Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 5:2

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją III ligi kujawsko - pomorsko - wielkopolskiej, Włocłavia Włocławek pokonała u siebie czwartoligowego Flisaka Złotoria 5:2.

W pierwszej połowie spotkania mimo przewagi gospodarzy, goście pokonali Bartłomieja Szablewskiego. Koncert w wykonaniu miejscowych rozpoczął się w 60 minucie,  kiedy to po raz pierwszy bramkarza rywali pokonał Marcel Haberski, a kolejne bramki zdobywali Kamil Frąckowiak i Jakub Markiewicz. Duży udział miał przy tych bramkach kapitan Włocłavii Marcin Piotrowski, który zaliczył trzy piękne asysty.

W meczu trener nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników, zabrakło Bartosza Śmigla z powodu choroby, uraz leczy Bartłomiej Dębicki a sprawy zawodowe zatrzymały Michała Rosiaka. Dla podopiecznych trenera Wojciecha Rojewskiego było to piąte, a zarazem ostatnie spotkanie sparingowe przed inauguracją rozgrywek III ligowych. Włocławianie w trzech  spotkaniach odnieśli zwycięstwa, a w kolejnych dwóch musieli uznać wyższość rywal.

Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 5-2 (0-1)
Marcel Haberski 60'
Kamil Frąckowiak 68',85'
Jakub Markiewicz 75',81'

Włocłavia:
I połowa. Szablewski - Kmieć, Grudziński, Budnicki, Lamparski - Bobrowski, Serocki, Bartczak, P. Markiewicz, Frąckowiak - Tłuchowski,
II Połowa: Korpalski - Kwiatkowski, Grudziński, Serocki, Piotrowski - Haberski, Gralak, Bartczak, P. Markieiwicz, Frąckowiak - J. Markiewicz,
Źródło: wloclavia.futbolowo.pl