Forum Włocławek

juz pisałem o mpk , o bulwarach itd.....ale drodzy
juz pisałem o mpk , o bulwarach itd.....ale drodzy mieszkancy to nie jest normalne ze w płocku toruniu to sie buduje albo sie dba o takie miejsca jak np 3 maja czy wspomniane bulwary a u nas nie to cos w tym musi byc nie tak ze tego u nas sie nie robi jakies wałki ida albo zła organizacja kasy to nie mozliwe ze inne miasta potrafia a nasze...
Komentarzy3
Wyświetleń984
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ktosiekWłocławek
Oj tak Stenia masz racje, wstyd mówić, pisać a jeśli
Oj tak Stenia masz racje, wstyd mówić, pisać a jeśli komuś pokazać to już tragedia.Powinien być zakaz wejścia, postawić bramkę i wpuszczać tylko mieszkańców Włocławka gdyż oni już się przyzwyczaili.
Komentarzy1
Wyświetleń784
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~ZbyszekWłocławek
Nasze Bulwary są pięknie-zaniedbane. Jak mozna
Nasze Bulwary są pięknie-zaniedbane. Jak mozna pospacerować po czymś co przypomina skruszały beton a gdy powieje wiatr tumany kurzu się unoszą.Jak można zapraszać do Włocławka jaki wstyd cokolwiek pokazać.Nawet do katedry czy fary nie wiadomo którą strona dojść- mniejszy problem szybko dojechać ale jeżeli ktoś się uprze i...
Komentarzy1
Wyświetleń793
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~SteniaWłocławek
wczoraj było cos w tv o utworzeniu metropolij np.torunsko
wczoraj było cos w tv o utworzeniu metropolij np.torunsko -bydgoska a włocławek?? z kim bedzie towrzyc ?czemu naszego miasta nikt niechce ..... unas tylko sie buduje spacerniaki niedzielne takie jak obi :) i tego typu sklepy a zeby człowiek normalnie przeszedł np po starówce czy po pieknych bulwarach musi jechac do torunia albo płocka...
Komentarzy1
Wyświetleń828
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~ktosiekWłocławek
Normalnie szok jadąc naszymi mpk to czuje sie jak by
Normalnie szok jadąc naszymi mpk to czuje sie jak by kartofle wiezli albo cos gorszego normalnie paranoja albo czekam na busa i w ogóle nie przyjezdza na ta godzine, ah te nasze mpk ci kierowcy powini taczki z gnojem prowadzic
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ktosiekWłocławek
Bedzie kiedys w koncu linia MPK z michelina na Kazika? Bo
Bedzie kiedys w koncu linia MPK z michelina na Kazika? Bo miala byc ale cos to ucichlo...
Komentarzy1
Wyświetleń931
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~DamianWłocławek
Dzień dobry Dnia 25.05.2008r. o godz. 10:24 w Szpitalu
Dzień dobry Dnia 25.05.2008r. o godz. 10:24 w Szpitalu Wojewódzkim we Włocławku moja żona miała poród. Chciałem niezmiernie podziękować za wspaniałą i profesjonalną obsługę całego zespołu, a w szczególności Pani Joannie, położnej - niestety nie znam nazwiska ). Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za wspaniałą i...
Komentarzy2
Wyświetleń795
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Sławomir TroszczyńskiWłocławek
Mamy ponownie tragedie rodziny Michewicz[dzis zmarla
Mamy ponownie tragedie rodziny Michewicz[dzis zmarla zona],skladam wyrazy wspolczucia najblizszej Rodzinie a szczegolnie corka. Nie wiadomo co czlowieka moze w zyciu spotkac, a my spieramy sie niejednokrotnie o drobiazgi.
Komentarzy0
Wyświetleń769
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ZbyszekWłocławek
Nie narzekajcie, bo może być gorzej.To tylko ludzie
Nie narzekajcie, bo może być gorzej.To tylko ludzie pracują ja nie narzekam na swojego doręczyciela p.Wiesia. Zawsze z uśmiechem przynosi korespondencję.Nie było nigdy- a pracuje juz kilkanaście lat- aby korespodencja dotarła uszkodzona czy gdzieś po drodze "zboczyła".
Komentarzy0
Wyświetleń651
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~StachaWłocławek
Dzisiaj,ponownie ,byłem w ZUSie.Miałem dłuższą chwilę
Dzisiaj,ponownie ,byłem w ZUSie.Miałem dłuższą chwilę na to aby popatrzeć jak wszystko sprawnie się toczy w segmencie bezpośredniej obsługi interesantów.Toalety dla nas-petentów,czyściutkie,pachn ące aż przyjemnie tam wejść.Oczekując na załatwienie sprawy można napić się kawy z ekspresu,przekąsić coś słodkiego.i TO...
