Przegrana Włocłavii na zakończenie rundy jesiennej

Włocłavia Włocławek w 15. kolejce przegrała 0:2 z Unią Swarzędz. Wyjazdowe spotkanie było ostatnim w rundzie jesiennej III ligi Polskiej Piłki Nożnej.

Wyjazdowe spotkanie w Swarzędu było kolejnym przegranym spotkaniem Włocłavii Włocławek. Porażka Włocłavii 0:2 z Unią Swarzędz jest 11 porażką w rundzie jesiennej. Spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu. Do 59 minuty spotkania w Swarzędu utrzymywał sie remis. W 60 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Lebioda. Drugą bramkę dla swarzędzan zdobył w 85 minucie David Paku-Tshela. Dzięki zwycięstwu nad Włocłavią Włocławek drużyna Unii Swarzędz awansowała o cztery miejsca w tabeli. Włocławska drużyna w tabeli III ligi Polskiej Piłki Nożnej zajmuje 16. miejsce (ostatnie) i będzie miała bardzo ciężkie zadanie w rundzie wiosennej, aby wspiąć się w tabeli, by nie spaść do IV ligi.