Zwycięstwo seniorów Lidera

Seniorzy Lidera/Anwis Włocławek wysoko wygrali pierwszy sparing po przerwie wakacyjnej.

Rywalem włocławian była Dąbrowianka Dąbrowice występująca w łódzkiej A-klasie. "Liderzy" rozgromili rywali 6:0 (3:0). Bramki dla podopiecznych Jacka Zawidzkiego i Przemysława Błachewicza strzelali: 3x Tomasz Piernik, Patryk Wojciechowski, Maciej Waliszewski, Dawid Złowodzki (rzut karny). Wynik mógł być wyższy, lecz w drugiej połowie spotkania Mariusz Hościło nie wykorzystał rzutu karnego.

Lider/Anwis Włocławek 6:0 (3:0) Dąbrowianka Dąbrowice

Skład I połowa: Lampkowski, Królak, Małachowski, Kołodziejski, Szczęsny, Koc, Goc, Malczak, Wojciechowski, Piernik, Garczewski.

Skład II połowa: Hościło, Kowalski, Cieplak, Baranowski, Langowski, Waliszewski, Suchomski, Złowodzki, Wojciechowski (70’ Koc), Piernik, Pałczyński. Źródło: lider.wloclawek.pl