Drewno glamour

Drewno to materiał z duszą. Zapisana w każdym słoju historia, unikalna, naturalna barwa sprawiają, że surowiec ten ma swoich zwolenników zarówno wśród tradycjonalistów, jak i amatorów nowoczesnego stylu. Podłogi drewniane Parquet marki Wicanders stwarzają nieograniczone możliwości kreowania wnętrza. Klasyka przeplatana nowatorską nutą, miejski szyk złagodzony naturalną paletą barw, wyrafinowana elegancja w akompaniamencie odważnych faktur - to niektóre z kompozycji, które, nie tylko profesjonalny architekt, będzie w stanie urzeczywistnić przy zastosowaniu okładziny podłogowej Parquet marki Wicanders.

Wyobraźnia projektanta to warunek wykonania nieszablonowej aranżacji. Jej urzeczywistnienie wymaga jednak odpowiednich materiałów, które odporne na upływ czasu oraz sezonowych trendów, przez lata pozostaną równie aktualną ozdobą domowego wnętrza. Podłogi drewniane Parquet marki Wicanders, dzięki bogatej palecie barw i faktur, pozwolą na urzeczywistnienie oryginalnych projektów – zarówno tych inspirowanych klasyką, jak i kulturą pop -art.

Naczelną zasadą w projektowaniu wnętrz glamour jest … brak zahamowań, otwarty umysł na eksperymentowanie barwą, formą i kształtem. Wnętrza urządzone w tym stylu są wynikiem inspiracji barokowym przepychem, subtelnie przełamanym nowoczesną formą. Drewno jest surowcem, który doskonale odnajdzie się w takim aranżu. Fantazyjne fotele i sofy w stylu pop-art, zwariowane obrazy i grafiki oraz awangardowe lampy to nuta ekstrawagancji, która doskonale współgra z naturalną urodą surowca. Drewniane podłogi marki Wicanders w nieszablonowej kompozycji glamour odegrają niesamowicie ważną rolę. Głębokie, nasycone barwy, efektowna faktura oraz precyzja wykonania każdej poszczególnej deski podkreślą atmosferę wystroju, uwypuklając efektowne kontrasty dekoracyjne, bez których styl glamour nie może istnieć. Połyskujące, złote i srebrne elementy, kryształowe żyrandole i obłędnie wzorzyste tapety będą się z pewnością dobrze prezentować w zestawieniu z podłogami drewnianymi Premium & Royal oraz podłogami drewnianymi Classic marki Wicanders. Ekskluzywny charakter tych kolekcji, bazując na stonowanych barwach utrzymanych w palecie szarości, ziemistych brązów i naturalnych kolorów dębowych desek, doskonale koresponduje z miejskim szykiem. Zwolenników geometrycznych akcentów zachwyci z kolei podłoga z kolekcji Fineline marki Wicanders.

Nie bez powodu drewno pozostaje jednym z najczęściej wykorzystywanych surowców przez architektów. Plastyczna uroda materiału sprawia, że wykonane z niego okładziny podłogowe niezależnie od stylu, w jakim planujemy urządzić dom, apartament czy mieszkanie będą dopełniać koncepcję pomysłowej aranżacji. Odporne na upływ czasu i kaprysy mody podłogi drewniane Parquet marki Wicanders pozostaną równie efektownym elementem wystroju nawet po wielu latach użytkowania.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..