Zwycięstwo TKMu na rozpoczęcie Mistrzostw

"; Więcej zdjęć z meczu TKMu" target="_blank">Zobacz więcej zdjęć z tego wydarzenia »";
";

W środę w Hali Mistrzów rozpoczęły się Finały Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, w których TKM Włocławek pokonał MKS Znicz Jarosław 79:66.

W pierwszym spotkaniu w ramach rozgrywanych Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zawodnicy włocławskiego TKMu podejmowali MKS Znicz Jarosław. O wyniku spotkaniu zadecydowała III kwarta, w której włocławscy zawodnicy zdeklasowali swoich rywali i zakończyli kwartę z wynikiem 20:6, a w całym meczu 53:39. W czwartej kwarcie podopieczni trenera Krzysztofa Szablowskiego kontrolowali sytuacje, prowadząc wyrównaną grę. Ostatecznie na otwarcie TKM Włocławek pokonał Znicz Jarosław 79:66.

TKM Włocławek - MKS Znicz Jarosław 79:66 (15:12, 17:21, 20:6, 27:27)

TKM Włocławek:
K.Maciejewski 2 , P.Szczechowicz 0 , M.Michalak 17 , D.Adamczewski 13 ( 3 ) , K.Sadowski 6 ( 2 ) , W.Glabas 12 ( 2 ) , M.Pietrzak 18 ( 1 ) , P.Czerwiński 5 ( 1 ) , J.Gołębiewski 6 T. K.Szablowski
Znicz Jarosław: M.Kamiński 0 , M.Gazankiewicz 3 ( 1 ) , Sebastian Dusiło 15 ( 2 ) , M.Cukierda 8 , S.Kus 1 , M.Moralewicz 12 , A.Urban 9 ( 1 ) , D.Wyka 18 ( 2 ) T. M.Milan

Inne wyniki rozegrane pierwszego dnia Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Starszych:
10:00 MKS Polonia Warszawa - STK Wilki Morskie Szczecin 63:83
12:30 Polonia 2011 Warszawa - KS Spójnia Stargard Szczeciński 79:42