Komentarzy0
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~ZygmuntWłocławek
Niestety-brakuję"Mości Panu" tego
Niestety-brakuję"Mości Panu" tego najważniejszego-zdrowego,logic znego myślenia,a smród skarpetek widocznie musi być najbliższy jego właścicielowi.
Komentarzy0
Wyświetleń683
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~,Włocławek
Szanowny przecinku! Po pierwsze to nie jestem Twoim
Szanowny przecinku! Po pierwsze to nie jestem Twoim kolegą. Po drugie to szkoda, że tylko umiesz pisać a z czytaniem masz problemy. Spotkanie było zapowiadane na portalach sześć razy. Po trzecie pisanie i czytanie mnie nie męczy więc nie wysilam się. Po czwarte to rządy nie mają koloru chociaż często w nich jest wiele ciemnoty....
Komentarzy0
Wyświetleń786
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Prezydent podpisał ustawę dopuszczającą upadłość
Prezydent podpisał ustawę dopuszczającą upadłość Poczty Polskiej Prezydent podpisał dziś nowelizację ustawy o Poczcie Polskiej. Nowelizacja dopuszcza możliwość upadłości tego przedsiębiorstwa. Brawo Panie Prezydencie, nareszcie ten opieszały moloch zniknie.może na gruzach zdechłego molocha powstanie nowa instytucja,godna...
Komentarzy1
Wyświetleń724
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~mailWłocławek
poczta polska w wydaniu włocławskim jest mało sprawna,jest
poczta polska w wydaniu włocławskim jest mało sprawna,jest leniwa tzn.powolna i to w doręczaniu przesyłek a szczególnie listów.Włocławskie trąbki biją rekordy ale nie w szybkości a w spowolnianiu.Dlatego wiele instytucji,firm a szczególnie ZUS powinien poszukiwać rozwiazań usprawniających dostarczanie korespondencji.A może...
Komentarzy2
Wyświetleń876
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~freeWłocławek
Z wypowiedzi niejakiego Dionizego na włocławskich portalach
Z wypowiedzi niejakiego Dionizego na włocławskich portalach można wywnioskować,że to zagorzały zwolennik "lewej nogi" i jeden ze stałych bywalców przereklamowanego"Aleksandra", czy też przedstawiciel"młodej lewicy",która upodobała sobie ten lokal.Z imprez karaoke pokazywanych w TV Kujawy widać zresztą kto tam bywa.Jeżeli P.Pałucki...
Komentarzy3
Wyświetleń913
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Włocławek
Panie pośle Zbonikowski, to wielki wstyd. W tym wieku już
Panie pośle Zbonikowski, to wielki wstyd. W tym wieku już skleroza? A może to tylko kamuflowane cwaniactwo. Pan chyba zapomniał o tym, że pan rozpoczął walkę z prezydentem Pałuckim zanim jeszcze ten złożył ślubowanie. Marzenia o PiS-owskim komisarzu we Włocławku rozwiały się tak jak rozwiał się mit o prawie i sprawiedliwości w...
Komentarzy2
Wyświetleń957
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Czy wolno tak postępować? Wyrzucanie artykułów
Czy wolno tak postępować? Wyrzucanie artykułów broniących Prezydenta jest łamaniem praw człowieka. Konkurencyjny do tego, włocławski portal internetowy zaczyna być rubryką polityczną i toleruje wszystko co przeciwko Prezydentowi nawet podpisy nazwiskiem i imieniem Prezydenta obrażające homoseksualistów żeby wzbudzić do niego...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez szujaWłocławek
Poseł Zbonikowski wyraźnie się nudzi.Sam nic nie umie i
Poseł Zbonikowski wyraźnie się nudzi.Sam nic nie umie i poucza innych np. Pana Prezydenta. Jak tam j.angielski p. Pośle. Ale się Pan zaparł i niechce mi odpowiedzieć na moje pytania.Can one freely already discuss with the Lord English. Nara_ziut
Komentarzy2
Wyświetleń804
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~SzujaWłocławek
Co się dzieje we Włocławku?? Miłego słuchania,
Co się dzieje we Włocławku?? Miłego słuchania, konferencja z dzisiaj 15 maja, ale oczywiscie nigdzie nie mozna jej znalezc na wloclawskich stronach. http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/gfx/radiopik/files/Polskie%20Radio%20PiK%20-%20Wl oclawek%20referendum.mp3
Komentarzy0
Wyświetleń751
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez stasiu666Włocławek
MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!! Poczta Polska w naszym mieście
MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!! Poczta Polska w naszym mieście odnosi wspaniałe sukcesy. Można do nich zaliczyć również to,że list wysłany z inspektoratu ZUS we Włocławku w dniu 09.05 dotarł do adresata zamieszkałego kilkanaście ulic dalej w dniu dzisiejszym t.j.14.05 .Aż pięciu dni potrzebowali pocztowcy na wykonanie "usługi" .Brawo...
Komentarzy2
Wyświetleń852
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~freeWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA