Forum › Włocławek

Tak jak we Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie dba o
Tak jak we Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie dba o swoich mieszkańców to napewno w żadnej Spółdzielni nie jest. Wejdźcie na ul. Olszową. Niedawno (ok. 2 m-cy) temu ocieplano tu bloki a właściwie po połowie bloku. Do tej pory walają się skrawki styropianu i pod blokiem pozostawione bloczki betonowe i kawałki chodników....
Komentarzy1
Wyświetleń789
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~blok 3 i 5Włocławek
Dzisiaj jadąc samochodem ul. Kilińskiego w kierunku pl.
Dzisiaj jadąc samochodem ul. Kilińskiego w kierunku pl. Wolności stając w korku zauważyłem Panie wychodzące z Miejskiego ośrodka Pomocy Rodzinie. Jednak jakie było zaskoczenie, gdy spojrzałem na zegarek. Okazało się, iż na zegarku była godzina 15.24 a to co się orientuje MOPR pracuje do godziny 15.30. Zastanawia mnie gdzie byli...
Komentarzy1
Wyświetleń725
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ObserwatorWłocławek
W wiadomościach z dnia dzisiejszego z UM podaje się:
W wiadomościach z dnia dzisiejszego z UM podaje się: CYT..Skontrolowali czystość - 186 przypadków niedopełnienia obowiązku w zakresie utrzymania czystości w obrębie nieruchomości ujawnili strażnicy miejscy podczas kontroli przeprowadzonych w II kwartale br. W ramach podjętych środków prawnych nałożyli 12 mandatów karnych,...
Komentarzy0
Wyświetleń648
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Niedawno SPOŁEM obchodziło 100 rocznice powstania i co
Niedawno SPOŁEM obchodziło 100 rocznice powstania i co wyszło? Zlikwidowano najstarsze/chyba/Delikatesy przy ulicy Warszawskiej.Jak widać nikomu nie zależy aby utrzymać rodzimy handel.Ile jeszcze podobnych firm we Włocławku padnie? To tak wygląda rzeczywistość - lepiej wpuścic obcego a swojego zniszczyć -.rządzi tylko pieniądz .
Komentarzy3
Wyświetleń812
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek
a na Zazamczu,od 01.09. br., 1 m3 wody ciepłej kosztuje
a na Zazamczu,od 01.09. br., 1 m3 wody ciepłej kosztuje ponad 13 zł.Gdzieś słyszałem,że w Warszawie tylko niecałe 10 zł. To dużo czy mało ?
Komentarzy1
Wyświetleń707
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~zimnyWłocławek
Jestem ciekawy czym zajmują się panie z opieki
Jestem ciekawy czym zajmują się panie z opieki społecznej???Na rogu 3-maja i cyganki stoi kilku tych samych podchmielonych panów którzy pobierają zasiłki i od razu je przepijają!!!Policja widząc takich żuli(poznać od razu)powinna sprawdzić trzeźwość gościa i podać informację do opieki o zabranie zasiłku.Mogła by to robić...
Komentarzy2
Wyświetleń774
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~E=MC2Włocławek
Chciałam wszystkich przestrzec przed organizacją imprez
Chciałam wszystkich przestrzec przed organizacją imprez cateringowych w lokalu GOSPODA PRZY ULICY ŻURAWIEJ U PAŃSTWA GROSZEWSKICH. Ostatnio wraz z rodziną organizowaliśmy imprezę kameralną w tym lokalu.Wszystko by było w porządku, gdyby nie poważny incydent przy płaceniu rachunku końcowego. Na rachunku znalazły się kwoty...
Komentarzy3
Wyświetleń884
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Marta KorpalskaWłocławek
Nepotrzebnie się emocjonujesz, "ktoś". Widocznie Ci żal,
Nepotrzebnie się emocjonujesz, "ktoś". Widocznie Ci żal, że tak nie potrafisz? Uważam, że opinie Dionizego były bardzo ciekawe, dzisiaj zamiast tego mamy na portalu dość nudny (nie ukrywajmy) dział blogów politycznych, gdzie dwóch panów robi kampanię PiS i SLD. A zadne wybory się nie zbliżają, więc po co kampania wyborcza....
Komentarzy3
Wyświetleń985
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Gdzie Dionizy?Włocławek
Jako, iż w niedługim czasie planuje ślub, a co za tym
Jako, iż w niedługim czasie planuje ślub, a co za tym idzie wesele bardzo proszę o wszelkie opinie na temat lokali na wesele (koniecznie we Włocławku, na ok.100 osób). Co sądzicie o Aleksadrze, Casinie, Złotej Podkowie itp? Bedę wdzięczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam
Komentarzy813
Wyświetleń84K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ktośWłocławek
Dionizy, DIONIZY - a może go zamknęli..
Dionizy, DIONIZY - a może go zamknęli..
Komentarzy0
Wyświetleń665
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ktosWłocławek
Pusto na tym forum bez kapitalnych opinii Dionizego.
Pusto na tym forum bez kapitalnych opinii Dionizego. Ubarwiały one dyskusje i to w sposób nie tylko celny, ale i zabawny. Co się stało?
Komentarzy0
Wyświetleń647
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Gdzie Dionizy?Włocławek
Macie na swojej stronie sądę nt. wyglądu Pl. Wolności. A
Macie na swojej stronie sądę nt. wyglądu Pl. Wolności. A może byście się spytali mieszkańców co zrobić z tym kuriozum jakim jest pomnik na tymże Placu. Bo widać że wszystko opiera sie o niego i wokół niego. A nigdzie na świecie nie ma tak że mamy taką rosyjską babę w babie. Młodsi mieszkańczy mogą nie wiedzieć że na Pl....
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Adalbert GreenWłocławek
w parku łokietka tam gdzie jest plac dla dzieci mogłaby
w parku łokietka tam gdzie jest plac dla dzieci mogłaby być postawiona ławka w cieniu ponieważ w upał nie idzie wyrobić a postawić można koło tych drzewek
Komentarzy1
Wyświetleń689
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~gosiaWłocławek
Zapraszamy na mecz o Mistrzostwo III ligi: Włocłavia
Zapraszamy na mecz o Mistrzostwo III ligi: Włocłavia Włocławek - Polonia Leszno, Mecz 20 sierpnia (środa) godz. 17:00 - stadion OSIR-u. Wszystkich kibiców chcącym pomóc w dopingu, zapraszamy do młynu. Nie bójcie się, my nie gryziemy! WŁOCŁAVIA - DUMA KUJAW!
Komentarzy0
Wyświetleń569
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ShaggyWłocławek
prawdopodobnie dzisiaj zdarzyl sie wypadek (TAMA) co
prawdopodobnie dzisiaj zdarzyl sie wypadek (TAMA) co spowodowalo kolejny korek na wloclawskiej tamie od ul wislanej nie wiem jak bylo od wloclawka ale do wloclawka samochody staly w gigantycznym korku , ps nadal stoja
Komentarzy0
Wyświetleń657
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~jakub kusinskiWłocławek
Po wczorajszym i dzisiejszym deszczu trzeba omijać ulice
Po wczorajszym i dzisiejszym deszczu trzeba omijać ulice Starodębską -od Okrzei do Chopina.Piękne fontanny -kałuże wody na całej długości-samochody mają problem aby ominąć. Przechodnie nie mają możliwości aby gdzieś się schować aby nie zostac ochlapanym .Brawo dla firmy, która remontowała jezdnię/a to było chyba 2 lata temu/....
Komentarzy0
Wyświetleń643
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~StachaWłocławek
Dzisiejszej nocy trudno było spać spokojnie w posesji nr.5
Dzisiejszej nocy trudno było spać spokojnie w posesji nr.5 przy ul Pogodnej.Jakiś jełop /tak określiłaby serialowa pani Kiepska/ ,właściciel wściekle niebieskiego vv o nr. rej. dającym w sumie liczbę 28,włączył wyjca czyli odstraszacz złodziei ,czyli tzw.alarm i męczył tym dżwiękiem rozbudzonych mieszkańców...
Komentarzy1
Wyświetleń719
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~niewyspanaWłocławek
co buduja obok stacji paliw na okreznej tej nowej OLKOP ?
co buduja obok stacji paliw na okreznej tej nowej OLKOP ? chodzi o budynek na stacji paliw biala cegla ?
Komentarzy4
Wyświetleń965
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~kierowcaWłocławek
przesyłam ukłony dwóm narowistym damom,a szczególnie tej
przesyłam ukłony dwóm narowistym damom,a szczególnie tej młodszej,siedzącej za kierownicą dużego i z pozoru białego samochodu osobowego/świadomie nie podaję marki i nr.rej.,bo pewnie by spłonęły ze wstydu/,które podróżując ok.godz.9,20 między Pl.Wolności a ul. Kilińskiego o mały włos mogłyby rozjechać mężczyznę...
Komentarzy2
Wyświetleń879
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~pieszyWłocławek
ZNALEZIONO ZEGAREK !!! na rogu ulic Kilińskiego i
ZNALEZIONO ZEGAREK !!! na rogu ulic Kilińskiego i Mickiewicza we Włocławku dnia 12 lipca około godziny 12.30 . Informacje dla właściciela pod numerem tel. 0 504-189-723.
Komentarzy0
Wyświetleń645
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Andrzej DrzymalskiWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA