Forum › Włocławek

A podpalaczy m.in. biblioteki na Zazamczu dalej nie złapano.
A podpalaczy m.in. biblioteki na Zazamczu dalej nie złapano. Hahahahaha.
Komentarzy2
Wyświetleń773
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~szujaWłocławek
Tak wyglada Nasze Miasto , może nie wszędzie jest taki syf
Tak wyglada Nasze Miasto , może nie wszędzie jest taki syf ale w Śródmieściu to normalka-3-go Maja i okolice. W każdym mieście/tylko nie w Naszym/ mieszkania w Śródmieściu sa najdroższe i tylko wybrańcy mieszkają.Niestety ale w Naszym ŚRÓDMIEŚCIU zamieszkuja przeważnie biedni ludzie i oczywiście "element społeczny"- mozna ich...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~StachaWłocławek
Jak co dzień udaję się autem do włocławka (20km), jednak
Jak co dzień udaję się autem do włocławka (20km), jednak to co zobaczyłem w ten weekend mnie zdziwiło, wręcz zaniepokoiło, wzburzyło i odstarszyło. Miałem bowiem okazję przejść przez jedno z podwórek na śródmieściu. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom- na podwórku wielki syf- inaczej tego nie można nazwać. Śmietniki...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~przyjezdnyWłocławek
I znów głośno o naszym mieście w całym kraju, a to za
I znów głośno o naszym mieście w całym kraju, a to za sprawą maleńkiego dziecka i jego pijanych rodziców.Nikt nam palmy pierwszeństwa nie odbierze.Staliśmy się zagłębiem patologii. Czy ,zatem jest sens toczenia boju o naprawę lub budowę nowej tamy ? Niech to raz pęknie i zaleje to całe patologiczne plemię a potem nastanie...
Komentarzy0
Wyświetleń621
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~bbcWłocławek
Dzisiaj,w radiowej trójce,red.Kuba Strzyczkowski zapytywał
Dzisiaj,w radiowej trójce,red.Kuba Strzyczkowski zapytywał słuchaczy co sadzą o pracy strażników miejskich.Odzew był znaczny,dzwonili do radia słuchacze z różnych stron kraju.Niestety,opinie o pracy tej formacji porządkowej były przygnębiająco krytyczne.Już miałem zadzwonić i na zasadzie przekory pochwalić włocławskich...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~freeWłocławek
Heheheh Polsat zobił extra reportaż, Stelmasik jak uciekał
Heheheh Polsat zobił extra reportaż, Stelmasik jak uciekał przed kamerami hehehe tylko we Włocławku są takie jaja. Wstyd dla Włocławka - wielki, nie dość że nie mają uprawnień to dużą kase biorą za nic. To tylko we Włocławku może sie tak dziać. Jak ktoś wie gdzie w necie można będzie znaleźć film podajcie linka. WORD rulez...
Komentarzy15
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~edekWłocławek
skoro jest remontowana SP3 to mam nadzieje ze chodnik cyganki
skoro jest remontowana SP3 to mam nadzieje ze chodnik cyganki tez przejdzie remonty
Komentarzy0
Wyświetleń605
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~?Włocławek
--- R e w e l k a --- Tego nie można przegapić
--- R e w e l k a --- Tego nie można przegapić !!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na pasjonujący program pokazujący jak włocławscy radni promują sport uprawiając dyscyplinę sportu zwaną "bieg w deszczu przed goniącą kamerą polsatu". Program pokazany będzie 04.09.2008r. o godz. 16:15 na antenie polsatu w programie "Interwencja". --- R e w...
Komentarzy2
Wyświetleń820
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~rozbawionyWłocławek
Rowerzyści zjeżdżający ze ścieżki z lasu w michelinie
Rowerzyści zjeżdżający ze ścieżki z lasu w michelinie bezmyślnie i bez upewnienia się przecinają jezdnię przez co stanowią zagrożenie ( także zjeżdżający z lasu na rondo falbanka, choć tam widoczność umożliwia kierowcy przewidzenie zachowań rowerzysty, a tutaj nie ma takiej możliwości). Ktoś powinien coś z nimi zrobić,...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~kierowca123Włocławek
Czy władze naszego miasta mogą zainteresować się
Czy władze naszego miasta mogą zainteresować się zespołem Old Young Band, który uświetnił w czerwcu uroczystość rozdania nagród Prezydenta Miasta w dziedzinie kultury??? Band stworzył świetną oprawę muzyczną i nikt się nimi nie interesuje. A szkoda, bo zagrali coś co łączy pokolenia. Może warto zainwestować w zespół,...
Komentarzy3
Wyświetleń931
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~WłocławiankaWłocławek
a może Straż Miejska zajęła by się tym tematem i
a może Straż Miejska zajęła by się tym tematem i wlepiła odpowiedni mandat odpowiedzialnej osobie za smrodzenie w mieście.Gdyby prywatna osoba postawiła wiadro z fekaliami na pewno by miała kolegium.Zapraszam Straż miejską na róg Olszowej i Trauguta, podobna jest sprawa na Szopena .Ciekaw jestem czy coś w tej materii...
