Wyjazdowe zwycięstwo Kujawiaka

Kujawiak Włocławek w meczu 16. kolejki pokonał na wyjeździe Mieszko Gniezno 2:1 (1:1).

Obie bramki dla włocławian zdobył Dawid Kwiatkowski w 15. i 83. minucie. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił w 18 minucie Krzysztof Piskuła.

- Dziś zagraliśmy bardzo dobry mecz. Cały zespół zasługuje na wielkie brawa. Szkoda, że runda się skończyła bo wreszcie obudził się Dawid Kwiatkowski. Dziś grał jak profesor. Myślę, że jeśli dobrze przepracuje zimę to wiosną będzie jednym z ważniejszych ogniw zespołu. Dwa ostatnie mecz tej rundy pokazały, że zespół ma charakter i drzemią w nim spore możliwości. Od jutro zaczynamy myśleć co dalej, wiadomo przecież, że potrzebujemy wzmocnień. W związku z tym, że będziemy chcieli ściągnąć 3-4 wartościowych graczy, kilku piłkarzy niestety pożegnamy - zakończył trener żółto-niebieskich Ryszard Remień.

Kujawiak: Mariusz Luncik – Grzegorz Skowroński, Łukasz Jasiński, Vladimir Kaluderović, Marcin Baranowski (74’ Maciej Lewandowski), Adam Cyronek (33’ Aleksandar Majić), Łukasz Grube, Mariusz Sobolewski, Piotr Charzewski (89’ Ryszard Remień), Dawid Kwiatkowski, Roger Babiarz (85’ Mariusz Cichowlas).