Forum Włocławek

Gejom sie w głowach poprzewracało. To moja wina, że tak
Gejom sie w głowach poprzewracało. To moja wina, że tak mają. Ale po co sie z tym obnoszą. Czy to tak trudno zrozumieć ,że nie każdego to kręci. No jeszcze dziewczynki jak się całują po babinkach to może ujdzie. Na dodatek skarżą Prezydenta.
Komentarzy0
Wyświetleń659
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Ratusz we Włocławku dalej śpi. Pobudka ,wstawać z za
Ratusz we Włocławku dalej śpi. Pobudka ,wstawać z za biurek i rozejrzeć się po mieście. Panie Pałucki pchnij Pan umyślnego do Kowala,Baruchowa niech zobaczy jak Oni to robią, że tak tam ładnie a u nas taki syfilis.
Komentarzy2
Wyświetleń903
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
Otworzona nową tanią stację przy WIenieckiej PKS, ciekaw
Otworzona nową tanią stację przy WIenieckiej PKS, ciekaw jest czy jest ona tańsza w mieście czy nadal będzie królowac POCZTA na Kazimierza WIelkiego ze swoja stacja benzynowa ?!? Która jest tansza, albo inaczej czy jest jakas najtansza stacja paliw we Włocławku i gdzie ona jest ?
Komentarzy1
Wyświetleń714
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Janek ZapiekankaWłocławek
Polityczny dowcip tygodnia: - Dlaczego prezydent Kaczyński
Polityczny dowcip tygodnia: - Dlaczego prezydent Kaczyński nie chciał ratyfikować traktatu lizbońskiego? - Bo bał się, że mu brat wyjdzie za mąż.
Komentarzy2
Wyświetleń903
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Jan Długosz wg.opinii wielu historyków pisał bajki
Jan Długosz wg.opinii wielu historyków pisał bajki historyczne.Jeśli na tym opierają się zwolennicy budowy pomnika Króla Kazimierza w Kowalu to tylko w dowód nadania przez niego praw miejskich,a nie faktu narodzin.
Komentarzy0
Wyświetleń695
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Mały Kaziu.Włocławek
Mam prośbę.Jeżeli piszę swoją opinie na jakiś temat to
Mam prośbę.Jeżeli piszę swoją opinie na jakiś temat to rozumię ,że może ona być odrzucona przez moderatora.Ale ,czy dostanę odpowiedź na mój adres ,dlaczego odrzucono? Nara_ziut
Komentarzy3
Wyświetleń942
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
"gratulacje" dla osob ktore zrobily fotorelacje z
"gratulacje" dla osob ktore zrobily fotorelacje z "roztanczonych facetow"..tylko ze zdjecia nie maja prawie nic wspolnego z facetami....bo na 100 zdjec sa na kilku..a na reszcie sa baby ,same baby...czyzby chlopcy tak zle wygladali ze material zdjeciowy zostal ocenzurowany? Zdjecia poprostu sa nudne...
Komentarzy0
Wyświetleń674
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Szanowni Internauci, prosimy nie pisać obraźliwych opinii
Szanowni Internauci, prosimy nie pisać obraźliwych opinii pod adresem portalu www.q4.pl. My szanujemy konkurencję i cenimy to co robią, dlatego też nie będziemy publikować takich opinii Pozdrawiamy redakcja www.wloclawek.info.pl
Komentarzy0
Wyświetleń680
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez wloclawek.info.plWłocławek
Nie ja jeden nie mogę się przecisnąć z komentarzem na
Nie ja jeden nie mogę się przecisnąć z komentarzem na portalu sąsiedzie przez pisowską cenzurę, która działa na zasadzie prawa Kalego. Dlatego równolegle umieszczam tutaj swój komentarz do artykułu /q4/region/w sprawie cukrowni/19.03.2008 Pytanie na pytanie! Trudno nie zareagować na tak kontrowersyjne prowokacyjne...
Komentarzy0
Wyświetleń719
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Kobra303Włocławek
A moze ktos mi wytlumaczy dlaczego w tym roku mamy swieta w
A moze ktos mi wytlumaczy dlaczego w tym roku mamy swieta w marcu, lepiej by bylo gdyby byly w kwietniu cieplo no i dyngus bylby udany, od kogo to zalezy..