Komentarzy0
Wyświetleń640
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~użytkownikWłocławek
Jazda samochodem po Włocławku do przyjemności nie
Jazda samochodem po Włocławku do przyjemności nie należy,nie wspomnę tu o nawierzchni, mam na myśli studzienki wpada się w nie jak w dziury.Studzienki mają to do siebie że słychać jak się przez nie przejeżdża ale nie tylko, również czuć je że aż nos wykręca a winnego nie ma. Przedsiębiorstwo wod-kan tego nie czuje i sielanka...
Komentarzy2
Wyświetleń822
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KtośWłocławek
Coś się pali w centrum. Na Kazimierza Wielkiego jest smog w
Coś się pali w centrum. Na Kazimierza Wielkiego jest smog w powietrzu i nie da się wysiedzieć przy otwartych oknach. Czuć spaloną gumę... Ktoś wie coś więcej?
Komentarzy1
Wyświetleń942
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Adam KwiatWłocławek
W nocy z piątku na sobotę dyżurny komendy odebrał
W nocy z piątku na sobotę dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o zakłóceniu porządku na cmentarzu w Sanoku. Policjanci z najbliższego patrolu byli na miejscu po kilku minutach. Na cmentarzu był spokój, ale wypatrzyli dwóch mężczyzn w pobliskiej ulicy. Dwaj młodzi ludzie byli wulgarni i agresywni w stosunku do policjantów....
Komentarzy0
Wyświetleń586
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~zadraWłocławek
STRATEGICZNE INWESTYCJE DLA MIASTA WŁOCŁAWEK: 1/GENERALNY
STRATEGICZNE INWESTYCJE DLA MIASTA WŁOCŁAWEK: 1/GENERALNY REMONT "JEDYNKI" Z WYPROWADZENIEM STUDZIENEK KANALIZACYJNYCH W PAS ZIELENI, A NIE JAK TO JEST OBECNIE W JEZDNI, GDZIE POPADNIE 2/GENERALNY REMONT KRUSZYŃSKIEJ Z WYPROWADZENIEM J.W. 3/GENERALNY REMONT ALEI KAZIMIERZA Z WYPROWADZENIEM J.W. 4/POZYSKANIE POPARCIA I BUDOWA STOPNIA WODNEGO...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~INWESTYCJE KONIECZNE !!!Włocławek
gdzie naprawią mi laptopa? szukam uczciwego specjalisty,
gdzie naprawią mi laptopa? szukam uczciwego specjalisty, który podejmie się naprawy.
Komentarzy1
Wyświetleń791
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DirtyWłocławek
Wczoraj wchodząc do mieszkania znalazłem pod drzwiami
Wczoraj wchodząc do mieszkania znalazłem pod drzwiami ulotkę pizzerii z ul. Nowcy, która w nazwie ma pechowy numer. Były w niej różne informacje o lokalu, np. "lokal klimatyzowany", podana była nawet strona www tego lokalu. Myślę sobie "zajrzę i zjem coś". Wchodzę i... klimatyzacja - jest, ale wyłączona, drzwi do lokalu otwarte,...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~klientWłocławek
Wklejam fragmencik art.zamieszczonego w Gazecie Prawnej,dla
Wklejam fragmencik art.zamieszczonego w Gazecie Prawnej,dla wzbogacenia wiedzy członków społeczności spółdzielni mieszkaniowych a ku przestrodze zarządów i ich administracji.Wierzę ,że GIODO zajmie się zagadnieniem właściwego zabeżpieczenia danych/a właściwie akt/ członków spółdzielni mieszkaniowych . cyt.z G.P."
Komentarzy0
Wyświetleń590
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~voxWłocławek
Trzeba uważać na blondynki, które siedzą za kierownicą.
Trzeba uważać na blondynki, które siedzą za kierownicą. Dzisiaj ok.11.06 na skrzyżowaniu ulic Warszawska-Chopina-Królewiecka -Starodębska jechała daltonistka CW 4***1 -zapaliło sie światło zielone a dama wjechała jakby nigdy nic. Dobrze,że jeszcze nie jest rok szkolny mogłoby dojść do tragedii.Kto dał tej osobie prawo jazdy?A...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~StachaWłocławek
Pan nie jaki Pałucki podobno jest Prezydentem Włocławka.
Pan nie jaki Pałucki podobno jest Prezydentem Włocławka. Czy to prawda ? Jakoś śmiem wątpić ponieważ nie słyszałem, dlaczego ??? Bo chyba nic nie robi dla nas Włocławian i Włocławka ???
Komentarzy3
Wyświetleń974
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez hose74Włocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA