Pierwszy remis Lidera Włocławek

Pierwszy remis w sezonie zanotowali seniorzy Lidera Włocławek. W 10. kolejce podopieczni Wojciecha Rojewskiego zremisowali u siebie z Kujawianką Izbica Kujawska 1:1.

"Liderzy" osłabieni brakiem najlepszego strzelca - Doudou Ndao stracili bramkę już w szóstej minucie spotkania. Kontrę gości wykorzystał były gracz Lidera Mariusz Gawroński. Nasi zawodnicy wyrównali stan meczu w 68. minucie - z rzutu rożnego dośrodkował Ling, a bramkę strzałem z woleja zdobył Kamil Pyczka.

To pierwszy mecz włocławskiego Lidera, w którym stracili punkty. Do tej pory zanotowali dziewięć zwycięstw w dziewięciu spotkaniach. Mimo porażki włocławianie nadal z ogromną przewagą nad resztą stawki zajmują fotel lidera V ligi.

Lider Włoclawek - Kujawianka Izbica Kujawska 1:1 (0:1)