Wyniki IX kolejki WLKA

W sobotę i niedzielę zostały rozegrane mecze Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.

FOLPAK – IGLOO-MARK/TINEX 89-74 (20-19,14-21,21-17,34-17)

Folpak: SKOWROŃSKI 25(2), TRADECKI 19(3), FRONTCZAK 23(1), LELEWSKI 3, KORPALSKI 4, BADYNA 3(1), ZIEMIANOWICZ 3, SZYSZKA 9(2) - TR. MARCIN PIEKARSKI
Igloo-Mark/Tinex: WIECKIEWICZ 0, MARKIEWICZ 5(3), CICHORSKI 17, PROKOPIAK 2, SZEPCZYŃSKI 12, KOWALEWSKI 16, GICZEWSKI 6, KRÓL 12(2), JAROSZEWSKI 4, KUBASZKIEWICZ 0 - TR. DARIUSZ KACZMAREK

PWSZ RENOMA – THE GLIDS WIELGIE 107 – 75 (29-11,32-20,16-20,30-24)

PWSZ Renoma: JENDRZEJEWSKI 10, ZAKRZEWSKI 4, KRETKOWSKI 12, LEWANDOWSKI 9, WŁODARCZYK 6, KOWALSKI 6, SPRYSZYŃSKI 10, KWIATKOWSKI 16, ROJEWSKI 13, KRĘCICKI9, LEWCZYK 12(2) - TR.MACIEJ ŻYWICZKA
The Glids: ŁOWICKI 14(1), SOBIECH 23, KALOSKI 4, KACZOROWSKI 8(1), MAJEWSKI 21(1), MODRZEJEWSKI 5 - TR. KRYSTIAN GĘSICKI

LTP BASKET LUBANIE – ANRO 53-75 (19-18,11-23,7-16,16-18)

LTP Lubanie: STEFANOWSKI 12(2), SZTOLCMAN P. 5(1), SKOWROŃSKI 8(1), SZTOLCMAN D. 8, SATEJA 9(1), KUJAWA 11 - TR. WOJCIECH KOBIELSKI
Anro: ROGALSKI 4, SZPERLING 4, OSIŃSKI 8, RESZCZYŃSKI 2, MARCINIEC 8, CHODOROWSKI 4, GAWLAK 22(3), PAWLICZAK 2, DAGGA 6, PIĄTKOWSKI 4, KOMOROWSKI 7, OCHOCKI 4 - TR MACIEJ CHODOROWSKI

REMWIL/TERBUD - NOWY STYL 60-72 (11-18,19-19,17-21,13-14)

Remwil/Terbud: KWIATKOWSKI 8, ANDRZEJEWSKI 0, KOPROWSKI 0, SKOWROŃSKI 3(1), DOBROSIELSKI 0, ŻUCHOWSKI 4, TRZEBIŃSKI 9(1), BIERZGALSKI 8, BOROWSKI 2, RACZYŃSKI 26(2) - TR. STEFAN BŁAŻEJEWSKI
Nowy Styl: KRÓLIKOWSKI 0, PAWLATA 5(1), DOBIŃSKI 33(2), GIBCZYŃSKI 2, GOLASIŃSKI 10(1), SZYMAŃSKI 10, KRAWIEC S. 4, BIENIEK 2, CELMER 6 - TR. WAWRZYNIEC KRÓLIKOWSKI

PROTEINA FOOD – FAJANS 76-68 (11-18,29-15,12-21,24-14)

Proteina Food: KOŻAN P. 6, BOBLEWSKI 2, DAMJANOVIĆ 10(2), KURLAPSKI 4, KARASIAK 5(1), JESZKE 15(3), WIESZCZAK 25, SAFANDOWSKI 2, GRADOWSKI 7(1) - TR. HUBERT HEJMAN
Fajans: SŁOMCZEWSKI 5, WALISZEWSKI 24(2), SZCZEPAŃSKI 14, SZCZEŚNIAK 0, BOGDANOWICZ 0, SZLĄSKIEWICZ 21(3), PAWLAK 4, WĄSIK 0 - TR. RYSZARD MATUSZKIEWICZ

SĄ GORSI – DELECTA 54-116 (17-30,11-24,8-31,18-31)

Są Gorsi: WOJNAROWSKI 0, GOŁĘBIOWSKI 0, RYCICKI B.0, RYCICKI M. 4, SOCHACKI 15, KĘPSKI 10(2), UZNAŃSKI 7(1), MARCINIAK 8, JÓŻWIAK 10 - TR. WOJNAROWSKI PATRYK
Delecta: OLSZEWICZ 0, BÓGDAŁ 17, SIECIŃSKI 2, SKALIŃSKI 13, KRUTIL 4, ZIELIŃSKI 35, KOZIOROWICZ 37(4), KLIMCZAK 8 - TR. ARKADIUSZ SIECIŃSKI

GROMARK/DWOREK W SMÓLSKU - GOSTA TEAM 107-38 (30-12,18-9,18-11,41-6)

Gromark/Dworek: WOŻNIAK 9(1), BOROWSKI 17(1), ZIÓLKOWSKI 12, KOBIELSKI 15(2), LEWAK 31, ZESTEWICZ 2, ZAROBSKI 21 - TR MARCIN WOŻNIAK
Gosta Team: WIŚNIEWSKI 3, ŁUCZAK 7(1), CHODOROWSKI 0, PARADOWSKI 0, PODLASKI 0, DUMIŃSKI 7, RYBKA 5(1), KANIEWSKI 6, ZABIELSKI 6, GOŁĘBIEWSKI 0, DOBROSIELSK 7(1) - TR. JERZY SIERADZKI

Tabela po IX kolejkach Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej:

Nazwa zespołuMeczePunktyBilans punktów
1. Folpak918776-546
2. Gromark/Dworek815638-457
3. Nowy Styl815662-577
4. Anro915614-518
5. Tinex/Iglomark814654-512
6. PWSZ Renoma 814597-500
7. Delecta 914722-662
8. Proteina Food 813658-558
9. Fajans 912654-587
10. Remwil/Terbud911578-691
11. MDA710506-428
12. The Glids Wielgie 810546-712
13. LTP Lubanie 89554-622
14. Są Gorsi 89467-748
15. Gosta Team88353-705

Kolejka nr.10 zostanie rozegrana w sobotę 26.01.2008r. i niedzielę 27.01.2008r.

Sobota 26.01 2008r.:
REMWIL – SĄ GORSI – godzina 12:00
THE GLIDS – MDA – mecz zaległy z IX kolejki WLKA – godzina 13:30
FOLPAK – NOWY STYL – godzina 15:00

Niedziela 27.01.2008r. :
LTP BASKET LUBANIE – FAJANS – godzina 11:00
PWSZ RENOMA – GROMARK/DWOREK W SMOLSKU – godzina 12:30
GOSTA TEAM – PROTEINA – godzina 14:00
ANRO – IGLOO-MARK/TINEX – godzina 15:30
DELECTA – MDA – godzina 17:00
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..