Forum › Włocławek

ZNALEZIONO ZEGAREK !!! na rogu ulic Kilińskiego i
ZNALEZIONO ZEGAREK !!! na rogu ulic Kilińskiego i Mickiewicza we Włocławku dnia 12 lipca około godziny 12.30 . Informacje dla właściciela pod numerem tel. 0 504-189-723.
Komentarzy0
Wyświetleń646
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Andrzej DrzymalskiWłocławek
do użytkownika "bezrobotny niepełnosprawny" Drogi
do użytkownika "bezrobotny niepełnosprawny" Drogi uzytkowniku jesli pracowales na rowni z innymi pelnosprawnymi w zwyklym zakladzie /tj. nie bedacym ZPChr/ to chyle czola, ale jestem bardzo wkurzony faktem, ze jak grzyby po deszczu powstaja Zaklady Pracy Chronionej, ktore tak naprawde trudnia sie tym, co jest wrecz oksymoronem czyli Agencja...
Komentarzy0
Wyświetleń594
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~smailonWłocławek
W odpowiedzi na opinie radzik'a zawarta w moim poscie, ktora
W odpowiedzi na opinie radzik'a zawarta w moim poscie, ktora nizej przytaczam: "chyba nie wiesz co napisales... Nie bede CI nic tlumaczyl bo takie watki pojawiaja sie codziennie ale co do osob z grupa inwalidzka to troche przesadziles kolego. To ze ktos ma grupe inwalidzka to nie nadaje sie do pracy?? fakt pracodawca ma pewne ulgi ale czesto ci...
Komentarzy2
Wyświetleń787
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~smailonWłocławek
Cytuję odpowiedź ze straży miejskiej odnośnie jazdy
Cytuję odpowiedź ze straży miejskiej odnośnie jazdy rowerami. Cyt...Sent: Friday, April 20, 2007 2:04 PM Subject: Re: JAZDA ROWEREM W odpowiedzi na Pańskie pytania informuję, że zasady poruszania się rowerem po chodniku reguluje art. 33 ustawy Prawo o ruchu drogowym. Zgodnie z tymi przepisami kierujący rowerem jednośladowym jest...
Komentarzy2
Wyświetleń789
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~bogdanWłocławek
Mistrzostwo Polski-w montowaniu tablic i banerów. 1.Tablica
Mistrzostwo Polski-w montowaniu tablic i banerów. 1.Tablica z regulaminem korzystania z terenów zielonych umieszczona na rogu ulic św.Antoniego i Jagiellońskiej.Z pasa zieleni między dwoma jezdniami ul.Jagiellońskiej korzystają najczęściej miejscowe męty i pijaczki wszelkiej maści.Efekty-szybko skradziono blachę z tekstem regulaminu,...
Komentarzy0
Wyświetleń687
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~włocławianinWłocławek
właśnie przeczytałem o problemach młodych ludzi
właśnie przeczytałem o problemach młodych ludzi poszukujących pracy w naszym mieście.W tym temacie najlepsze "numery" są podczas konkursów na stanowiska pracy w administracji publicznej.Dziwnym zbiegiem okoliczności konkursy wygrywają zawsze osoby z kręgu bliższych lub dalszych krewnych lub znajomych miejscowych notabli.Często zdarza...
Komentarzy1
Wyświetleń654
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~włocławianinWłocławek
Choć jest już prawie 23godz.po przeczytaniu odechciało mi
Choć jest już prawie 23godz.po przeczytaniu odechciało mi się spać,postanowiłem odpisać i wyrazić swoją opinie.Współczuję Ci ale pisząc Ci mam na myśli wszystkich młodych szukających pracy w kraju i tych którzy musieli wyjechać za granice do pracy bo tu jej nie ma.Jestem człowiekiem starej daty,mnie w szkole uczono że...
Komentarzy0
Wyświetleń621
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~obserwator2 Włocławek
Witam! Ten post jest aktem desperacji, czymś, co nie
Witam! Ten post jest aktem desperacji, czymś, co nie zrobiłbym normalnie, piszę go zupełnie będąc trzeźwy, no chyba, że to całe zniechęcenie może mnie w jakiś sposób otumaniać. Skończyłem w tym roku liceum , co prawda w Toruniu, ale ten fakt był spowodowany chęcią nauki w mieście gdzie będę mieć kontakt z nauką,...
Komentarzy0
Wyświetleń720
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~smailonWłocławek
Jestem zdesperowany juz szukaniem tej pracy, byłem gotów
Jestem zdesperowany juz szukaniem tej pracy, byłem gotów nawet dojeżdżać 40'' w jedna stronę na rozpoczęcie pracy o 6 do firmy która ma siedzibę przy trasie na Płock, jak się dowiedziałem ze jest tam płaca 1,6tys PLN/m-c netto. Jestem gotów jeździć rowerem przez most na Grodzka, oszczędzając na czasie dopóki most jest...
Komentarzy3
Wyświetleń951
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~smailonWłocławek
Przeciez kazdy pojazd musi byc wyposazony w sygnal dzwiekowy,
Przeciez kazdy pojazd musi byc wyposazony w sygnal dzwiekowy, inaczej uwaza sie go za niesprawnego technicznie, czy to samochod, czy rower. A jesli chodzi o pseudorowerzystow, no chwila moi drodzy, ale jak sie nie zna przepisow o ruchu drogowym to nie powinno sie wsiadac na rower, a nie jedzie sobie taka "świeta krowa" na rowerze i mysli ze jak...
