Szlifowali formę w Brennej

W dniach od 31 stycznia do 8 lutego w miejscowości Brenna swoją formę do rundy rewanżowej szlifowały trzy zespoły Lidera Anwis Włocławek. Sztab szkoleniowy i piłkarze przebywali w ośrodku „Regor”, w którym do dyspozycji mieli apartamenty, siłownię, salę gimnastyczną, basen, saunę, grotę solną oraz gabinet odnowy biologicznej. Poza tym 60-osobowa grupa zawodników w czasie wolnym mogła skorzystać ze stołów bilardowych, a także stołów do tenisa.

Podopieczni Billego Abbotta w szczególności skupili się na budowie kondycji i siły. W środę juniorzy młodsi Lidera Anwis rozegrali sparing kontrolny z Podbeskidziem Bielsko-Biała (zakończony wynikiem 2:2), w którym trener mógł sprawdzić dwóch testowanych zawodników z Orła Łódź i RKS Radomsko.

Treningi trampkarzy 1994 prowadzone przez trenera Andrzeja Żegockiego i młodzików 1995 prowadzonych przez Łukasza Ramze wyglądały bardzo podobnie do zajęć juniorów młodszych. Zespoły te również korzystały z sali gimnastycznej, ale nie zabrakło także siłowni i ciężkich zajęć kondycyjnych. Drużyny te także rozegrały mecze sparingowe. Trampkarze bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała, natomiast młodzicy pokonali rówieśników z tego samego zespołu 3:2. Przed dzień wyjazdu trampkarze i młodzicy rozegrały ostatni sparing z GKS-em Tychy w których padły następujące rezultaty: trampkarze ulegli starszym o rok kolegą 1-3 (0-3) a młodzicy wygrali z rocznikiem starszym 5-1 (4-1).

Wszystkie trzy zespoły podczas pobytu podbijały okoliczne szczyty (Błatnię 917 m.n.p.m. i Równicę 884 m.n.p.m, Czantorię 997 m.n.p.m.).
Nie zabrakło również imprezy integracyjnej, gdzie punktem kulminacyjnym było karaoke, organizowane przez sztab kierowniczy obozu w Brennej. Ze względu na sprzyjające warunki trenerzy wysoko ocenili pracę swoich zawodników. Dokończenie przygotowań do drugiej rundy sezonu 2007/2008 odbywać będzie się we Włocławku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Pragnę podziękować wszystkim trenerom - Andrzejowi Żegockiemu, Łukaszowi Ramzie, Billemu Abbottowi kierownikowi zespołu trampkarzy Ryszardowi Szczepańczykowi, przewoźnikowi Firmie PKS (kierowca Andrzej Rucki) za ciężką pracę podczas zgrupowania – powiedział Adam Żegocki.
Źródło: www.szkolalider.com
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..