Forum Włocławek

Wschodząca gwiazda ... czy ostatni promyk? W dniu 11
Wschodząca gwiazda ... czy ostatni promyk? W dniu 11 stycznia o godzinie 9.00 wznowiono obrady XIII sesji Rady Miasta. Została ona przerwana w dniu 28 grudnia ub.r. w trakcie dyskusji nad projektem budżetu, ponieważ radni mieli mało czasu na zapoznanie się z projektem a Komisja Budżetowa ze wszystkimi wnioskami. I pewnie by się toczyła...
Komentarzy0
Wyświetleń693
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Dionizy (1)Włocławek
Plotki o Anwilu to fakty potwierdzone tym,że US wystawił na
Plotki o Anwilu to fakty potwierdzone tym,że US wystawił na sprzedaż nic nie warte akcje klubu,zamiast zająć się normalną procedurą egzekucji długów.Może fakt zatrudnienia w Anwilu brata nazczelnika US uniemożliwia takie działanie. Każda inna firma w kraju mająca takie kłopoty z finansami dawno była by zniszczona przes Urząd...
Komentarzy0
Wyświetleń740
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kibicWłocławek
witam jestem zainteresowana wynajeciem jakigos miezkania mam
witam jestem zainteresowana wynajeciem jakigos miezkania mam syna i meza na terenie wloclawka moze byc nawet stara zabudowa z gory dzieki prosze o dokładne adresy
Komentarzy0
Wyświetleń713
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~izaWłocławek
ile wreszcie uzbierał wloclawek na wosp?
ile wreszcie uzbierał wloclawek na wosp?
Komentarzy0
Wyświetleń730
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~polaWłocławek
Cos z tymi finansami musi byc.W kazdej plotce jest jakas
Cos z tymi finansami musi byc.W kazdej plotce jest jakas prawda.a moze ktos wie co sie dzieje w Anwilu.
Komentarzy0
Wyświetleń699
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~zdzichWłocławek
chyba cos z tymi finansami Anwilu jest bo coraz glosniej sie
chyba cos z tymi finansami Anwilu jest bo coraz glosniej sie o tym mowi. Moze ktos cos wie.
Komentarzy0
Wyświetleń788
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wek Włocławek
Czy to prawda, że mają być sprzedawane udziału WTK ANWIL
Czy to prawda, że mają być sprzedawane udziału WTK ANWIL bo jest konkretnie zadłużony ?? Chodzi podobno o ok 70% udziałów. Kurde, niech taki Pan Krauze wykupi udziały i zespół rozwiąże. :(((
Komentarzy0
Wyświetleń766
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~KibicWłocławek
Dionizy jesli wiesz ktorzy to radni nie maja czasu zajac sie
Dionizy jesli wiesz ktorzy to radni nie maja czasu zajac sie budzetem to napisz,jesli nie pelne nazwiska to inicjaly,podyskutujemy i moze wielebni radni wezma sie do roboty gdyz przypomna sobie ze kazdy dzien zbliza ich do wyborow.Tak lekkiego chlebka to juz miec nie beda.
Komentarzy0
Wyświetleń733
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~wiechWłocławek
Ale przy okazji debaty budżetowej dowiedzieliśmy się, że
Ale przy okazji debaty budżetowej dowiedzieliśmy się, że nie ma już w radzie Klubu Radnych Bloku Troski o Włocławek, że we Włocławku powstało nowe stowarzyszenie Włocławskie Forum Rozwoju, że radni dzielnicy Mielęcin-Michelen nie potrafią wywalczyć inwestycji na swoim osiedlu. Nie obyło się też bez osobistych kąśliwych...
Komentarzy1
Wyświetleń780
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Dionizy (cz.2)Włocławek
Budżet konsumpcyjny czy inwestycyjny ... czyli od przerwy do
Budżet konsumpcyjny czy inwestycyjny ... czyli od przerwy do przerwy XIII sesja Rady Miasta Włocławek rozpoczęła się w dniu 28 grudnia 2007 o godzinie 9-tej z drobnym poślizgiem. Radni zaczęli sesję od przełożenia punktu, w którym mieli zajmować się budżetem, na koniec obrad. I przewidziano bezbłędnie. Nie było szans na...
