Ile jest w tym prawdy?

Znalezione dziś w internecie .Czy to prawda ?Panowie i Panie dziennikarze nie pisać że masełko zdrożeje albo że jakiś dziad odlał się na murek .Temat do sprawdzenia czy prawdą jest to co teraz wklejam?
Zbigniew Stonoga
16 godz. ·
Zbigniew Stonoga napisał do Państwa.
Cytuję.
" Gigantyczne oszustwa z udziałem funkcjonariuszy publicznych.
W PiS Polsce, a wcześniej platformowym syfie wsadzają do więzień kogo się da i to niezależnie od dowodów- te gdy ich braknie wyprodukują lizodupy Ziobry z ABW, CBA lub CBŚ a w sprawach mniejszego kalibru zadba o dowody starszy posterunkowy o ile nie będzie rozkazu produkcji konfetti.
Tymczasem we Włocławskim więzieniu PiS interes ma się bardzo dobrze. Ponad rok temu wymieniano więzienne okna, co by złodzieje lepiej widzieli przyszłość zza krat. Zaprzyjaźniona firma słup- specjalista od montażu okien niczym Reksio w bajkowej czołówce produkowała faktury za usługę wymiany okien podczas gdy w rzeczywistości to osadzeni obrabiali stolarkę okienną w zamian za dodatkową paczkę czy widzenie.
To, że osadzeni pracują bezpłatnie na rzecz więzienia jest szalenie wychowawcze i nie ma co szukać dziury w całym, ale już to, że ich praca służy administracji do wyłudzania pieniędzy ze Skarbu Państwa i Funduszy Unijnych kwalifikuję więzienników do zamknięcia w więzieniu i to z tej strony klapy od której nie ma zamka. Gdy wierchuszka Włocławskiego pierdolnika kasuje dziesiątki tysięcy ukradzionych Ziobrze, małe pchełki i pioneczki też zarabiają swoją dolę.
Na przykład wychowawca Włocławskiego pudła Sebastian Radzikowski proponuje aż dwie nagrody w pakiecie za złożenie podpisu pod dokumentem, który dowodzi, że dany osadzony uczestniczył w kursie czy szkoleniu którego nigdy faktycznie nie było.
Na koniec bajki z Włocławka wspomnieć jeszcze należy o murze, co to zdobi każdą puchę i chroni społeczeństwo przed bandytami. Ten mur we Włocławku jest bardzo solidny a skoro solidny to i bardzo drogi.
Reksie, które tam stemplowały faktury służące do wyrywania kasy z Ziobrowego portfela tak się zagalopowały, że jak jakiś nierób z BSW sprawdzi te kwity to zobaczy, że mur bardzo jest solidny bo kosztował więcej niż antyterrorystyczne zapory pod Pentagonem.
A mury runą, runą, runą..
Pozdrowienia z więzienia
Wasza Stonoga
Na koniec jeszcze zasady postępowania z ludźmi, którzy zwracają uwagę Dyrektorowi na mafijne praktyki.
Gdy Łukasz Pupkowski odmówił podpisania kilku lipnych kwitów z treści, których wynikało, że brał udział w szkoleniach, których nigdy nie było okazało się, że jest pod wpływem narkotyków i musi zostać ukarany więziennymi karami.
Poddano go testom na obecność substancji zabronionych w moczu i jakże by inaczej nafurany był do bólu.
W narkotykowych jednak majakach poddał się dodatkowym testom z krwi niemniej jednak te z więziennych pasków, dawno przeterminowanych i bez jakiegokolwiek atestu wystarczyły by chłopaka wrzucić na izolatki.
Krew pobrano natychmiast 4 listopada, a zakład medycyny sądowej przy M. Skłodowskiej-Curie 9 w Bydgoszczy po 15 dniach nadesłał wyniki, że krew więźnia czysta była jak krew noworodka jeśli chodzi o narkotyki.
Sęk jednak w tym, że dopiero 16.06.2017 roku murgrabia dyrektorek Włocławskiej puchy zameldował posłusznie, że krew była czysta.
No cóż trzeba przywołać słowa platformowej kobyły " Sorry taki mamy klimat"
Zwolnić i zamknąć trzeba paru bucy z Włocławskiego więzienia."

7 komentarzy

LALA20


A pisałem, ostrzegałem.
Dwa dobre browary + zioło, wystarczy.
Ty swoje, zioło + 0,7 litra.

P.S.
Prześpij się z Krychą, ona jest odporna na wszystko.

8 1
ID:72530

gość-80679

@-Wolność

To Ty teraz z pierdla piszesz?

2 1
ID:72532

gość-83325

Zbysiu S jest niepełnosprawny umysłowo. Byłbym w stanie gościowi wierzyć gdyby nie to że przestało mu się podobać rozkradanie państwa gdy jego samego czerwoni koledzy odsunęli od krojenia tortu. Może i usiłowano go udupić potem na siłę, ale nie chce mi się wierzyć że dla tego że był niewinny jak łza. Pokąsał rękę która go karmiła i ponosi tego konsekwencje do dziś.

8 1
ID:72533

gość-91947

@~LALA20: A Ty w Niemczeech nie siedzisz ?Na wybory sprzedawczyku na Makrelę albo nieuka Schultze głosować .Burkę kupić bo wam na razie powoli ciapate pokazują kto rządzi w Niemczech .Także Ciebie sprawy Polski nie powinny interesować w czasie wojny zdrajców golono na łyso .

1 5
ID:72549

WOLNOŚĆ

@~LALA20: Nie zasiedziałeś się za bardzo w tej jak opisujesz katoPolsce?Spierd... do siebie muslimom jaja bujać .Czasy Platfusiarni nie wrócą a przecież wiemy doskonale o Twoich wywodach politycznych .Masz teraz socjalizm jak w Niemczech tylko z tą różnicą że w Polsce przyjmowani są Ukraińcy którzy pracują a Niemczech wasza ruda dama przyjmuje śmieci ludzki na zasiłki .

0 7
ID:72550

gość-26392

@~LALA20: A jak jest w Twoim kraju .Bo w Anglii mają tak w Polsce mają tak a w Niemczech kto bardziej leje po mordach Turki czy Pontonowcy ?Nie powiesz mi że w tej dziurze po 21 przejdziesz parkiem niedlugo Niemcy będą do 16 robić zakupy i siedzieć w domach bo sa tak osrani tolerancją którą pokazują wam ciapate.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=67&v=gwWGUAxXUi4

0 5
ID:72556

LALA20


@ Wolność
gość- 91947
gość-26392

Troszkę z biologi - czy pantofelek ma mózg?,oczywiście że nie ma. Wy też mózgów nie macie.

Wasza wiedza jest oparta na echach z ogólnie dostępnych mediów, nieuki.
Wam być może pomógłby doktor Galen, psychole.

P.S.
Nauczcie się poprawnie budować zdania, Goci- barbarzyńcy.

P.S.
Znam kilku przyzwoitych muzułmanów. Przyjedżcie tu do Bundes i powiedzcie im to wszystko w oczy,
a ja to przetłumaczę.

3 0
ID:72567


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA