W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mecze dwóch grup VII edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
Mecze sobotnie:Basket Team Dobrzyń – Dworek w Smólsku 56- 124 (15-34,19-23,12-28,10-39)
Basket: Specjalski 2, Statkiewicz 2, Ptaszyński 15, Milecki 6, Jaworski 14, Makowski 9(1), Karwiński 2, Przybyszewski 6. tr. Łukasz Piekarski
Dworek: Reut 10, Woźniak J. 14, Borowski 15(1), Lesiewicz 7, Zarobski 21, Kwiatkowski 34(2), Kobielski 25(2). tr. Paweł Jankowski
Igloomark – AZS PWSZ/Nowy-Styl 85-87 (18-15,23-20,16-32,28-20)
Igloomark: Markiewicz 15(4), Rosiak 33(5), Lewandowski 12, Saługa19(1), Szewczyk 3, Kaczmarek 3(1), tr. Dariusz Kaczmarek
AZS: Słomczewski 10, Bobolewski 7(1), Seklecki 10(1), Łydka 6(2), Kręcicki 4, Michalak 32(1), Spryszyński 1, Lewczyk 17(4), tr. Maciej Żywiczna
Mecze niedzielne:Delecta – Toyota Team 63–50 (13-13,17-12,12-18,21-7)
Delecta: Sulkowski 8, Sieciński 4, Urbański 13, Skaliński 3(1), Pałucki 2, Frontczak 17(1), Koziorowicz 16(2), tr. Marcin Badyna
Toyota: Sochacki 4, Kępski 5, Kryska 6(1), Marciniak 5(1), Pietrzak 19(1), Gibczyński 3(1), Durniat 2, Uznański 6. tr. Wojciech Pietrzak
Bimex - Remwil 59-85 (8-26,16-21,20-14,15-24)
Bimex: Politowski 30(5), Śmiechowski 4, Lewandowski S. 3, Lewandowski M. 6, Nowak 2, Kalinowski 10, Modzelewski 4. tr. Ryszard Matuszkiewicz
Remwil: Koprowski 4, Korpalski 33, Skowroński 11, Bierzgalski 12, Cichorski 11, Żuchowski 10, Szopa 4. tr. Grzegorz Ziemianowicz
Proteina Ford – Groneko 77-44 (16-9,16-16,26-8,19-11)
Proteina: Kożan G. 11(1), Szablowski 12(1), Maciejewski 5(1), Wieszczak 21, Karasiak 3(1), Jeszke 2, Szczechowicz 9(1), Rosiński 3, Safandowski 6, Gradowski 5(1). tr. Hubert Hejman
Groneko: Kiciński 3, Kuliński 4, Okoński 6(2), Bartosiak 8, Lewandowski 2, Miśkiewicz 7, Pawlata 8, Pawliczak 6(2). tr. Patryk Lewandowski
Auto-Serwis Nowak – Basket Team Włocławek 84-53 (27-9,18-13,14-17,25-14)
Auto: Skowroński 26(1), Komorek 8, Piekarski 9(2), Modrzejewski 8, Nowak 6, Lewandowski 14(3), Ochocki 13. tr. Adrian Ochocki
Basket Team Włocławek: Matusiak 17(3), Żabiński 3(1), Nowicki 9(1), Centkowski 20(3), Kaczorowski 2, Osiński 2. tr. Rafał Kaczorowski
Anro – G.T. Sport 104-57 (22-15,33-10,20-10,29-22)
Anro: Niewiadomski 7, Szperling 23, Stachowski 8, Chodorowski 4, Gawlak 13(1), Piątkowski 4, Dagga 14, Ziółkowski 24(4), Algierowicz 5(1). tr. Maciej Chodorowski
G.T. Sport: Zabielski 2,Wiśniewski P.10, Pilarski 10, Paradowski 11(2),Franczyk 6,Wiśniewski M. 18(4).tr. Łukasz Paradowski
LTP Basket Lubanie – Interbest 67-96 (14-26,10-24,21-22,22-24)
LTP: Rychlicki 19(1), Piekarski 8, Mielcarek 11(1), Szląskiewicz 10, Sztolcman D. 11(3), Sztuczka Ł. 2, Kujawa 6, tr. Wojciech Kobielski
Interbest: Bogdanowicz 2, Jętczak 14,Pawlak 3, Kłosowski 4(1), Sadowski 17(4), Opoczyński 16(2), Raczyński 5, Lewandowski 2, Majchrzak 24(4),Świeciak7. tr. Mariusz Lewandowski
Tabela:Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Dworek w Smólsku | 1 | 2 | 124:56 |
2. Anro | 1 | 2 | 104-57 |
3. Proteina Food | 1 | 2 | 77-44 |
4. Auto-Serwis Nowak | 1 | 2 | 84-53 |
5. InterBest | 1 | 2 | 96-68 |
6. Remwil | 1 | 2 | 85-59 |
7. Delecta | 1 | 2 | 63-50 |
8. AZS PWSZ Nowy Styl | 1 | 2 | 87-85 |
9. Iglomark | 1 | 1 | 85:87 |
10. Toyota | 1 | 1 | 50-63 |
11. Bimex | 1 | 1 | 59-85 |
12. LTP Lubanie | 1 | 1 | 68-96 |
13. Basket Team Włocławek | 1 | 1 | 53-84 |
14. Groneko | 1 | 1 | 44-77 |
15. G.T. Sport | 1 | 1 | 57-104 |
16. Basket Team Dobrzyń | 1 | 1 | 56-124 |
Portal www.wloclawek.info.pl informuje, że nie jest oficjalna tabela rozgrywek WLKA. Jest ona tworzona przez naszą redakcję.