Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów 4:2

W przedostatnim sparingu przed inauguracją czwartej ligi podopieczni Wiesława Borończyka pokonali na własnym terenie Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:2.

W spotkaniu wystąpił testowany Bartłomiej Feter, wychowanek Lidera Włocławek, ostatnio występujący w III ligowym Lechu Rypin. To właśnie po jego strzale piłka otarła się o obrońcę gości i wpadła po raz pierwszy do bramki Orląt. W kolejnych minutach spotkania zarysowała się przewaga włocławian i po kolejnej składnej akcji Przemysław Markiewicz strzałem w długi róg zdobył drugiego gola. Goście w tej części spotkania odpowiedzieli tylko bramką Arkadiusza Czajkowskiego, który wykorzystał nieporozumienie obrońców.

W drugiej połowie nadal więcej z gry mieli włocławianie lecz dopiero w 74 minucie zdobyli kolejną bramkę - po ładnym prostopadłym zagraniu Markiewicza bramkę zdobył Bartosz Śmigiel. Siedem minut pniej na strzał zdecydował się Kamil Frąckowiak i zdobył kolejnego gola.  W końcowych minutach spotkania, po kilku groźnych akcjach, przyjezdni zdobyli drugą bramkę, a strzelcem był Marcin Brochocki, który wykorzystał rzut karny ustalajc wznik meczu na 4:1 dla Włocłavii.

Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-2 (2-1)