Udana inauguracja kadetów TKM

Na inaugurację sezonu kadetów TKM Włocławek odniósł pierwsze zwycięstwo pokonując na własnym parkiecie Novum Bydgoszcz 78:66. Włocławian do zwycięstwa poprowadził Bartosz Jankowski, zdobywca 21 punktów.

Spotkanie stało na bardzo wyrównanym poziomie, a duża liczba łatwych błędów nie pozwalała włocławianom złapać odpowiedniego rytmu. Do przerwy gospodarze prowadzili 30 do 28.

W drugiej połowie w zespole włocławskim przebudził się Bartosz Jankowski, który w trzeciej kwarcie zdobył 9 punktów dla swojego zespołu. Kluczowa dla zwycięstwa zawodników TKMu okazała się mocna i zdecydowana obrona.

TKM Włocławek - Novum Bydgoszcz 78:66
(14:15) (16:13) (29:22) (19:16)

TKM: Jankowski 21, Warszawski 18, Wronkowski 14, Przekwas 11, Matusiak 5, Cieślakiewicz 5, Król 4

W innym spotkaniu tej grupy Nowy Styl Włocławek wręcz zmiótł z parkietu B-PTK Barcin, pokonując ich różnicą 90 punktów! Dzięki tak okazałemu zwycięstwu koszykarze Nowego Stylu znaleźli się na fotelu lidera rozgrywek.