Komentarzy0
Wyświetleń595
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~MiROWłocławek
Każdego dnia spędzam kilka długich chwil w autobusach.Nie
Każdego dnia spędzam kilka długich chwil w autobusach.Nie należą one do przyjemnych. Jak jedzie młody kierowca to jeszcze można sobie posłuchać radyjka, ale jak prowadzi jakiś gbur to jest wielki problem żeby bilet kupić. i włączać radio w autobusach bo ktoś wam głośniki powyrywa!!!
Komentarzy0
Wyświetleń717
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~dexussWłocławek
Tyle się mówi o porządku na 3-go maja i co i nic nasi
Tyle się mówi o porządku na 3-go maja i co i nic nasi tzw.policjanci stali na rogu przy cygance i patrzyli jak grupa pijaków tańczy do muzyki puszczanej z okna pijanego debila,wizytówka miasta super-można przyjechać i oglądać naszą piękną starówkę brawa dla policji!!!!!
Komentarzy1
Wyświetleń792
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ciastekWłocławek
Może Straż Miejska zwróci uwagę na rowerzystów, którzy
Może Straż Miejska zwróci uwagę na rowerzystów, którzy szaleją po chodnikach.Dzisiaj o godzinie 9 na ulicy Bojańczyka rowerzysta wjechał na starsza panią. Dobrze,że jakas pani pomogła poszkodowanej i odprowadziła ja do domu. Prawdopodobnie rowerzysta był pijany.Czy na chodniku można czuć się bezpiecznie? chyba nie we Włocławku-...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~NWłocławek
Pod koniec ul. Zachodniej zrobiono wysypisko śmieci,gruzu i
Pod koniec ul. Zachodniej zrobiono wysypisko śmieci,gruzu i innych odpadów. Strasznie to wygląda.Zawalana jest łąka.Myślę że to nielegalne bez żadnego nadzoru.Czy w naszym mieście są jakieś służby porządkowe które czasem sprawdzają takie miejsca.Nasze miasto jest uznawane jako jedno z brudniejszych w regionie. A może Pan...
Komentarzy3
Wyświetleń958
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Michał KwiatkowskiWłocławek
Jestem tu na wakacjach i mam pytanie - co tu można
Jestem tu na wakacjach i mam pytanie - co tu można obejrzeć, zwiedzić? W 2 dni obskoczyłem chyba wszystkie najciekawsze miejsca (katedra, tama, bulwary, muzeum i kilka zasyfionych jezior) w okolicy i... nie mam co robic. Jestem tu już 4 ty dzień, jeszcze 2 tygodnie i boję się, że umre z nudów przed TV. Przecież tu nawet nie ma gdzie...
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~TurystaWłocławek
Jestem ciekawy kiedy włocławska policja ogłosi schwytanie
Jestem ciekawy kiedy włocławska policja ogłosi schwytanie podpalaczy biblioteki.samochodów, wind itd
Komentarzy0
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Z wielkiej chmury tyle co kot napłakał. Po czwartkowej
Z wielkiej chmury tyle co kot napłakał. Po czwartkowej konferencji PiS i zapowiedziach, można się było wszystkiego spodziewać. A tu nic. Całkiem normalnie. Może na wyróżnienie zasługują dwie interpelacje. Pierwsza z nich to radnego Dębczyńskiego, który prosił prezydenta o posprzątanie ścieżki rowerowej z igliwia i błota. Zdaje...
Komentarzy1
Wyświetleń804
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Halo-- myśliwi nikt nic nie napisał,a taką mieliście
Halo-- myśliwi nikt nic nie napisał,a taką mieliście rocznice, 85 lat Polskiego Związku łowieckiego. Była uroczysta msza w katedrze, odznaczenia i uczta w Kruszynie na lotnisku,nie pozwólcie aby przeszło to bez echa, wyrażcie swoje uwagi zachwytu, podziwu a może krytyki, myśle że ktoś sie odważy.Tu nie ma czego się bać, CZYŻBY...
Komentarzy0
Wyświetleń767
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MiłośnikWłocławek
Włocławscy kierowcy mało że nie znają przepisów (co 2
Włocławscy kierowcy mało że nie znają przepisów (co 2 nie potrafi poruszać się po mieście), to jeszcze na drodze zachowują się jak idioci. Ciągłe klaksony, wyzwiska i złośliwości. Gdzie kultura jazdy? Gdzie szacunek dla drugiego człowieka (pełnoprawnego uczestnika ruchu) gdzie rozum i dobre wychowanie??
Komentarzy3
Wyświetleń933
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KaniaWłocławek
Chciałabym złożyć serdeczne, serdeczne podziękowania dla
Chciałabym złożyć serdeczne, serdeczne podziękowania dla wszystkich osób pracujących na włocławskim oddziale położniczo- ginekologicznym. Nasz szpital zasługuje na ogromne uznanie a praca tych ludzi na wielki szacunek. Lekarze są mili, serdeczni a reszta personelu od pani salowej po panie położne cudowne. Powinni się mądrzy tego...
Komentarzy1
Wyświetleń742
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~izabelaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA