Lider rozgromił Zjednoczonych 6:0

Piłkarze piątoligowego Lidera Włocławek pokonali w meczu wyjazdowym Zjednoczonych Piotrków Kujawski 6:0. Włocławianie nie przegrali jeszcze w obecnym sezonie i z kompletem punktów prowadzą w tabeli.

W meczu piątej kolejki podopieczni trenera Wojciecha Rojewskiego, jak na lidera tabeli przystało, nie dali najmniejszych szans gospodarzom. Na prowadzenie wyszli już w dwunastej minucie, po mocnym strzale Łukasza Ruteckiego. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando "Liderów", którzy aplikowali Zjednoczonym bramkę za bramką. Ostatecznie po 90 minutach włocławianie rozgromili drużynę z Piotrkowa Kujawskiego 6:0.

Lider Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski  6:0 (4:0)