Lider Włocławek bez awansu

Seniorzy Lidera/DGS Włocławek przegrali wyjazdowe spotkanie 27. kolejki z Kujawianką Izbica Kujawska 1:2 i tym samym definitywnie stracili szansę na awans do IV ligi.

Włocławianie bramkę stracili już w 10. sekundzie meczu, kiedy to na listę strzelców wpisał się Kamil Kuropatwiński. Podopieczni Mariusza Kołodziejskiego odpowiedzieli w 17. minucie golem Łukasza Pałczyńskiego. Tuż przed przerwą gospodarze wyszli jednak na prowadzenie, a bramkę zdobył niezawodny Tomasz Wawrzyniak.

W 60. minucie spotkanie przerwano ze względu na burzę, ale po kilkuminutowej przerwie zostało wznowione. Nie padły jednak już żadne bramki i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Po tej porażce Lider DGS Włocławek definitywnie stracił szansę na awans do IV ligi.

Kujawianka Izbica Kujawska – Lider/DGS Włocławek 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Kuropatwiński 1’
Tomasz Wawrzyniak 43’
Łukasz Pałczyński 17’

Lider: Michał Kaźmierczak – Rafał Matusiak, Grzegorz Skowroński, Piotr Hadaś, Łukasz Lewandowski – Paweł Rybicki (46. Łukasz Rutecki), Jakub Mrozik, Przemysław Różycki, Kamil Gościniak – Doudou Ndao, Łukasz Pałczyński.
Trener: Mariusz Kołodziejski