Komentarzy0
Wyświetleń805
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Dionizy (cz.1)Włocławek
Witam Jestem zainteresowany kupnem domu do remontu (do
Witam Jestem zainteresowany kupnem domu do remontu (do 100m2) z działką do 1000 m2 we włocławku bądź jego okolicach .Prześledziłem już wszystkie włocławskie agencje nieruchomości i nie ma zadnej ciekawej oferty . Może ktoś z Państwa wie czy ktoś ma na sprzedaż taką nieruchomośc . Bardzo proszę o sygnały na maila :...
Komentarzy0
Wyświetleń762
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~domi1Włocławek
Drodzy mieszkańcy szukam w naszym mieście zakładu bądż
Drodzy mieszkańcy szukam w naszym mieście zakładu bądż firmy zajmującej się renowacją starych mebli. Proszę o pomoc.Dzięki
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~piotr ykowiczWłocławek
na drodze do Wieńca na drzewach wiszą do tej pory plakaty
na drodze do Wieńca na drzewach wiszą do tej pory plakaty wyborcze pana byłego prezydenta włocławka . Ciekawa czy to już kampania wyborcza na następne wybory??????
Komentarzy2
Wyświetleń940
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~skrętek bladyWłocławek
ciekawe,ze główny włocławski portal wskazując
ciekawe,ze główny włocławski portal wskazując kandydatów na sportowca roku wyróżnia ludzi, których z włocławkiem nie łączy nic innego jak tylko kontrakt vide chociażby koszykarze. We włocławku jest bardzo bardzo wielu przedstawicieli innych, mniej medialnych dyscyplin, którzy liczą się w świecie. Może w końcu zacznijmy tutaj...
Komentarzy2
Wyświetleń947
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~marek barańskiWłocławek
W sobote bylem w rzekomo ekskluzywnym klubie Vintage.bylem
W sobote bylem w rzekomo ekskluzywnym klubie Vintage.bylem tam pierwszy raz i ostatni.bezmozgowcy,ogry ktorzy tam sa ochrona skutecznie zniechecily mnie aby tam przychodzic.ten element ktory z ochrona nie ma duzo wspolnego zachowuje sie w sposob skandaliczny.zenada:/
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Alan StarskyWłocławek
DO OSÓB KTORE ZAKUPIŁY MIESZKANIA W FIRMIE "***" W
DO OSÓB KTORE ZAKUPIŁY MIESZKANIA W FIRMIE "***" W BUDOWANYM BUDYNKU PRZY UL. STODÓLNEJ 39-41 Zwraca się do wszystkich osób, które czekają na odbiór mieszkań w budynku przy ul. Stodólnej 39-41 budowanym przez firmę "***". W związku z nie dotrzymaniem terminu i nowymi aneksami, które już otrzymali lub otrzymają przyszli...
Komentarzy0
Wyświetleń615
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~AndyWłocławek
czy nie pora zadac sobie pytanie co szanowny pan senator
czy nie pora zadac sobie pytanie co szanowny pan senator andrzej p zrobil do tej pory dla wloclawka? pokazal sie kilka razy na anwilu zdobyl stolek i teraz bierze pensyjke i cicho siedzi. WSZYSTKIM!!!!!
Komentarzy2
Wyświetleń968
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~zdzislawWłocławek
Polecam sklep D...R z RTV.Miła i uprzejma obsługa.
Polecam sklep D...R z RTV.Miła i uprzejma obsługa.
Komentarzy1
Wyświetleń855
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~leoWłocławek
Czy nie denerwuje was samochód "taki żółty z
Czy nie denerwuje was samochód "taki żółty z głośnikiem" co po mieście jeździ? Powiedzmy to, że tam sobie coś puszcza to nie mam nic do tego bo i tak nie słyszę wole muzykę w samochodzie, ale jak jedzie 30-40km/h to mnie denerwuje bardzo.
Komentarzy0
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~BartWłocławek
To nie jest wcale taki zły pomysł, aby na Wigilię Pan
To nie jest wcale taki zły pomysł, aby na Wigilię Pan Prezydent zaprosił mieszkańców Wrocławia. Problem w tym kto zaprosi na Wigilię nas, sierotki z Włocławka?
Komentarzy2
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~DionizyWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA