Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni - Konkurs
9 listopada (piątek) w ramach ENEMEF wyświetlona zostanie powtórka Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni. W repertuarze znajdą się wszystkie części trylogii, poszerzone o kilka godzin scen, które nie znalazły się w zwykłych wersjach.
Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni został zagrany po raz pierwszy w sierpniu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem (frekwencja w całej Polsce sięgnęła blisko 22 tysięcy osób). W odpowiedzi na prośby o powtórkę niedługo przed premierą Hobbita zostanie zorganizowana druga edycja tej nocy, dzięki czemu fani trylogii Tolkiena będą mieli szansę ponownie przenieść się do Śródziemia na 12 godzin.
Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl wspólnie z ENEMEFem i Multikinem organizuje konkurs, w którym do wygrana jest pięć pojedynczych wejściówek na Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni – zobacz szczegóły konkursu
Repertuar Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni:
- Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (wersja reżyserska)
- Władca Pierścieni: Dwie Wieże (wersja reżyserska)
- Władca Pierścieni: Powrót Króla (wersja reżyserska)
Filmy na ENEMEFie zostaną pokazane z kopii cyfrowych w idealnej jakości dźwięku i obrazu.
Bilety w cenie od 20 do 29 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.