Wyniki sobotnich spotkań:Basket Team Włocławek – Drogtom 45-60 (4-3,15-22,15-16,11-19)
Basket: Kępiński 13(3), Skotnicki 6(2), Matusiak 12, Nowicki 2, Dybalski 8, Gutowski 4. tr. Marcin Nowicki
Drogtom: Pawlak 9(1), Włodarczyk 6, Szubski 14(1), Kryska 10, Szumko 14, Stankiewicz 5, Kowalczyk 2. tr. Mariusz Kryska
Toyota Team – Groneko 45-39 (15-8,8-14,10-5,12-12)
Toyota: Ozimiński 13, Uznański 6, Łowicki 4, Kępski 2, Golon 5, Marciniak 9(1), Wisniewski
2, Bazelewski 4. tr. Wojciech Pietrzak
Groneko: Kiciński 3, Jędrzejewski 10, Miśkiewicz 12(2), Gibczyński 2,Pawlata 5,Rogalski 4, Żbikowski 3. tr. Paweł Pawlata
Tadex – Brugmann 56-47 (13-21,15-9,11-10,16-7)
Tadex: Stojak 12, Wiśniewski P. 4, Paradowski 5, Wiśniewski M. 24(1), Gawłowski 11. tr. Jerzy Sieradzki
Brugmann: Szkopiński 6(2), Krawiec 5(1), Kamiński 19(1), Lewandowski M. 2, Lewandowski D. 13, Langa 2, tr.Jacek Haśkiewicz
Wyniki niedzielnych spotkań:Auto Serwis Nowak/AZS WSHE – Proteina Food 84-40(21-13,28-8,22-11,13-8)
Auto: Szperling14, Łydka 16(1),Nowak 7(1), Gawlak 15(1), Lewandowski 7, Jętczak 6, Zięty 6, Ochocki 13. tr. Maciej Skowroński
Proteina: Seklecki 3, Wieszczak 17, Szablowski 2, Śledziński 7(1), Boblewski 9(2), Gradowski 2. tr. Hubert Hejman
Igloo-Mark – Folmex/Remwil 61-49 (26-10,12-11,2-16,21-12)
Igloo: Więckiewicz 4, Markiewicz 6, Rosiak 15(3), Szepczyński 8, Saługa 18, Algierowicz 4, Rychlicki 6(2). Tr. Dariusz Kaczmarek
Folmex: Żuchowski 2, Korpalski 2, Lewczyk 11(3), Ręgocki 11(1), Szopa 2, Cichorski 14(1), Bierzgalski 5, Królikowski 2, Justyna Pluta 0. tr Daniel Korpalski
Delecta – CCC 84-27 (21-4,25-4,22-8,16-11)
Delecta: Koziorowicz 11, Mielcarek 7, Urbański 22, Czarnecki 2, Skaliński 4, Pałucki 6, Zieliński 19, Raczyński 13. tr. Marcin Badyna
CCC: Kaczmarek 8, Kwiatkowski 2, Bracisiewicz 2, Adamczewski 2, Paszczyk 5(1), Borowicz 2, Dudziński 4, Abramczyk 2. tr. Dariusz Bracisiewicz
Oltech – H1/PWSZ 56-69 (21-18,17-13,10-13,8-25)
Oltech: Niewiadomski 2, Piekarski 15, Zakrzewski 4, Pawlak 8, Szląskiewicz 16, Rybiński 2, Bogdanowicz 9, tr. Maciej Chodorowski
H1: Rybka 2, Maciejewski K. 2, Mielcarek 4, Krawiec 24(4), Malinowski 21, Siemianowski 4, Szarwas 6, Spryszyński 4. tr. Łukasz Malinowski
Dworek w Smólsku – LTP Lubanie 84-24 (22-7,19-8,23-5,20-4)
Dworek: Ziółkowski 7(1), Majchrzak 20(2), Borowski 8, Opoczyński 13(1), Piątkowski 6, Woźniak M. 2, Zarobski 12, Kwiatkowski 16(2). Tr. Tomasz Borowski
Lubanie: Zieliński 2, Kłosowski 6, Sateja 3(1), Kujawa 6, Matuszewski 5(1), Sztuczka 2. tr.Wojciech Kobielski
Klasyfikacja najskuteczniejszych zawodników WLKA po 1. kolejce:1.Wiśniewski /Tadex/ - 24
Krawiec /H1/PWSZ/ - 24
2.Urbański /Delecta/ - 22
3.Malinowski /H1/PWSZ/ - 21
4.Majchrzak /Dworek w Smólsku/ - 20
5.Saługa /IglooMark/ - 18
6.Łydka /Auto Serwis Nowak/AZS WSHE/ - 16
Kwiatkowski /Dworek w Smólsku/ - 16
Szląskiewicz /Oltech/ - 16
za 3 pkt:1.Krawiec /H1/PWSZ/ - 4
2.Kępiński /Basket Team/ - 3
Rosiak /IglooMark/ - 3
Lewczyk /Folmex/Remwil/ - 3
3.Szkopiński /Brugmann/ - 2
Skotnicki /Basket Team/ - 2
Miśkiewicz /Groneko/ - 2
Boblewski /Proteina Food/ - 2
Majchrzak /Dworek w Smólsku/ - 2
Kwiatkowski /Dworek w Smólsku - 2
Wyniki wraz z bieżącą tabelą Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej dostępne są na stronie
www.wlka.pl