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~JollaWłocławek
A może by tak porozmawiac o rzeczach pozytywnych? To mniej
A może by tak porozmawiac o rzeczach pozytywnych? To mniej boli.
Komentarzy2
Wyświetleń855
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~RyszardWłocławek
Zastanawiam się, o którym stadionie we Włocławku mówi
Zastanawiam się, o którym stadionie we Włocławku mówi pan Engel?Kujawiak w latach 70-tch nie pomieścił 25 tysięcy kibiców , chyba pomylił miasta - i to ma być wiarygodna reklama Kujawiaka?
Komentarzy2
Wyświetleń940
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~StachaWłocławek
Nędzne kopie filmów w Multikinie Dlaczego w naszym
Nędzne kopie filmów w Multikinie Dlaczego w naszym mieście, w Multikinie puszczane są najgorsze (najtańsze) kopie filmów?? W takim Poznaniu (często tam bywam) kopie są normalne, ostre, łądne. U nas, we włocławskim multikinie to po prostu tragedia i totalne lekceważenie widza!!! Skoro bilet kosztuje tyle samo, to dlaczego u nas jest...
Komentarzy0
Wyświetleń730
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Polecam P.Sz.... /nowej dyrektor/sklep medyczny przy
Polecam P.Sz.... /nowej dyrektor/sklep medyczny przy ul.Starodębskiej/obok cukierni Szylinga/-oferują duży wybór. Jest możliwość refundacji z NFZ.
Komentarzy0
Wyświetleń751
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~julekWłocławek
Może na nowej posadzie P.Szparaga zafunduje sobie perukę?
Może na nowej posadzie P.Szparaga zafunduje sobie perukę?
Komentarzy3
Wyświetleń978
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~juliaWłocławek
Czy przepis ten dotyczy także ulicy Ceglanej a szczególnie
Czy przepis ten dotyczy także ulicy Ceglanej a szczególnie posesji 13/15 gdzie ustawiony jest i Toi z którego nieczystości nie są wybierane nawet 2 tygodnie, czy jest możliwość na bazie tych przepisów możliwość podłączania kanalizacji do mieszkań .Według przepisów niby tak ale.... W tych rejonach, w których istnieje sieć...
Komentarzy0
Wyświetleń692
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~mandragonaWłocławek
Czy władze miasta z Pałuckim na czele nie widzą brudu na
Czy władze miasta z Pałuckim na czele nie widzą brudu na ulicach?Czy dostrzegają tylko czubek własnego nosa? Trzeba być ułomnym żeby nie dostrzegać brudnych ulic i tolerowania naklejania na wszystkim różnego rodzaju ogłoszeń i plakatów. W środmieściu oklejona jest każda lattarnia,każda rynna i elmenty ogrodzeń.Czas obudzić...
Komentarzy1
Wyświetleń761
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~ten samWłocławek
Witam. Poszukuje firmy/zakladu gdzie moglbym wyprostowac
Witam. Poszukuje firmy/zakladu gdzie moglbym wyprostowac felge aluminiawa. Jedynie znlazlem na Okrzei (naprzeciw Netto), ale tam wolaja tyle co za nowa. Prosze o pomoc, pilne. Z gory dzieki
Komentarzy1
Wyświetleń755
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~TomekWłocławek
Praca we Włocławku jest, ale tylko dla tych co mają
Praca we Włocławku jest, ale tylko dla tych co mają znajomych na dobrych posadach. Przykład Anwilu, gdzie był wakat na 7 miejsc. Jak sie okazało, miejsca przed rozmowami kwalifikacyjnymi już były zajęte. Była mocna grupa nacisku np. jedną posadę otrzymał syn kierowcy prezydenta Włocławka. Po co tylko ludziom zawracają głowę...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~xlWłocławek
Wróciło stare. I mamy juz nowego dyrektora OSiRu-jest to
Wróciło stare. I mamy juz nowego dyrektora OSiRu-jest to niespełniona posłanka Szparaga.Wiadomo komu zawdzięcza tę posadkę- prezydentowi i jego kolesiom.Kandydowały jeszcze inne osoby- bardziej znające się na sporcie i mające za sobą typową działalność związaną ze sportem.Czyżby się naraziły w przeszłości prezydentowi? To...
Komentarzy0
Wyświetleń651
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~OloWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA