jak kierowcy pomstują na stan drogi to jeszcze stoi sobie budyneczek przy Wojska Polskiego 35 i wszyscy patrzą na jego elewcję pewnie sobie myślą -ale wioooooocha. Pozdrawiam administratora budynku.
Komentarzy0
Wyświetleń652
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez orlinskiWłocławek
nie ma dzisiaj ważniejszej sprawy nad pytanie; CZY NASZE
nie ma dzisiaj ważniejszej sprawy nad pytanie; CZY NASZE OSZCZĘDNOŚCI SĄ BEZPIECZNE W BANKACH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE WŁOCŁAWKA ?
Komentarzy3
Wyświetleń913
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~centWłocławek
W piątek czekałam na autobus kurs Katowice
W piątek czekałam na autobus kurs Katowice -Ciechocinek.Byłam zła bo miał opóźnienie a ja musiałam dojechać na ważne spotkanie.Złość mi przeszła kiedy zobaczyłam Pana kierowcę- miłego,uczynnego i jeszcze pachnące. Oby więcej takich kierowców pracowało w PKSie Włocławek.
Komentarzy1
Wyświetleń725
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~NenaWłocławek
Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy
Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy niektórzy ludzie wcale nie mają wstydu? Większość z nas zapadłaby się pod ziemię, a oni nawet gdy plują to mówią, że deszcz pada.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~wtnWłocławek
na tym forum poruszamy różne sprawy ,dotykamy również
na tym forum poruszamy różne sprawy ,dotykamy również ciekawych problemów.Często adresatem jest prezydent miasta i jego różne służby,ale nie tylko.Myślę,że nikt z nich nie zagląda tutaj,nawet ich rzeczniczka prasowa.Nasze pisanie to czasami tak sobie a muzom. Warto się zastanowić,czy niektóre teksty nie wydrukować , do koperty i...
Komentarzy1
Wyświetleń806
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~freeWłocławek
Co się dzieje z naszymi kierowcami? Idąc ulicą chłodną i
Co się dzieje z naszymi kierowcami? Idąc ulicą chłodną i przechodząc przez pasy kierowca zamiast ładnie wjechać na rondo i zjechać z niego przepisowo to pojechał na skróty! Po co utrudniać sobie życie skoro zawsze można odbić w lewo :-) Coraz więcej jest kierowców nie przestrzegających zasad ruchu drogowego! A nasi biedni...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KajaWłocławek
Czy straż miejska albo policja może zrobić coś z
Czy straż miejska albo policja może zrobić coś z parkowanym samochodem Santander Banku na ulicy Chopina, chcąc wyjechać z Bojańczyka w lewo kompletnie nic nie widać bo samochód Santandera zaparkowany na chodniku zasłania widoczność nadjeżdżających samochodów. Po za tym wg przepisów chyba 150m od skrzyzowania nie mozna parkować
Komentarzy1
Wyświetleń733
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~wloclawianinWłocławek
Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby-stara to zasada
Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby-stara to zasada ,jednak nie sposób odnieść się do drobiazgu,ofiarowanego mi przez sat-film na przełomie roku.Wszyscy abonenci otrzymali ten sam tykający prezent czyli tzw.zegarek.Prezent cieszył,jednak bardzo krótko.Nie minął rok a już musiałem wymienić 4-tą baterię .Następnej już nie...
Komentarzy2
Wyświetleń840
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~abonentWłocławek
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do wszystkich,
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do wszystkich, którzy orientują się w sprawie egzaminów na kierowców. Moja znajoma ukończyła kurs, zdała poprawnie tzw.egzaminy wewnętrzne, wykupiła też dodatkowe godziny jazdy. Teorię i praktykę ma opanowaną (takie jest zdanie instruktorów uczących, bo u nie jednego pobierała dodatkowe...
Komentarzy1
Wyświetleń808
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~maniekWłocławek
widziałem ostatnio na kapitulnej, jak dwie fury tajniaków
widziałem ostatnio na kapitulnej, jak dwie fury tajniaków "trzepały" samochód na obcych numerach. wie ktoś może co tam się działo?
Komentarzy1
Wyświetleń799
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~chamWłocławek
w naszym mieście,w telewizji lokalnej,dziewczęta
w naszym mieście,w telewizji lokalnej,dziewczęta prowadzące serwis informacyjny maja kłopoty z językiem ojczystym, mianowicie nie potrafią odmieniać liczebników,szczególnie tych powyżej liczby dwa tysiące.Nagminnie używają błędnej formy " dwutysięczny ósmy" kalecząc język polski we wszystkich przypadkach.Nie wiem skąd czerpią...
Komentarzy15
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~freeWłocławek
prosze o opinie na temat sali na wesele w brzesciu
prosze o opinie na temat sali na wesele w brzesciu falborek,jak sie sprawdza sala jakie jedzenie itp.
Komentarzy3
Wyświetleń933
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~kasiaWłocławek
Poradnia K - czy wie ktoś może w jakie dni i w jakich
Poradnia K - czy wie ktoś może w jakie dni i w jakich godzinach jest otwarta?bo niestety nie ma nic w internecie na ten temat, a telefonu nikt nie odbiera :-( Jeżeli ktoś wie to proszę napisać. Z góry Dziękuję. Pozdrawiam.
Komentarzy2
Wyświetleń890
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MagdaWłocławek
Blog polityczny na portalu umarł chyba śmiercią naturalną?
Blog polityczny na portalu umarł chyba śmiercią naturalną?
Komentarzy2
Wyświetleń831
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~...Włocławek
warto zorganizować wycieczkę do Oliwy,bo lada dzień ,nasi
warto zorganizować wycieczkę do Oliwy,bo lada dzień ,nasi ulubieńcy zamkną bramy przepięknego parku i pospólstwo czyli my,nie będziemy mieli już nigdy wstępu do tego rajskiego ogrodu.
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~zezWłocławek
Pamiętam ten wypadek.Podobno pilot popisywał się przed
Pamiętam ten wypadek.Podobno pilot popisywał się przed swoją dziewczyną i zawadził o przewody.Do dziś w budynku jest ślad po wypadku,w górnym rzędzie okien były wstawiane cegły w murze.Zginął jeden pilot a drugi został ranny.Czekałem z niecierpliwością na wiadomość w ówczesnym dzienniku ale nic nie mówili.Nie przypominam...
Komentarzy1
Wyświetleń747
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ObserverWłocławek
CO WAM POWIEM TO WAM POWIEM... ALE KEBAB NA ULICY P.O.W TAK
CO WAM POWIEM TO WAM POWIEM... ALE KEBAB NA ULICY P.O.W TAK SIE SKIEPŚCIŁ ŻE SZOOOOK.. NIE DOŚĆ ŻE SOSY SĄ PO PROSTU KWAŚNE TO JESZCZE MIĘSA DAJA TAK MAŁO ŻE JE SIE SAMĄ BUŁKĘ I SURÓWKI.... KEBAB Z ZASADY SKŁADA SIE W WIEKSZOŚĆI Z MIĘSA ! EKSPEDIENTKA NAJPIERW NAKASŁAŁA W RĘKĘ , A POTEM NIE MYJĄC JEJ SPORZĄDZIŁA KEBAB.....
Komentarzy11
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~negocjatorWłocławek
SPRZEDAŻ ANWILU Jak wiadomo, już większości
SPRZEDAŻ ANWILU Jak wiadomo, już większości włocławian, Orlen zamierza sprzedać ANWIL. Cóż, NIHIL NOVI SUB SOLE, takie transakcje są, były i będą. Niemniej w sytuacji naszego miasta naprawdę ważną rzeczą jest KOMU nasz zakład zostanie sprzedany. Wszystko wskazuje na Ciech i dalibóg, jest to najgorsza z możliwości. Jeżeli...
Komentarzy3
Wyświetleń916
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ChasmWłocławek
Czy może ktoś pamięta głośny wówczas wypadek kiedy to
Czy może ktoś pamięta głośny wówczas wypadek kiedy to rozbił się samolocik w pobliżu włocławskiego SPOŁEM.Byłem naocznym świadkiem tego wypadku ale byłem wtedy mały i niewiele pamiętam. Z tego co sobie przypominam było to w porze letniej, nie było jeszcze wtedy wiaduktu i gdy ten samolot spadł (zawadził bodajże o przewody na...
Komentarzy2
Wyświetleń814
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Robert ŁazińskiWłocławek
Dlaczego we Włocławku/może nie tylko/ idzie się na
Dlaczego we Włocławku/może nie tylko/ idzie się na łatwiznę w promowaniu swoich usług czy sprzedaży towaru.Czy banki oraz inne firmy są tak biedne ,że nie mogą umieścić swojej reklamy w gazecie regionalnej tylko zatrudniają młodych ludzi, którzy na siłę ją wciskają. Na Zachodzie nie ma takiej formy reklamy. Nie zaśmiecajmy...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA