Dekoracje dla domu 100% handmade - Vayola-art

Oryginalne ozdoby, urocze tekstylia do pokoju dziecięcego i sypialni to tylko niewielka ilość ozdób, dodatków i pięknych niespodzianek, które możemy znaleźć w sklepie Vayola-art. 


O wiele przyjemniej spędzamy czas w ładnych wnętrzach, klimatycznych, przytulnych i cieszących oko. Warto więc zmienić lub dodać charakteru własnemu mieszkaniu wprowadzając do niego designerskie gadżety. Udekorowany dom w niebanalny sposób pozwala nam wyrazić siebie i spędzać czas w miłej scenerii. Takie niebanalne ozdoby do domu, sypialni i dziecięcego pokoju oferuje sklep internetowy Vayola-art. Oryginalne poduszki, łapacze snów czy filcowe tulipany, które nadają wnętrzu ciepła i charakteru to tylko namiastka piękności, które możemy tam znaleźć. Walorem przedmiotów jest ich ręczne wykonanie, dbałość o szczegóły i dopracowanie.

Vayola-art to moja pasja i mój sposób na życie. Vayola-art działa oficjalnie na rynku włocłwskim od kilku miesięcy jednak tworzeniem zajmowałam się od zawsze. Kreatywność towarzyszyła mi już kiedy jako małe dziecko spędzałam wakacje u dziadków. Nigdy nie lubiłam się nudzić i tak jest do dziś. Wiele lat później już jako młoda mama zaczęłam pasjonować się wystrojem wnętrz, by jak najlepiej urządzić pokój swojego synka. Stąd pojawił się pomysł na samodzielne wykonanie literek imiennych i kolejne dekoracje. Zacięcie do tworzenia różnych pięknych rzeczy przekształciło się w pomysł stworzenia domowej pracowni rękodzieła. I tak powstała Vayola-art. - opowiada Pani Wioleta, właścicielka Vayola-art.

W ofercie Vayola-art znajdziecie bardzo zróżnicowany, ale uroczy i oryginalny asortyment. Mnóstwo produktów dla dzieci, ale i dorosłych: dekoracje dziecięcego pokoju, dekoracje świąteczne czy prezenty okazjonalne np. na ślub.

Wszystkie produkty ze strony Vayola-art tworzone są z pasją i dbałością o każdy detal. Materiały z których wykonane są przedmioty, to głównie miękki, puszysty filc oraz delikatna bawełna. Większość produktów tworzonych jest na zamówienie, w ofercie znajdziecie m.in.: literki imienne, girlandy do dziecięcego pokoju, ścienne zawieszki dekoracyjne, poduszki, kocyki, ochraniacze na pasy, ramki na zdjęcia, ramki ozdobne, tulipany, eko torby, pluszaki, łapacze snów.

Oferta ciągle będzie poszerzana, w niedługim czasie pojawią się także okładki na książeczki zdrowia, girlandy do wózków, karuzele nad łóżeczko czy filcowe książeczki kreatywne. Zachęcamy także do przesyłania informacji o Waszych zapotrzebowaniach, może są dekoracje, których nie ma na stronie, wystarczy więc napisać a być może Pani Wioleta zrealizuje Wasz pomysł.

Więcej na:http://vayola-art.pl, oraz https://www.facebook.com/vayolaart86/?fref=photo

Jeśli chcecie się przekonać namacalnie jak wyglądają produkty z pracowni Vayola-art zapraszamy na dni Włocławka, można będzie obejrzeć i zakupić asortyment na Jarmarku Włocławskim. 

Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Radni jednomyślnie przegłosowali zmieniony budżet

Regionalna Izba Obrachunkowa zobowiązała Radę Miasta, aby do 13 marca poprawiła..

Chcą pobudzić lokalną gospodarkę i wesprzeć inwestorów

W czwartek 8 marca Nowoczesna Włocławek, zorganizowała konferencje prasową z..

Bez kolejek w Wydziale Komunikacji, SLD ma propozycje

Wielu mieszkańców skarży się na problemy z załatwianiem spraw w Wydziale..

Nowoczesna walczy ze smogiem, zacznie od edukacji

Na konferencji 1 marca Nowoczesna przedstawiła nową inicjatywę, która dotyczy walki..

Nowoczesna: „Projekt in vitro na ostatniej prostej"

Włocławscy działacze partii Nowoczesna złożyli pod koniec listopada obywatelski..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..