Weekendowe kursy motorowodne

Opensailing zaprasza wszystkich chętnych na weekendowe kursy motorowodne. W najbliższym czasie kursy zostaną zorganizowane we Włocławku i Płocku. Po szkoleniu uczestnicy zdobywają międzynarodowe certyfikaty ISSA oraz na patenty państwowe.


Program szkolenia składa się z zintegrowanych bloków szkoleniowych. Główny nacisk kładziemy na praktyczną stronę szkolenia. Typowe organizowane przez nas kursy Sternik Motorowodny i Inland Power Yacht Skipper oraz Morski Sternik Motorowodny (Inshore Power Yacht Skiper) trwają odpowiednio jeden lub dwa weekendy i są zakończone egzaminem w ostatnim dniu szkolenia. Uczestnik może uzyskać po takim szkoleniu dwa patenty: polski i międzynarodowy ISSA, lub aplikować tylko o jeden.

Sternik Motorowodny to podstawowy polski patent motorowodny. Jeśli Chciałbyś pływać na motorówce lub na skuterze wodnym, ten kurs skierowany jest właśnie dla Ciebie. Na kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie, a czerpać z tego wiele przyjemności. Patent sternika motorowodnego jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Certyfikat Inland Power Yacht Skipper potwierdza umiejętność samodzielnego kierowania łodzią motorową w żegludze rekreacyjnej po wodach śródlądowych i do 2 Mm od brzegu. Daje możliwość holowania narciarza wodnego i pływających sprzętów rekreacyjnych. Szkolenie obejmuje także prowadzenie skuterów wodnych bez ograniczenia mocy. Patenty ISSA spełniają wymogi określone dla międzynarodowych certyfikatów ICC (International Certificate of Competence) opisanych w Rezolucji Nr 40 z 16 października 1998r., wydanej przez Komisję d/s Transportu w Europie, będącą częścią Komisji Ekonomicznej ONZ, jako International Certificate for Operators of Pleasure Craft.

Kursy motorowodne odbędą się we Włocławku i Płocku na przełomie maja i czerwca. Kurs Sternik Motorowodny w terminie 02 - 04.06.2017 (WEEKEND) a kurs Morski Sternik Motorowodny 27-28.05.2017 cz. 1 i 03-04.06.2017 cz.2 (2 WEEKENDY). Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie www.opensailing.com
2 komentarze

....

Oo super coś innego :) fajnie ze coś takiego jest w naszym regionie.

1 0
ID:71408

gość-18266

ekstra

1 0
ID:71409


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Działacze SLD są zadowoleni ze spotkań z mieszkańcami

Choć frekwencja nie była oszałamiająca, włocławscy działacze SLD chwalą sobie..

Działacze PiS krytykują funkcjonowanie szpitala

Poseł Joanna Borowiak i radny sejmiku Wojciech Jaranowski skrytykowali sytuację, jaka..

Powołano do życia Stowarzyszenie Radnych Województwa

Z inicjatywy obecnego i byłych przewodniczących sejmiku zostanło powołane..

Radni lewicy wyruszają na spotkania z mieszkańcami

Klub Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej zaprasza mieszkańców Włocławka na  ..

Poseł Zbonikowski skłamał w oświadczeniach majątkowych?

Poseł PiS może mieć kolejne kłopoty. Jak poinformowała Prokuratura Krajowa, zostało..

Dziennikarstwo obywatelskie

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

Polska moich marzeń cz.5

Nadchodzi wielkimi krokami finisz tego licytowania się na fantastyczne pomysły...