Gopło Kruszwica - Włocłavia Włocławek 1:2

W wyjazdowym spotkaniu 13. kolejki o mistrzostwo IV ligi Kujawsko - Pomorskiej Włocłavia Włocławek pokonała na wyjeździe Gopło Kruszwica 2:1. Włocławianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę kwadrans przed ostatnim gwizdkiem.

Po pierwszej bezbarwnej połowie zakończonej prowadzeniem zespołu gospodarzy po bramce Dawida Białkowskiego, w drugiej trener WKP Wiesłąw Borończyk dokonał zmian i to właśnie okazało się kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Od początku drugiej odsłony gry goście ruszyli do odrabiania strat jednak żaden nie mógł znaleźć drogi do bramki. Dopiero w 71 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Jakub Feter i wyrównał wynik spotkania. Osiem minut później kolejny raz zapanowała radość w zespole włocławian, kiedy to po rzucie wolnym Kamila Frąckowiaka do piłki dopadł niezawodny ostatnio Marcel Haberski i zdobył zwycięską bramkę dającą naszemu zespołowi kolejne trzy punkty.

Gopło Kruszwica - Włocłavia Włocławek 1:2 (1:0)